26 Aralık - 1 Ocak 2017 Çocuk Etkinlikleri

26 Aralık - 1 Ocak 2017 Çocuk Etkinlikleri. Yılın son haftasında çocuklar için hangi etkinlikler var? Sinema, tiyatro, oyun tüm detaylar kadin.com'da

Çocuk etkinlikleri, hem çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar, hem zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler; hem de anne-babalara özellikle haftasonları çocuklarının oyalanması, güzel vakit geçirmesi için imkan sağlar. Kadin.com ekibi olarak bundan sonra haftalık çocuk etkinliklerini sizler için derleyip sayfamızda paylaşacağız.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

26 Aralık - 1 Ocak 2017 Çocuk Etkinlikleri

Kar Küresi Atölyesi
İstanbul - Asya
Engineering for Kids
Kimya Mühendisliği kapsamında gerçekleşecek atölyede çocuklar, ister kendileri için isterlerse de hediye olarak sevdiklerine vermek için yeni yılın geleneksel süsü olan kar küresi yapacaklar.
Etkinlik Tarihi: 31 Aralık
Yaş Grubu: 4 - 12
Kış Rüyası
İstanbul - Avrupa
Akatlar Kültür Merkezi
Her çocuğun hayali olan güzel, neşeli, kahkaha dolu bir yeni yıl vardır. Müzik, gülen insanlar, palyaço ve tabi ki tonton bir Noel Baba. Bu oyunda tüm rüyalar, danslar ve şarkılar ile gerçek oluyor.
Etkinlik Tarihi: 31 Aralık
Yaş Grubu: 3 +
Fransızca Konuşulan Sanat Atölyesi
İstanbul - Asya
Baykuş Art Sanat Atölyesi
Fransızca eğitim veren ilkokul ve ortaokullarda okuyan ya da 2.dil olarak Fransızca seçmiş 8 - 12 yaş arası çocuklara yönelik düzenenlenen sanat atölyesinde, çocuklar Fransıca pratik yapabilme şansını edinecekler.
Etkinlik Tarihi: 31 Aralık
Yaş Grubu: 8 - 12

[column size=one_half position=last ]

Mutlu Yıllar
Ankara
Kentpark AVM Moral Sahne
Noel Baba ve ekibi tüm dünyadaki çocuklara hediyeleri yetiştirmek için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Bu sırada uzak diyarlardan birinde Dum Diyarında kötü kalpli büyücü tüm olan biteni izlemektedir.
Etkinlik Tarihi: 31 Aralık - 1 Ocak
Yaş Grubu: 3 +
Tahta Oyuncak Boyama
İstanbul - Asya
İstanbul Oyuncak Müzesi
Çocuklar iki boyutlu hayvan figürlerinden üç boyutlu oyuncaklara kadar birçok farklı şekilden oluşan tahta oyuncaklar yaparken hem yaratıcılıklarını geliştiriyor, hem de çok eğleniyorlar.
Etkinlik Tarihi: 31 Aralık
Yaş Grubu: 3 +
Kartopu Savaşları
Tüm Türkiye
Sinemalarda
Küçük bir köyde yaşayan bir grup çocuk, kış tatilinde eğlenmek için bir büyük bir kartopu savaşı yapmaya karar verirler. 11 yaşındaki Luke ve Sophie ise, iki ayrı grubun lideri olurlar. Tatil sonunda kaleyi kim ele geçirirse o kazanacaktır.
Etkinlik Tarihi: 23 Aralık'tan itibaren
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.

Haftanın çocuk etkinlikleri için sehrincocukhali.com'a teşekkür ederiz.
Etkinlik detayları ve diğer çocuk etkinlikleri için Şehrin Çocuk Hali'ni ziyaret edebilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();