24 Mart 2017 Günlük Burç Yorumları

İkizler burçları hayatlarında bir dönemeçteler. Bir tema kayıpken, diğer tema kazanç. Balık burçları ise emek vermeden hiçbir işin yürümeyeceğini öğrenmek zorundalar. Siz 24 Mart ‘ta hafta sonuna nasıl giriş yapıyorsunuz?

24 Mart Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu siz de biliyorsunuz kafanız hala biraz karışık. Bu dönem bir şeylere irade gösteriyor, yapmak istediğinizdense olması gerekenleri öncelik alıyorsunuz. Eski hareketliliğini bir süredir durağanlığa dönüştü. Neyse ki; doğum günleriniz ile beraber enerjiniz yükselecek.

BOĞA

Gerçek arkadaşlarınızı ayırt etmelisiniz. Herkesi aynı kefeye koyarsanız yine üzülen siz olursunuz. Yine yoğun bir Cuma günü ile hafta sonuna giriş yapacaksınız. Özellikle iş hayatınızdaki değişimler sizi mutlu edecek. Özgür bir şekilde çalışmayı seviyorsunuz.

İKİZLER

Her giden, her kayıp bir dönüşümdür aslında. İnsan yıkılanın yerine yenisi yapar. Beden bile hayatta kalmak üzerine programlanmıştır. Siz de her şeye rağmen ayakta kalmalısınız. Özellikle kariyer hayatınızdaki yeni girişimler başarılı sonuçlanacak.

YENGEÇ

24 Mart ‘ta yeni bir işe başlayabilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve art arda alacağınız teklifler hayatınızı değiştirebilir. Aşk hayatınızda evliliğe giden bir sürece girebilirsiniz. Her Yengeç burcu için değil tabi ki. Derin aşklar yaşayan Yengeç burçları kendilerini biliyorlar. Maddi düzenlemeler önemli.

ASLAN

Aslan burcu çok muhabbet çok insan mottosu ile güne başlıyor, yetmiyor hafta sonuna da aynı motto ile devam ediyorsunuz. Seyahatler söz konusu olabilir. Birtakım eğitimler veya yabancılar ile iş birlikleri söz konusu olabilir. Yurt dışını ilgilendiren evrak işleriniz olabilir. Hukuki konulara da dikkat.

BAŞAK

Başak burcu iş yerinizde olabilecek enteresan gelişmeler, size kendinizi daha özgür hissettirecek. Hafiften her şeye isyan etme modunuzda olsanız da genel pozitif havanız devam ediyor. Bugün karamsarlık köşede otursun. Hafta sonu partneriniz ile güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

TERAZİ

Terazi burcu özellikle romantik ilişkilerde beklemediğiniz garip çıkışlarınız olabilir. Yine size karşı da beklenmedik hareketler içerisinde bulunanlar olabilir. Genel kafa karışıklığınız en çok ikili ilişkilerde vuruyor sizi. Herkese akıl verirken şahanesiniz de iş kendi söküğünüze gelince ata sözünün altını çiziyorsunuz.

AKREP

Akrep burçları günün en neşeli insanları olabilirler. Hayata dair yep yeni planlarınız sizi heyecanlandırıyor. Uzun süredir baharı bekleyenlerdensiniz. Gözünüz aydın. Nedendir bilinmez Akrep burçları kışı pek sevmezler, soğuk havayı hiç. Ani kararlar vermekten kaçınmalısınız, özellikle de iş yerinizde.

YAY

Özellikle ailenizin desteğini aldığınız şu günlerde birlikte güzel olabilmek hoşunuza gidiyor. Sanata dair, güzel gözüken her konuya dair yaptığınız bir iş varsa Venüs gerilemesinin sonlanması ile beraber yani Nisan 15’ten sonra yavaş yavaş hareketlenecektir.

OĞLAK

Oğlak burçları bahara taşınarak giriyor olabilirler. Bazı Oğlak burçlarını hafta sonu taşınma telaşı bekliyor. Yer değiştirmek yeniden topraklanmak size iyi gelecek. Gerçekten de tebdili mekânda ferahlık bulacaksınız. Maddi anlamda dikkatli olmanızda, paranızı boşa harcamamanızda fayda var. Özellikle bu dönem yaptığınız alışverişlerden çok pişman olabilirsiniz.

KOVA

24 Mart ‘ta maddi anlamda çok şanslı bir gün sizleri bekliyor. Yeni yeni projeler, yeni yeni kaynaklar üretebilecek güçtesiniz. Aynı şekilde hem kazanç elde etmek hem de daha çok çalışıp daha fazla iş yürütmek özgüveninizin de artmasına sebep olacak. Çevreniz çok güçlü ve sizi destekliyor.

BALIK

Çok şanslı olduğunuz bir gerçek. Ancak şans insanı bir yere kadar getirir. Her ne olursa olsun, bazı konular emek ister. Lafla peynir gemisi yürümez. Eğer bir beklentiniz varsa önce siz toprağa bir şeyler ekmelisiniz, sulamalısınız. Sonra bitki size meyvesini verecektir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();