25 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 25 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

25 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu aşk ateşten gömlekse ve siz bir Ateş elementi burcu iseniz, bir Toprak burcu gibi aşkı kategorize etmeleriniz neden? Kendinize bir sorun. Siz bu değilsiniz. Siz duygularınızı sistematik yaşayabilecek bir burç değilsiniz. Eğer diğerleri gibi olmak istiyorsanız, sizi siz yapan şeyleri de diğeleri gibi yapmak zorunda kalırsınız.

BOĞA

Biri evinize girince hemen egomanyanızı kanıtlamak istiyorsunuz. Siz eve girince kimsede huzur kalmıyor son zamanlarda. Her şeyi istediğiniz gibi yönetmek, kategorize etmek istiyorsunuz. Ancak herkesin kendine özel yaşam alanlarına ihtiyacı var, bunu unutmamalısınız. Uzun süredir çalıştığınız konulardan sınavlarınız var.

İKİZLER

25 Ekim ‘de her söylediğinizden şüpheleniyor, sözlerinizin yanlış anlaşılmaması için ekstra özen gösteriyorsunuz. Bu kadar dikkat ve özen de, doğal olarak sizi varmak istediğiniz noktaya ulaştıracaktır. Güneşin Akrep burcuna ilerlemesi, sizin derin bir ilişkiye adım atmanızı sağlayacaktır. Hayatınızda tutkuya yer açın.

YENGEÇ

Yengeç  burcu 25 Ekim ‘de maddi düzenlemeler ile uğraşmak zorunda kalabilirsin. Kendi değerinizi çevrenize kabul ettirmek istiyorsunuz. Aşktan yana şanslı bir gündesiniz. Partneriniz ile aynı dili konuşabildiğinizde çok mutlu oluyorsunuz. Var mı Yengeç burcunun evi gibisi…

ASLAN

Öğlen saatlerinde Merkür’ün Akrep burcuna ilerlemesi, özellikle iletişim konularında dengenizi bozabilir. Bir anda eski defterleri açtığınızı, istemeden can yakıcı sözler söylediğinizi fark edebilirsiniz. Maddi anlamda son şanslı zamanlar, akarken doldurmanızı tavsiye ederim. İş hayatınızda neyi değiştirmek istediğinizi düşünmelisiniz.

BAŞAK

25 Ekim’de kendinize dikkat etmelisiniz Başak burçları. Siz sağlığınız konusunda hassas insanlarsınız. Bu konularda sizi pek uyarmaya gerek yok. Ancak bir sıkıntınız varsa ihmal etmemenizi tavsiye ediyorum. Bu gün hastane ziyareti yapmak durumunda kalabilirsiniz. Endişelenmeyin, belki de yeni doğan bebek görmeye gideceksiniz.

TERAZİ

Bu hafta ile beraber bir solar döngüyü daha sonlandırmış bulunuyorsunuz sevgili Terazi burçları. Bakalım bir ay boyunca ektiğiniz tohumlar ile önümüzdeki bir sene neler yapacaksınız. Şans uzun süre yanınızdaydı ve pozitiftiniz. Eminim bu enerji size geri dönecektir. Bugün arkadaşlarınız konusunda hassasiyet gösterebilirsiniz.

AKREP

Akrep burcu yavaş yavaş üzerinizdeki kara bulutlar dağılmaya başlıyor. Bugün çok şanslısınız. Sürpriz gelişmeler olabileceği gibi, siz de sürpriz gelişmelere sebep olabilirsiniz. Üçüncü gözünüz açılıyor. Önümüzdeki bir ay boyunca bu etkiden faydalanmalısınız. Haritalarınızdaki, yer değiştirme teması devam ediyor.

YAY

Yay burcu soyut olarak inandığınız konuları 25 Ekim ‘de somuta çevirme yolunda adımlar atıyorsunuz. Özellikle yurtdışı ve eğitim konularında gündemleriniz olabilir. Bazı arkadaşlarınızın gerçek yüzünü görmek zorunda kalabilirsiniz. Maske düşünce gözüken kabaklar pek hoşunuza gitmeyecektir. İntikam, öc alma gibi yaralayıcı duygulardan uzak durmalısınız.

OĞLAK

Oğlak burcu bugün bazı kayıplarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Ortaklı işlerinizde ilerlemeler kaydediyorsunuz. Toplum önündeki imajınızın derinden derinden büyüdüğü bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Çalışmalarınızdan ümidi kesmemelisiniz. Maddi konularda kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz.

KOVA

Verdiğiniz mücadelelerin sonunda, duygusal anlamda kalanları toparlamak, arşivlemek durumundasınız. Artık en azından neyi istediğinizi ve neyi istemediğinizi biliyorsunuz. İster biten, ister başlayan bir durum olsun, kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Sürekli tutamadığınız gözyaşlarınız güçsüz olduğunuzun değil, bilhakis giderek güçlendiğinizin simgesi.

BALIK

25 Ekim ‘de sağlığına dikkat etmesi gereken diğer bir burç da sizsiniz Balık burçları. Eğer gün içerisinde kendinize iyi bakmaz, dengeleri bozar, ipin ucunu kaçırırsanız, akşama doğru bedelini ödemek zorunda kalacaksınız. Mental anlamda yorgunsanız ve destek almanız gerektiğini hissediyorsanız, bu dönem bu temalarda şifalanmak için çok uygun bir dönem olacaktır.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

24 Ekim günlük burç yorumlarına linkten ulaşabilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();