24 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumları

24 Nisan haftasına en şanslı başlayan burçlar Akrep ve Yay burcu. Kova burçları da maddi anlamda bu şansı değerlendiriyor olacaklar. Siz 24 Nisan ‘da haftaya nasıl başlıyorsunuz?

24 Nisan Günlük Burçlar

KOÇ

Haftaya biraz kafanız karışık ama enerjik başlıyorsunuz. Kendinizi önceliğiniz olarak belirlediniz. Anladınız ki; sizin iyi olmanız çok önemli. Çevrenizdeki herkes sizin enerjinizden besleniyor. O yüzden önce siz iyi olmalısınız. Maddi anlamda harekete geçebilir, yeni yatırımlar yapabilirsiniz.

BOĞA

24 Nisan ‘da Boğa burçları haftaya hareketli başlıyorlar. Hareket enerjisini iletişimsel bir öfkeye dönüştürmeyin. Daha yumuşak bir tavır takınmaya çalışın. Özellikle bekar Boğa burçları için romantik anlamda şanslı bir hafta olacaktır. Kariyeriniz ile alakalı yeni kararlar almaktan ve uygulamaktan kaçınmalısınız.

İKİZLER

Arkadaşlıklarınız konusunda şanslı bir haftaya başlıyorsunuz. İş hayatınızda sizin dışınızdaki başka firmalardan, çalışma arkadaşlarınızdan veya başka organizasyonlardan destek alabilirsiniz. Yönetimsel anlamda duygularınıza yenilmekten kaçınmalısınız.

YENGEÇ

24 Nisan ‘da ani duygu değişimleri söz konusu olabilir. Kariyeriniz konusunda beklenmedik haberler alabilir, beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ancak bu haberler ve gelişmeler, bulunduğunuz yeri sağlamlaştırmanıza yardımcı olacaktır.

ASLAN

Aslan burcu geçmişi bir an önce temizlemelisiniz. Duygusal anlamda ilişkinizde kafa karışıklıkları yaşıyorsunuz. Bir şeyi sırf sürükleniyorsunuz veya alıştınız diye devam ettirmemelisiniz. Sabit bir burç olduğunuz için kolay kolay değişemiyorsunuz ancak yeniye yer açmalısınız.

BAŞAK

Başak burçları haftaya düşük enerji ile başlayacaklar. Ancak Başak burçları yaşadıkları birtakım aksiliklerden dolayı bu enerji seviyesine son zamanlarda alıştılar. Kendinize iyi davranın. Sağlığınız konusunda çok rahat veya çok endişeli olmayın. Özellikle partnerlik ilişkilerinize ve ikili ilişkilere özen gösterin.

TERAZİ

Terazi burcu haftaya bazı problemlerinize, özellikle de sağlık problemlerinize çözüm bulmuş olarak başlayacaksınız. Ruhen daha enerjik ve umutlusunuz. Yeni bir şeylere başlama dürtüsü içerisindesiniz. Kimsenin sizin sağlığınız ile oynamaya hakkı yok. Önce kendinizi düşünmelisiniz.

AKREP

Akrepler 24 Nisan haftasına şanslı başlıyorlar. Bir tek yerden değil, birçok yerden destek alacaklar. Çevrenizi tamamen değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bekar Akrep burçları için aşk, evli Akrep burçları içinse bebek zamanı.

YAY

Yay burçları da bu haftaya şanslı başlayanlardan. Erken kalkan yol alır sevgili Yay burçları. Artık çalışmadığınızda bir sonuç alamayacağınızı öğrenmiş olmanız gerekiyor. Çevrenizdeki insanları algılamakta zorlanıyorsunuz. Bu aralar onlar da sizi algılamakta zorlanıyorlar. Basit ve net bir tutum içinde olmaya çalışın.

OĞLAK

Oğlak Burcu haftaya maddi anlamda şanslı başlıyorsunuz. Bugün iletişim sebebi ile oluşmuş sorunlara çözüm bulabilirsiniz. “Özür dilerim.” Cümlesinin gücünü denemenizi tavsiye ederim. Bu cümle çok pozitiftir. Pozitif enerji yayar ve bu enerji sizi besler. Başkasından değil, kendinizden de özür dileyin. Çünkü kendinize fazla yükleniyorsunuz.

KOVA

Günün maddi anlamda en şanslı burcu Kova burcu. Özgüveniniz sağlam. Hayat size fırsatlar sunuyor. Özellikle televizyon önünde yer alan Kova burçları için özel bir gün olacaktır. Çevrenizdeki insanların desteğini göreceksiniz. Uzun süredir ektiğiniz fidanların meyvelerini almaya başlayacaksınız.

BALIK

Balık burçları “ben” dengesini kurmakta zorlanıyor olabilirler. Çok normal çünkü hayat tüm oklarını Balık burçlarına çevirmiş, onlar ne yapabilirler. Tabi ki bu güzel zamanların, bu güzel değişimlerin ve etkilerin tadını çıkartacaklar. Kariyerinizdeki yükselmenin tadını çıkarın ve rüzgar arkanızdayken çalışmaya devam edin.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();