25 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 25 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

25 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Duygularınız tavan yapıyor. Özellikle partnerinizle alakalı hisleriniz çoşuyor. Siz dengede kalmak isteseniz de, içinizde bir şiraze yok. Siz dünyaya adım atmak, başlatmak, alev gibi parlamak için gelmişsiniz, denge başkalarının işi. Düşüncelerinize sınır koyamazsınız, ancak iyileştirebilirsiniz. Yanlış adımlar attığınızı farkediyorsanız, doğrusunu da deneyin.

BOĞA

Bir Cuma günü için enerjiniz oldukça düşük. Keyfiniz pek yok. Sizi ancak sosyalleşmek kurtarır. Ancak özellikle alkolü fazla tüketmemenizi, yediklerinize dikkat etmenizi öneririm. Çünkü hem bedeniniz hem de ruhunuz kontrolü ele alacak durumda değil. İş yerinizde enteresan gelişmeler söz konusu olabilir.

İKİZLER

İnanılmaz yoğun bir gün geçiriyorsunuz. Ummadık seyehatler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yurt dışı planları yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ülkenize geri dönüyor olabilirsiniz. Deniz taşımacılığını kullanmak durumunda kalabilirsiniz. Ulaşım konusunda sıkıntılar yaşıyabilirsiniz. Daha fazla uzatmıyorum siz temayı anladınız. Aşk var!

YENGEÇ

Yengeç burcu 25 Kasım ‘da maddi anlamda şanslı bir gündesiniz. Yine de çok para harcamamaya dikkat etmelisiniz. Ailevi konuları çok kafanıza takmayın. Bu konularda canınız sıkılıyor. Sınırlarını koyamadığınız konular size boşvermeyi öğretir. Bu da en az irade kadar değerlidir. Aileniz ile alakalı beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir.

ASLAN

Bazı Aslan burçları bugün bir anda evlenme kararı alabilirler. Bazı Aslan burçları da yeni bir ilişkiye adım atacaklar. Özetle aşktan yana şansınız çok. Romantik anlamda kendinizi iyi hissedeceksiniz. Etrafınızdaki Yay burçlarına daha dikkatli bakmanızı tavsiye ediyorum. Size bir iyilikleri dokunabilir.

BAŞAK

Başak burcu ,artık kendinize çok daha fazla değer veriyorsunuz. Özgüveniniz var ve bu durum, tüm enerjinize yansıyor. Çok keyifli bir Cuma günü geçireceksiniz. Farklı yerlere gidebilir, sosyalleşebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Başkalarına yardım etmekten ekstra keyif aldığınız bir dönemdesiniz.

TERAZİ

25 Kasım’da çok duygusalsınız sevgili Terazi burçları. Her duyguyu fazlaca yaşayacaksınız. Uçlarda hisler taşıyabilirsiniz. Maddi anlamda şansınız yüksek. Bazı üzücü haberler alabilirsiniz. Zorlayıcı tartışmalar içine girebilirsiniz. Dün de söylemiştim, hiç aklınıza gelmeyecek birine aşık olabilirsiniz.

AKREP

Özgüven problemleri yaşıyor olabilirsiniz. Dışarıdan birileri sizi küçük düşürmeye çalışabilir. Düşmanlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Birileri maalesef pek de iyiliğinizi istemiyor. Bazı konuşmalarınız büyük oluşumlara, yeni kapılara ve fırsatlara yön verebilir. Bu sebeple sözlerinize dikkat etmelisiniz. Kafanızı kurcalayan çok fazla mesele var.

YAY

Yay burcu aklınıza çok güzel fikirler geliyor. Değerlendirmelisiniz. Hazır hayat sizi zorluyorken, siz de kendinizi zorlayın. Daha çok çabalayın, daha çok çalışın, daha büyük hedefler koyun. Sonunda yine gülen siz olacaksınız, hiç merak etmeyin. İlişkilerinizden maddi kazançlar sağlamanız mümkün. Özellikle satışta çalışan Yay burçlarının arkadaş çevrelerine yönelmeleri gerekiyor.

OĞLAK

Oğlak burcu maddi sınırlarınızı koymakta ve korumakta zorlanıyorsunuz. Son zamanlarda harcamalarınızın ucunu kaçırmış olabilirsiniz. Sadece harcamalarınıza değil, kendi sınırlarınızı çizmekte de zorlanıyor olabilirsiniz. İnsanların size müdahale etmesine izin vermemelisiniz. Kafanız biraz karışık. Düşünceleriniz sık sık değişiyor olabilir.

KOVA

Düşüncelerinizi aksiyona çevirmekte zorlandığınız için, hayatı düzenlemekte de zorlanıyorsunuz. Aklınızda planlar yapmanız güzel ama siz harekete geçmediğinizde kimse gelip planlarınızı uygulamayacaktır. Sizin için en önemli tema sosyalleşmek. Mutlaka sosyalleşmeli ve yeni insanlar tanımalısınız. Yeni insanlar yeni fırsatlar getirecektir.

BALIK

Gelecekten bahsetmeye başlamanız güzel oldu. Siz hayal kurmaya, isteklerinizden bahsetmeye başladınız mı, normale dönüyorsunuz, hayat enerjiniz artıyor demektir. Bu güzel Cuma akşamı bol bol gezin ve sosyalleşin. Hayatınızın nasıl değişeceği, ne zaman değişeceği hiç belli olmaz. Fırsatlara göz kırpın.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load