24 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Duygusal anlamda çok arada kaldığımız, gerçeği göremediğimiz veya sürekli eskiye dönebileceğimiz bir gün. Sür Real yaklaşımlarımız bizi derinden yaralayabilir veya ciddi anlamda hayal kırıklığına uğratabilir. Çok dikkat etmek lazım. Özellikle de gönül işlerinde.

Koç

Bazen arkadaşlarınızın yanından bile kaçmak istiyorsunuz. Sürekli aynı muhabbetlere gelemiyorsunuz. Çok çabuk sıkılıyorsunuz. Sürekli hareket halinde olmanız gerekiyor. Kendinizi dinliyorsunuz. Dinlemenizde de fayda var zira bu ara iç sesiniz sizinle sık sık konuşacak.

Boğa

Bazı insanlardan o kadar sıkıldınız ki; hep aynı insanlar hep aynı uyarılar, aynı telkinler. Aslında en yakınlarınız. Şu an ruhen en yakın olduğunuz kimselerin yanından uzaklaşmak istiyorsunuz. Bu ara boğulmuş vaziyettesiniz ve ruhunuz bedeninizden ayrı bir yerde dolaşıyor. Keşke sizi hiç tanımayan insanların olduğu bir yere kaçabilseniz. En azından bire süre.

İkizler

Belki uzaklara gittiğiniz yerden döndünüz ama ruhunuz hala oralarda. Hukuki anlamda kafanıza takılan bazı konular söz konusu olabilir. Bu ara toplum önündeki imajınız her şeyin üstünde. Biraz daha veri olsun elinizde. Merkür de rayına otursun, sizi koşulsuz destekleyen insanlarla yola devam edersiniz.

Yengeç

Sizin bazen içinize kapanmalarınız vardır. Belki uzun uzun uyur, belki tek başınıza müzik dinler, kimse ile konuşmak istemezsiniz. İşte bu Pazar da öyle bir gün. Kendinize ayırmak istediğiniz, köşenize çekilmek istediğiniz bir gün. Pazar da böyle isteklere göre bir gün değil mi zaten. Ancak eskilere dönme isteğiniz olabilir. Telefona sarılmadan önce kapıları aralık bıraktığınıza emin olun. Bazılarının kalbini fazla kırmış olabilirsiniz.

Aslan

Aslan burcu ilişkiniz ile alakalı kafa karışıklıkları söz konusu olabilir. Maalesef bazı Aslan burçları aldatıldıklarını farkına varabilirler. Bu illa fiziksel olarak bir aldatma olmak zorunda değil, kandırıldığınızı, size yalan söylendiğini de fark edebilirsiniz. Uzaklardan gelecek haberleriniz var. Belki de uzaklara göndermek istediğini haberleriniz.

Başak

İkili ilişkiler haritalarınızın en önemli kısmı haline geldi. Özellikle flörtöz ilişkiler, mutluluğu aradığınız yerler, aşk ile dönüşüm. Bu temalarda eski problemlerinizi çözebilir, eğer ki kırgınlıklarınız varsa iyileştirebilirsiniz. Aşkın sınavını vereceğiniz kesin. Pozitif mi negatif mi, doğum haritalarınıza bağlı.

Terazi

Çok keyif alacağınız hareketli bir Pazar günü sizleri bekliyor. Bir kere çok güzelsiniz. Siz fark etseniz de etmesiniz de insanları sizi ve güzel enerjinizi fark ediyorlar. Romantik konularda biraz hayal kırıklığına uğramış, kendi kendinizi kandırmış olabilirsiniz. Olmasını istediğinizi hedeften çıkartın. O size eninde sonunda gelecek. Bu arada elinizdeki fırsatlarla ilgilenebilirsiniz.

Akrep

Akrep burçları için bu Pazar dinlenmek pek de mümkün olmayacak. Hareket enerjiniz fazla ve bugüne yaptığınız planlarınız var. Çok da şanslısınız. Ne planladıysanız gerçekleştirebileceksiniz. İşleriniz çok yaver gidecek. Maddi anlamda oldukça şanslısınız.

Yay

Yay burcu kendinizle ilgili konuları sağlamlaştırabileceğiniz bir gündesiniz. Kendiniz için çabalamanız kadar doğal bir şey yok. Söz konusu benlikse, cansa herkesten önemlidir. Kendinizi yargılamayın. Siz nasıl keyif alıyorsanız öyle devam edin. Tabi ki sorumluluklarınızı aksatmadan.

Oğlak

Bu ara hareketli olmak, yeni insanlarla tanışmak ve yeni çevreler içinde bulunmak size çok iyi geliyor. Böyle bir durumu deneyimleme şansınız yoksa yaratmalısınız. Belki yeni bir gruba dahil olmalı, belki yeni bir organizasyona katılmalı, belki de bir kursa yazılmalısınız. Yeni çevre size iyi gelecek.

Kova

Kısıtlanmak hiç hoşunuza gitmiyor. Zoraki her konuya karşısınız. Aslında siz hayatta birçok konuya karşısınız. Farklı olduğunuz için fark yaratıyorsunuz, yaratabiliyorsunuz. Yine de hayatın yapılması gereken rutinleri var. Hayallerinizde sıkışıp kalmak da özgürlük değildir.

Balık

Dün egonuz şişti demiştim ama biraz da hakkınız var. Evren tüm ışıklarını size çevirmiş vaziyette. Bu fark edilirliğinizin tadını çıkartmak da hakkınız. Sadece bu hakkınızı kullanırken, gözlerinizin kör olmasına izin vermeyin. Işığınız başkalarını da aydınlatabilsin. Eski karanlıklarınızı da aydınlatabilirsiniz.

http://www.yaseminorman.com/ 

No more pages to load

No more pages to load