26 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün hiç ummadığınız olayların gerçekleşme olasılığı çok yüksek olacak.

Koç

Partneriniz ile olan ilişkinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz. Finansal durumunuzu riske sokacak adımlar atmaktan kaçınmaya çalışmalısınız. Bugün hiç ummadığınız olayların gerçekleşme olasılığı çok yüksek olacak.

Boğa

Partneriniz ile birbirinize çok güveniyorsunuz. İş yerinizde karşınıza çok büyük bir fırsat çıkacak ve en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. Bugün kendinizi çok neşeli hissedeceksiniz ve çevrenizdeki insanların gününü aydınlatacaksınız.

İkizler

Aşk hayatınızdaki sorunları çözebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. İş hayatınızda birtakım değişiklikler yapmak istiyorsunuz ve kendinize güveniyorsunuz. Sevdikleriniz ile birlikte zaman geçireceksiniz.

Yengeç

Kendinizi yeni bir ilişkiye girmek için hazır hissediyorsunuz. Finansal olarak iyi bir konumdasınız ve iş yerinizde kendinizi çok yaratıcı hissediyorsunuz. Kendinize dinlenmek ve sakinleşmek için zaman ayırın.

Aslan

Bugün partneriniz ile tartışmaktan kaçının ve sakinliğinizi korumaya çalışın. Pahalı şeylere yatırım yapmadan önce iyice düşündüğünüzden emin olun. Gün boyunca kendinizi çok enerjik hissedeceksiniz.

Başak

Bugün kendinizi yalnız hissederseniz, en yakın arkadaşlarınızdan destek isteyin. Kariyer basamaklarından başarılı bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz. Kafein tüketiminizi azaltamaya özen gösterin.

Terazi

Bugün kendinizi yeni bir partner adayıyla tanışmak için hazır hissetmeyeceksiniz. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Sebze ve meyve tüketiminizi artırmalısınız.

Akrep

Bugün yeni partner adayları ile tanışacaksınız ve kafanız karışacak. İş yerinizde hata yapmaktan korkmayın ve zorlandığınız zamanlarda arkadaşlarınızdan destek isteyin. Sağlığınız için spor yapmaya başlamalısınız.

Yay

Yeni bir ilişkiye girdiyseniz, bugünü partneriniz ile birlikte geçirmek isteyeceksiniz. İş yerinizde daha üretken olmaya çalışmalısınız. Hayatın yorucu temposundan dolayı aile bireylerinize yeteri kadar zaman ayıramıyorsunuz.

Oğlak

Çok yakında yeni bir ilişkiye gireceksiniz ve kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz. İş yerinizde yükselebilmek istiyorsanız, azimli bir şekilde çalışmaya devam etmelisiniz. Bugün meditasyon yapmayı deneyin.

Kova

Aşk hayatınızda her şey yolunda gidiyor ve partneriniz ile birbirinizi çok seviyorsunuz. Maddi durumunuzun beklentilerinizi karşılamadığını düşünseniz bile iyimserliğinizi korumalısınız. Daha sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemelisiniz.

Balık

Bugün pozitif enerjiniz ve cilveli hareketleriniz ile partnerinizin aklını başından alacaksınız. Elinize fazladan para kazanma fırsatı geçecek ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Günlük rutininize eğlenceli bir şeyler ekleyin.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();