26 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 26 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

26 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

26 Ekim’de Koç burçları sağlıklarına dikkat etmeliler. Koç burcu genel olarak çok güçlü ve dayanıklıdır. Kolay kolay hasta olmaz. Ancak olursa da çok ağır geçirir. Bu sebeple de özellikle bugün daha dikkatli olmalı, ince giyinmemeli, düzgün beslenmelisiniz.

BOĞA

Boğa burcu 26 Ekim 'de çocuklarınızla ilgili bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Günün her saati bambaşka bir mesele ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bir süredir yirmidört saat size yeterli gelmiyor. Gizli kalmış bazı konular gün yüzüne çıkıyor. Hiç beklemediğiniz bir gerçekle yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.

İKİZLER

İkizler burçları bugün özellikle anneleri ile ilgilenmek, bazı kimselere annelik etmek zorunda kalabilirler. Evinizle ilgili düzenlemeniz gereken konular olabilir. İlgi duyduğunuz bir insandan haber alabilirsiniz. Ancak alacağınız haberler sizi çok şaşırtacaktır. Güneşin Akrep burcuna ilerlemesi ile beraber iş hayatınızda almak istediğiniz aksiyonları bir bir alıyorsunuz.

YENGEÇ

Yengeç burcu, aileniz giderek kalabalıklaşıyor. Bu gerçek aileniz olabileceği gibi, zamanınızın çoğunu beraber geçirdiğiniz insanlar da olabilir. Bir bebek bekliyor olabilirsiniz. Fiziksel olarak doğum yapabilirsiniz. Bir çok Yengeç burcunun bu dönem yeni bir çocuk sahip olması, evlenmesi ve ailesinin bir şekilde genişlemesi mümkün.

ASLAN

Maddi konuları düzenlemek için mükemmel bir gün sizi bekliyor. Bugün bir çok yerden ödemelerinizi tahsil edebilir, size ait borçları rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Çok fazla konuşmak, dengeleri sağlamak için ekstra çaba harcamak zorunda kalabilirsiniz. Ailenizle alakalı olumlu gelişmeler olacaktır.

BAŞAK

Hassas bir gündesiniz. Duygusal anlamda bazı şeyleri oturtmaya çalışıyorsunuz. Duygularınızdan emin olamıyorsunuz. Merkür’ün para evinize hareketi, gizlenmiş bazı kaynakları açığa çıkartabilir. Saklanmış, düşürülmüş bir para bulabilirsiniz. Bu dönemde paranızı daha dikkatli harcayacak, hatta para harcamaktan çekineceksiniz.

TERAZİ

Terazi burcu sesli konuşmalara son verip, daha gizli konuları çok güvendiğiniz insanlarla paylaşmaya başlayabilirsiniz. Bugün sizden saklanmış bir konuyu öğrenebilirsiniz. Sözlerinizle can yakmamaya dikkat etmelisiniz. Maddi anlamda çok şanslı bir gündesiniz. Mutlaka beklenmedik bir kaynaktan gelir elde edeceksiniz.

AKREP

Akrep burcu 26 Ekim 'de çok şanslısınız. Her şey yolunda. Dönem sizin dünyanızla beraber akmaya başladı. Maddi anlamdaki sıkıntılarınızın çözümleri ortaya çıkmaya başladı. Her anlamda işleri yoluna koymaya başladınız. Çevrenizdeki insanları, özellikle yakın arkadaş olarak kategorize ettiklerinizde çürük ayıklama dönemine giriyorsunuz. Bazı insanlara olan güven duygunuzu kaybediyorsunuz.

YAY

Güzel ve çirkin, iyi ve kötü, siyah ve beyaz hayatınızda beraber akıyor. Bu ara her konu biraz yin biraz yang. Kariyer hayatınızdaki düzenlemeleri yapabilirseniz kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bazı şeyleri geciktiriyor, rehavete kapılıyor olabilirsiniz. Aksatmadan yolunuza devam etmelisiniz.

OĞLAK

Düşüncelerinizi, inançlarınızı, hayatınızda olup bitenleri incelemek, kendinize zaman ayırıp, içinize dönmek, ruhunuzdaki duygu durumlarını incelemek için mükemmel bir gün. Çevrenize bir bakın. Şu an hayal ettiğiniz yerde misiniz? Bu sorunun cevabı bu dönemlerde çok önemli olacaktır. Sınanmayın, siz hayatı sınayın.

KOVA

Bazı şeylerin elinizden kayıp gitmiş olduğunu farketmeniz sizi oldukça yaralıyor. Duygusal olarak köşeye sıkışmış, kapana kısılmış gibi hissediyorsunuz. Sanki yapacak bir şeyiniz yokmuş gibi hissediyorsunuz. Özgürlük duygusu ile karışmış bir kaybolmuşluk. Düşünceleriniz çok, aksiyonunuz az. Kariyer hayatınız yükselişe geçiyor.

BALIK

Sonunda ilişkiniz konusunda endişelenmeye başladınız. Aslında sakıncalı gibi gözükse de sizin için son dönemde doğru olan buydu. Düzenlenmesi gereken konular vardı ve siz geç kalıyordunuz. Umarım bugünden itibaren bazı konuları şifalandırabilirsiniz. Bazı Balık burçları için bugün, ayrılma ve kayıp temaları söz konusu olabilir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

25 Ekim günlük burç yorumlarına linkten ulaşabilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();