25 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç burçları 25 Nisan’da tüm dikkatleri üzerlerine çekiyorlar. Akrep burçları ise sürekli değişen gündemlerine adapte olmaya çalışıyorlar. Sizin 25 Nisan ‘da gündeminizde neler var?

25 Nisan Günlük Burçlar

KOÇ

25 Nisan ‘da dikkatlerin üzerinizde olacağı bir gün sizleri bekliyor. Her konuda incelendiğinizi unutmamalısınız. Hareketlerinize dikkat etmeli ve fevri olmaktan kaçınmalısınız. Özellikle kaynak akışınızın yoğunlaşacağı bir gün olacaktır. Gereksiz harcamalara dikkat etmek gerekiyor. Disiplinli bir şekilde çalışabilirsiniz.

BOĞA

Kafanız oldukça dolu. Çok fazla konuyu bir arada düşünüyorsunuz. Bu dönemde özellikle sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Birçok Boğa burcu kendisi veya ailesi sebebi ile sağlık problemleri ile uğraşıyor olabilirler. Zihinsel temaların öne çıktığı şu günlerde, dikkatinizi toplamakta güçlük çekiyor olabilirsiniz.

İKİZLER

İşleriniz yoğunlaşıyor. Daha fazla insanla, aha fazla iş birliği içine girmek zorunda kalacaksınız. Bu durum sizde pozitif bir etki bırakacaktır. Daha fazla sosyal olmak size iyi gelecektir. İşlerinizle ilgili tüm problemleri kolaylıkla çözümleyebileceğiniz bir gün. İlişkilerdeki dinamiklere dikkat etmek gerekiyor.

YENGEÇ

Kariyerinizdeki parlamaları hızla hissetmeye başlayacaksınız. Bu dönem işinize dört elle sarıldınız. Her şeyi layığı ile yapmak istiyorsunuz. Aldığınız eğitimler, özellikle ilgilendiğiniz konular işe yaramaya başladı. Şimdi ektiklerinizin meyvesini toplama zamanlarınız.

ASLAN

Aslan burçları bugün bazı seyahatler yapıyor veya yapacakları seyahatleri planlıyor olabilirler. Düşüncelerinizin daha derin ve isteklerinizin daha fazla ve dürtüsel olduğu zamanlardan geçiyorsunuz. Her yöne adım atabilecek kapasitedesiniz. Dikkat etmeniz gereken tek konu fazla maymun iştahlı olmadan, başladıklarınızın sonunu getirmeye çalışmak olacaktır.

BAŞAK

Başak burcu zor bir gün, zor bir hafta. Kendinizi dinlememelisiniz. Duygusal anlamda fazla içe dönük ve dürtüselsiniz. Bu sebeple hızlı başlangıçlar yapmaktan, ani kararlar almaktan kaçınmanız gerekiyor. İlişkilerde daha yumuşak ve tahammüllüsünüz. Diğer taraftan aileniz ile durumsa bambaşka.

TERAZİ

Terazi burçları ilişkilere karşı çok özenliler. Özellikle romantik ilişkiler anlamında özel bir zaman dilimi içerisindesiniz. Partneri olan Terazi burçları için ilişkide zirve zamanlar yaşanabilir. Birçok Terazi kadını evlenme teklifi alabilir. Bekar Teraziler ise bir ilişkiye başlamada istekliler.

AKREP

Akrep burcu günlük hayatında çok fazla git-geller yaşıyor. Sürekli değişen durumlara adapte olmakta zorlanıyorsunuz. Başlangıç yapmakta başarılı ancak sürdürmekte zorlandığınız bir dönemden geçiyorsunuz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle kazalara karşı temkinli olmanız şart.

YAY

25 Nisan’da keyfiniz biraz daha yerinizde. Birçok Yay burcunun Satürn döngüsü sebebi ile zor zamanlar geçirdiğini biliyorum. Ancak yüzdünüz yüzdünüz kuruğuna geldiniz. Hediyelerinizi almak için biraz daha sabır. Bekar Yay burçları beklenmedik aşkların peşine düşebilirler.

OĞLAK

Birçok Oğlak burcu taşınma arifesinde veya taşınıyorlar. Uzun vadede oturabileceğiniz yeni eviniz size çok iyi gelecek, topraklanmanızı sağlayacaktır. Bugün haber trafiğiniz yoğun. Haberlerse güzel. Aldığınız haberler duygusal anlamda sizi heyecanlandıracaktır. Şanlı bir gündesiniz.

KOVA

25 Nisan ‘da kova burçları dengelerini korumakta zorlanıyorlar. Artık önünüzü göremiyor olmak sizi daha fazla yoruyor. Tahammülünüz azaldı. Marsın İkizler burcuna hareketi sizin için yer değiştirmek veya taşınmak anlamına gelebilir. Maddi anlamda pozitif bir dönemdesiniz.

BALIK

Balık burçları rahatlıkla kendilerini iyileştirebiliyorlar. Artık geçmişe takılıp kalmıyorsunuz. Hiçbir şey umurunuzda değil. Bu ara sizi hiçbir şey üzemiyor. Maddi anlamdaki konulara dedike durumdasınız. Dikkatinizi bu yöne verdiniz ve karşılığını da alacaksınız. İş yerindeki disiplininiz dikkat çekiyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();