25 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 25 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

25 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

Eskiden Koç burçlarının yorumlarını yazmaya bayılırdım. Ne olursa olsun, onlar doğuştan savaşçıdırlar. Öyle 3-5 olayla onları yıldıramazsınız. Düşer kalkarlar, düşer kalkarlar. Bacağın kanıyor dersiniz, bir şey yok derler. Şimdi öyle mi… Hep bir mutsuzluk. Bir daha oradan atlayamam korkarımcılık. Yapmayın böyle. 25 Ocak’ ta Koçlar toparlanın ,sizi özledik.

BOĞA

Boğa burçları günlük hayatta ve sosyal ortamlarda çok şanslısınız. Keyiflisiniz. Ancak akşam olup yatağınıza yatıp kendi kendinize kaldığınızda, kafanızın içerisi bir çorba gibi. Konudan konuya atlıyor, birini çözemeden diğerini kafaya takıyorsunuz. Kariyer hayatınızdaki durumlar hala karışık. Hala biraz daha beklemek gerekiyor.

İKİZLER

İkizler burcu,25 ocak’ ta Güneş’in haritalarınızdaki konumlanması sebebi ile enerji kaybediyorsunuz. Uykularınızın yetmediğini, sabahları erken kalkmakta zorlandığınızı fark edebilirsiniz. Büyümek için, gelişmek için önce doğru iletişimi yakalamanız gerekiyor. İşinize geldiği gibi huy ve tavır değiştirirseniz, tabi ki insanlar sizin için bazı tatsız şeyler söyleyebilirler.

YENGEÇ

Yengeç burçları ilişki karmaşasının altından kalkmakta zorlanıyorlar. Birçok Yengeç burcunun hem günlük hayatı idare etmek hem de partnerlerini idare etmekle ilgili sıkıntıları var. Hayat hep bu şekilde akacak değil. Elbet değişecek. Sizin de bu dönemde sabır göstermeniz gerekiyor, tabii ; partnerinizi kaybetmek istemiyorsanız.

ASLAN

Aslan burcu hayatı oldukça karmaşık. Yoğun. Kalabalık. Her kafadan bir ses çıkıyor. Bir yere yönelirken diğer tarafın ipi kaçıyor. Ormanların kralı idare problemi yaşıyor. O zaman önce sorunun kaynağına inmek gerekir. Yani size. Özünüze. Sorun sizde demiyorum. Bu kadar sorun neden sizin başınızda diyorum. Bunu  bir düşünmek gerekir.

BAŞAK

Başak burcu 25 Ocak ‘ta günlük hayatta seçimler yapmak zorunda kalıyor. Tabi ki hepimiz seçimler yapmak zorundayız. Ancak sizin durumunuz çok duygusal. Tam bir şey yapacakken iç sesinize yenik düşüyorsunuz. Kendiniz için bir şeyler yapın. Fazla empati insana kendini unuttururmuş. Başkasına sarılıp kendini unutmak başka, kendini bırakmak başka.

TERAZİ

Terazi burçları kariyer basamaklarını bir bir tırmanırken, hayatlarının akışında üşenmeden aksiyon alırken, evren de boş durmuyor tabi ki! Yeni maddi kapılar ile Terazi burçlarını kendi yöntemi ile ödüllendiriyor. Maddi anlamda da kişisel anlamda da çok şanslı bir gündesiniz. Aşk hayatınız ile ilgili kararlar almayın, yanılırsınız.

AKREP

Maddi anlamdaki karamsarlığınız bugün baskın gelebilir. Mantık çerçevesinde alt alta yaptığınız hesaplara da aldırış etmiyorsunuz artık. Bu ara sizin gözünüzü biraz para hırsı bürümüş olabilir mi? Ben yıldızların yalancısıyım. Madde için kendinizi bu kadar hırpalamayın. İşleri toparlayıp dikkatinizi ailenize vermek istiyorsunuz.

YAY

Biraz daha sosyal olma vaktiniz geldi. Ben zaten sosyalim dediğinizi duyar gibiyim. Yakın çevrenizden, her zaman beraber olduğunuz kalıplaşmış insanlardan bahsetmiyorum. Tamam onlar canınız ciğeriniz. Farklı ortamlarda sosyalleşmekten bahsediyorum. Hazır hayatınız bu kadar değişirken, yeni kontaklar kurmanız size fayda sağlayacaktır.

OĞLAK

Aklınızdaki, arka planda kalmış düşüncelerinizi bir uygulayabilseniz… Merak etmeyin, yavaş yavaş hepsine ulaşacaksınız. Sabretmeyi, pozitif düşünmeyi öğrenmeniz gerekiyordur belki de. Belki de b planı yapmanın da bazen hayata karşı yenik düşebileceğini fark etmeniz gerekiyor. Bazen ne kadar önlem alırsanız alın sevgili Oğlak burçları, su akar ve yolunu bulur.

KOVA

Para ile münasebeti çok olan, maddeden beslenen bir burç değilsiniz ancak günümüz ütopyasında kim istemez kendi parasını kazanıp, özgürce harcamak. Siz de bu noktadasınız sadece. Hesabını vermeden, özgürce yaşayabileceğiniz bir kaynak istiyorsunuz hepsi bu. Giderek kaynaklarınız artacak. Bu konuda kendinize açtığınız yaraları iyileştirme fırsatı yakalayacaksınız.

BALIK

Balık burcu kendi kendinizi yaralıyor, sonra da kendi kendinizi iyileştirmeye çalışıyorsunuz. Kendinizle uğraşırken fark edilmek ve dikkat çekmek istiyorsunuz. Ancak nafile. Bu şekilde dikkat çektiğinizde kimse sizi ciddiye almıyor. Siz iyi şeyler yapın. Zaten insanlar hakkınızı verecektir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();