25 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 25 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

25 Eylül Gökyüzü haritasına göre hazırlanmış günlük burç yorumları

25 Eylül Günlük Burçlar

KOÇ

Bugün aile fertleriniz ile genel yaşantınız konusunda uyum sorunları yaşayabilirsiniz. Belki sizinle zaman geçirmek istiyorlar ancak siz günlük rutininizle ilgilenmek istiyorsunuz. Bir süredir arkadaşlıklarınız konusunda yanılgılar yaşıyor olabilirsiniz. Bugün yine bu konularda bir haber gelebilir. Güvendiğiniz dağlara kar yağması canınızı sıkacak.

BOĞA

Partnerinizle duygularınızı paylaşmak isteyebilirsiniz. Bu çok güzel bir şey. Ancak konuşmanın tüm akışını “ben” diye yönlendirmek parıl parıl parlayan ilişkinizin ışığını bir anda söndürebilir.  Tabi ki siz çok değerlisiniz sevgili Boğa burçları ama ilişki iki kişi yaşanıyor. Bazen siz de yanılabilirsiniz.

İKİZLER

Maddi kaygılarınız var. Üzerine partnerinizin de sorumsuz tavırları iyi canınızı sıkabilir. Çevrenizde beklemediğiniz değişiklikler olabilir. Kariyeriniz açısından ilaç gibi gelecek bir gelişme yakında sizi bekliyor. Aklınızdan geçenleri uygulamakta güçlük çekiyorsunuz. Bugün zihinsel enerjiniz oldukça dağınık. Uzun vadeli yerine kısa vadeli planlar yapmayı tercih edebilirsiniz.

YENGEÇ

Duygusal parlamalarınız sözlerinize yansıyor. Bir şeylere ahenk katmak, daha güzel hale getirmek isterken yanlış yollar seçebilirsiniz. Maddi anlamda hem şanslısınız hem de gerekli düzenlemeleri yapabilecek güce sahipsiniz. Bir çok Yengeç burcu bugün partnerlik ilişkilerini bir sonraki aşamaya taşıyabilirler.

ASLAN

Kafanız çok karışık sevgili Aslan burçları. Zihninizi susturmaya ihtiyacınız var. Zihninizin dinlenmesi için, huzur bulması için, geçmişte kalan ve aklınıza takılan tüm konuları konuşmaya, gerekli insanlarla paylaşmaya ihtiyacınız var. Konular çözülür veya çözülmez,sorunları içinizden akıttığınızda kendinizi kesinlikle daha huzurlu hissedeceksiniz.

BAŞAK

Etrafınızdaki insanlar size bayılıyorlar. Onları o kadar iyi anlıyor, problemlerine o kadar güzel çözümler buluyorsunuz ki; her ihtiyacı olan size koşuyor. Bugün tüm enerjinizi başkaları için harcamak zorunda kalabilirsiniz. Geçmiş ilişkilerinizi şifalandırabilirsiniz. Bazı Başak burçları bugün eski partnerleri ile barışabilirler.

TERAZİ

Birileri aklınızdan geçenleri gerçekleştirsin sizi anlasın istiyorsunuz ama maalesef etrafımızdaki insanlar düşüncelerimizi okuyamıyorlar. Bir şeye ulaşmak istiyorsanız, birinin onu size getirmesini beklemektense, istemelisiniz. “Ben bunu istiyorum” diyebilmelisiniz. Siz adım atmazsanız sevgili Terazi burçları, hiçbir şey size havadan gelmeyecektir.

AKREP

Bugün inandığınız bazı konularda haksız olmadığınızı farkedeceksiniz. Akrep burçları enteresan olaylara şahit olabilirler. Bugün bir çok Akrep burcu hayatında mucize diye bir şeyin varlığına tekrar inanabilir. Ailenizle, evinizdeki insanlarla problemler yaşayabilirsiniz. Hayaller ve gerçekler arasındaki kalın çizgi bugün sizi rahatsız edebilir.

YAY

Fazla duygusal bir gün geçirebilirsiniz. Genel karekterinizin aksine, enerjisiz, umutsuz ve negatif duygular besleyebilirsiniz. İletişim problemleri yaşayabilir, söylemek istediklerinizi doğru şekilde ifade edemeyebilirsiniz. Romantik hayatınızda beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Arkadaşlarınız size iyi geliyor.

OĞLAK

Oğlak burçları bugünü sosyalleşerek geçirebilirler. Başkaları için bir şeyler yapmak, başkaları ile zaman geçirmek bugün size kendi problemlerinizi unutturabilir. Sağlık konusunda endişeleriniz varsa ihmal etmeyin. Uzun süreli ilişkilerde güç savaşları yaşanabilir. Kendinizi ezdirmek, her zaman uyum sağlayan kişi olmak istemiyorsunuz.

KOVA

Bugün işler biraz daha yolunda gözüküyor. Düne göre daha enerjiniz yüksek. Enerjiniz yüksek ama  dağılmaya da müsait. Aldığınız kararları uygulamakta zorlanıyorsunuz. Kendinize verdiğiniz değer giderek artıyor. Başkaları için fedakarlık yapmakta zorlanmayan bir burç olmanıza rağmen, sizin de dengeleri eşitlemek istediğiniz zamanlar oluyor.

BALIK

Kendi öncelikleriniz ile partnerinizin öncelikleri arasında gidip geliyorsunuz. Yapı olarak karşısınızdaki insanı mutlu etmeniz için önce sizin mutlu olmanız gerekiyor. Ancak bir günlük bu huyunuzu rafa kaldırabilirsiniz. Bugün duygusal anlamda daha verici olan taraf olursanız, ilişkinizde hiç beklemediğiniz bir ahenk yakalayacaksınız.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();