25 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

Yengeç burçları hayal kırıklığı yaşıyor olabilirler. Oğlak burçları ise aşk hayatlarındaki gelişmeleri şaşkınlık ile karşılıyorlar. Sizin burcunuzun 25 Mayıs ‘ta  hangi etkiler altında?

25 Mayıs Günlük Burçlar

KOÇ

Maddi anlamda güçlendiğinizi hissetmek, duygusal anlamda da güçlü hissetmenize sebep oluyor. İnsanlarla iletişimizin kuvvetli olması her girdiğiniz ortamda kolayca çevre edinmenizi sağlıyor. Arkadaşlıklarınız konusunda hayal kırıklıkları yaşıyorsunuz.

BOĞA

Kaybettiğiniz bazı şeyleri yeniden kazanabilirsiniz. Uzun süredir gelir elde edemediğiniz bir kaynaktan tekrar gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Kendinize karşı daha yumuşak olun. Sürekli eleştirel olmayın. Boğa burçları için özel bir konumlanma söz konusu. Bugün büyük değişimler yaşayabilirsiniz.

İKİZLER

25 Mayıs ‘ta artık içinize dönüp bakmayı bıraktınız. Dünya ne tarafa dönüyorsa siz de o tarafa dönüyorsunuz. Duygusal anlamda pek de yoğun değilsiniz. Tüm dikkatinizi işinize, kariyerinize ve çevrenizde olanlara vermiş vaziyettesiniz. Kafanız karışıyor olabilir. Kendinize biraz daha gözlem süresi verebilirsiniz.

YENGEÇ

Yengeç burcu hayal kırıklığı yaşıyor olabilirsiniz. Bugün bazı konular pek de istediğiniz gibi gitmeyecek olabilir. Disiplinli çalışmalarınızın karşılığını, maddi olarak ve özgüven boyutunda elde edeceksiniz. Birçok Yengeç burcu etiketlerini, toplum önündeki imajlarını değiştirecek aksiyonlar alıyorlar.

ASLAN

İnsanların size hayran hayran bakması o kadar hoşunuza gidiyor ki, bunun için tüm enerjinizle çalışabilirsiniz. Günlük rutinlerinizi tamamen değiştirmeye heveslisiniz. Bazı Aslan burçları 25 Mayıs’ta rejime başlamayı tercih edebilirler. Yeni eğitimler, uzaktan gelen haberler söz konusu olabilir.

BAŞAK

Ailenizin sebep olduğu bazı kısıtlamalar, günlük hayatınızda daha gergin olmanıza sebep oluyor. Çalışma ortamınızda daha hırslı ve çalışkan bir tutum içinde olmanız faydanıza olacaktır. Zamanlama problemlerinize bir an önce çözüm bulmanız gerekiyor. Başkalarının kaynaklarını değerlendirme şansı yakalayabilirsiniz.

TERAZİ

Uzun süreli ilişkiler ve evliliklerde iletişim problemleri yaşıyorsunuz. Sorun sizden kaynaklanıyor. Kendi düşüncelerinizi karşı tarafa empoze etme konusunda ısrarcısınız. Partnerinizin de kendisine ait fikirlerine saygı duymanız gerekiyor. Anlık inatlarınız yüzünden ilişkinize zarar vermeyin.

AKREP

25 Mayıs ‘ta ikili ilişkilerdeki hız ve iletişim trafiği sizi yorabilir. Her şeyi içinizde yaşamaya alışmış olduğunuz için, süreç sizi zorluyor. Belki de bir süre sonra içinizdekileri konuşmak ve anlatmak size de iyi gelebilir. Kariyeriniz konusunda bazı değişimler söz konusu olabilir. Ani tepkiler vermekten kaçının.

YAY

Sezgilerinize güvenmeniz gerekiyor. Duygularınızın ve aklınızın birlikte hareket ettiği bir gün olacaktır. Yeni Ay’ın enerjisi işlerinizi rahatlıkla halletmenizi sağlayacaktır. Sağlığınıza dikkat etmeli, stres unsurlarından olabildiğince uzak durmalısınız. Evinize, ailenize ait kurallara saygı duymalısınız.

OĞLAK

Oğlak burcu aşk hayatınızda oluşacak gelişmeler sizi de şaşırtacak. Ayaklarınızın yerden kesildiğini hissedeceksiniz. Ailenizdeki bazı konular sizin tamamen değişmenize, kendinizi değiştirmenize sebep olabilir. Günlük işlerinize odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz.

KOVA

Yuva olarak gördüğünüz yeri bilmek, yaşam alanınızı belirlemek ihtiyacındasınız. Bazı Kova burçları evlerini, yaşam ve çalışma alanlarını değiştiriyor olabilirler. Dengeleri kaybettiğiniz bazı konular lehinize sonuçlanacak. Aşk hayatınızdaki hareketlenme yaşam enerjinizi de arttırıyor.

BALIK

25 Mayıs ‘ta ortalık biraz karışıyor. Duygusal anlamda olmak istediğiniz yerde olamıyorsunuz. Konfor alanınızdan çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Ailevi problemler söz konusu olabilir. Ufak ev kazalarına karşı da dikkatli olmanız gerekiyor. Fevri hareketleriniz çevrenizdeki bazı kişileri sizden uzaklaştırıyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();