25 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 25 Aralık  2016 Günlük Burç Yorumları

25 Aralık Günlük Burçlar

KOÇ

Aşk hayatınızda geçmişte kurduğunuz hayaller gerçek oluyor ve siz nedense mutlu olmuyorsunuz. Her zaman istediğiniz şey ya gerçekleşiyor ya da yakında gerçekleşecek. Ancak siz beklediğiniz kadar mutlu olmuyorsunuz. İleride pişman olabilirsiniz sevgili Koç burçları. Düşünerek hareket etmeye çalışın.

BOĞA

Geleceğiniz için, önce kendinize zaman ayırmalısınız. Bulunduğunuz fanus içerisinde hareket etmeye çalışırsanız, önünde sonunda sınırlara çarpıp duracaksınız. Hayatınızı sabitlediniz güzel, hoş. Ancak bu durum sizin gelişmenizi engelliyor. Statik yapınızdan bir önce kurtulmanız gerekiyor.

İKİZLER

İkili ilişkiler hala sizi en çok zorlayan konulardan bir tanesi. Artık ilişkinizin varlığı veya yokluğu, günlük hayatınızın dengesini bozmaya başladı. Sizin gibi zihin enerjisi yüksek, hayatını mantığı ile yaşamaya çalışan bir insan bile duygusallaşmaya başladı. Kendinizi biraz serbest bırakmaya çalışmalısınız.

YENGEÇ

Yengeç burçları için 25 Aralık zor bir Pazar günü olabilir. Hayatınız bu dönem çok karışık. Hiçbir karışıklık yoksa bile kendinizi tuhaf hissediyorsunuz. Sanki hiçbir şeyden keyif alamıyorsunuz. Sanki bir şeyler eksik hayatınızda. Bu aralar sinirleriniz biraz bozuk olabilir. En güzel çözüm dinlenmek veya akılda kalmamak için anda kalmak.

ASLAN

Aslan burcu ilişkinizin geleceğini gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Tam her şey güzel gidiyor diye düşünürken bir problem çıkıveriyor. Şevkat duymaya ve kendinizle alakalı, ilişkinizdeki payınız ile alakalı güzel şeyler duymaya ihtiyacınız var. Belki de bu ihtiyacınızı sakince paylaşmalısınız.

BAŞAK

Bir çok Başak burcu maalesef şifayı kaptılar. Söyledim ama. Dikkat edin kendinize dedim. Şimdi istirahat edin ve iyileşin. Ancak kendinize dikkat etmeye devam edin. Sağlıklı ve bildiğiniz gıdaları tüketin. Çünkü hala bazı rahatsızlıklara bedenen çok açıksınız.

TERAZİ

Maddi anlamda bazı kaygılarınız olabilir. Özellikle özgüven problemleriniz olabilir ve bu problemler maddi bazı konularla kesişiyor olabilir. Sözlerinize dikkat edin. Aman kimseyi kırmayın. Çünkü Terazi burçları, kendi özelliklerinin tam aksine, çok uzun zamandır iletişim konusunda dengeyi kuramıyorlar.

AKREP

Aileniz konusundaki karşıklıklar veya kırgınlıklar her ne ise, koskoca bir Pazar gününü berbat etmesine izin vermemelisiniz. Ciddi anlamda yas tutmanız gereken bir olay olmadı ise, olması gerekiyormuş deyin ve devam edin. Bugün çok fazla komplo teorisi üretmeye müsaitsiniz.

YAY

Maddi anlamda yeniden yapılandırmanız gereken konular olduğunu biliyorsunuz. Sizin sınırınız yoktur. Ya harcar bitirirsiniz ya da hiç harcamazsınız. Merkür gerilerken, hesaplarınızdaki paraların birden ortadan kaybolmaması için yapacağınız harcamalara ve internet alışverişlerinize dikkat etmeniz gerekiyor.

OĞLAK

Sizi muhteşem bir Pazar bekliyor. Zaten sizin döneminize giriş yaptığımız için, kendinize daha doğa ile barışık, dışarıda olmaya müsait hissediyorsunuz. Bir çoğumuz “hava berbat” derken siz tadını çıkarmayı biliyorsunuz. Pazar gecesi bir film, bir kahve ne güzel olur değil mi. Bir de en kötüyü düşünmeseniz, harika olacaksınız.

KOVA

Kova burcu 25 Aralık Pazar günü maddi anlamda çok güzel bir kazanç elde edebileceğiniz gibi, harcamalarda ipin ucunu da kaçırabilirsiniz. Bugün şans oyunlarında şansınızı deneyebilirsiniz. Risk almadan küçük yatırımlar yapabilirsiniz. Su, su ürünleri, denizcilik ile uğraşan Kova burçlarının dikkatli olması gerekiyor.

BALIK

Uzaklaşmak istiyorsa canınız, uzaklaşın. Bahaneler üretmeyin. Çünkü siz bir şeyi yapmak istediğinizde, o an yapmak istersiniz ve gerçekten istiyorsanız hiçbir bahane size engel  olamaz. Eğer hareket etmiyorsanız sebebi sizsiniz demektir. Özellikle Pazartesi sizin için büyük bir gün olacağından, yeteri miktarda dinlenmenizi öneririm.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();