24 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 24 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

24 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu 24 Kasım ‘da enerjiniz oldukça dışa dönük. Sürekli dışarıda olmak isteyebilirsiniz. Bu kadar dışarıda olmanız ve dışarıda yaşamanız belki de içinize bakmaya korkmanızdandır. İkili ilişkilerinizi dengelemeye çalışıyorsunuz ancak denge=tutku olmadığından sizi zorluyor. Siz içinizdeki ateşi takip etmezseniz, siz olamazsınız. Ateş ister yasak olsun, ister uzak. Siz yanarak güzelleşen bir burçsunuz.

BOĞA

Boğa burçları bazı kayıplar yaşayabilirler. Özellikle ölüm-doğum, kazanç-kayıp temalarında bazı pozitif ve negatif gelişmeler olabilir. Bu bir sınav. Hayat bir sınav. Bazı mücadeleleri vermek gerekiyor. Yeni doğana merhaba demek gerekiyor. Düşünce kalıplarınızın ve inançlarınızın değiştiğini farkedebilirsiniz. Siz, bazı inançlarınızı sorgulamaya başlayabilirsiniz.

İKİZLER

Maddi anlamda şanslı bir gündesiniz. Geçmiş konuları konuşmaktan sıkıldınız. 24 Kasım ‘da öfkenizi kontrol etmeniz gerekiyor. Evinizle alakalı konuları dengelerseniz kendinizi daha huzurlu ve güvende hissedeceksiniz. Aşk hayatınız enteresan şekilde hareketleniyor. İlişkileri olan İkizler burçları, ilişkilerini bir sonraki aşamaya taşıyabilirler.

YENGEÇ

Günlük hayatınızdaki tempo biraz kontrolden çıkmış olabilir. Hayatta zorlandığınızı hissediyor olabilirsiniz. Bunun geçici bir dönem olduğunu unutmamalı ve pozitif bakışınızı değiştirmemelisiniz. İlişkilerde bazı devrimler yaşanabilir. Kesinlikle negatif değil. Zorlayan temalar daha iyi bir noktaya ulaşmanızı sağlayacaktır. Çok fevri hareketlerden kaçınmanız gerekiyor.

ASLAN

Maddi anlamda bazı dengeleri kurmaya başladınız ve bu da, size kendinizi güvende hissettiriyor. Geçmişten bazı temaları özlemek bir süredir alışkanlığınız oldu. Aileniz ve eviniz ile alakalı konularda güzel haberler alacak, güzel gelişmeler yaşayacaksınız. O yüzden yüzünüzü artık geleceğe çevirin.

BAŞAK

İçinizde dengelemeniz gereken duygular var. Dengelemek illa seçim yapmak değildir. Ancak kendinizle yüzleşmeli ve ne hissediyorsanız kabul etmelisiniz. Maddi anlamda inanılmaz şanslı bir gündesiniz. Kesinlikle şans oyunları denenebilir. Beklenmedik kazançlar sağlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ve çocuklarınızla ilgili bazı temalarda değişim-dönüşüm süreci devam ediyor.

TERAZİ

Terazi burcu iyice içinize döndünüz. Asla kötü bir durum değil! Artık içinizde olan biteni öğrenmek, kendinizi keşfetmek istiyorsunuz. Maddi anlamda olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bir süre kazançlarınızda pozitif gelişmeler olacaktır. “Olmaz” dediğiniz bir insanla bir şeyler yaşamaya başlayabilirsiniz.

AKREP

Günlük hayatınızdaki ani değişimler, maddi anlamda da ani değişimler yaşamanıza sebep oluyor. Eski ortaklıklarınızdaki bazı konular yeni girişimlerinize ket vurabilir. Aşk hayatınızda ve çocuklarınızla ilgili konularda sınırları çizmekte ve korumakta zorlanıyorsunuz. Geleceğe yönelik aksiyonlar almanız gerekebilir.

YAY

Yay burcu hem çok güzel bir dönemdesiniz, hem de hayatınızın tekamül sürecindesiniz. Bir süredir olumlu ve olumsuzu bir arada yaşadığınız için bu döngüye alışmış olabilirsiniz. Maddi anlamda ciddi değişimler yaşayacaksınız. Çoğunlukla pozitif olan bu değişim sürecini iyi değerlendirmelisiniz. Sizi çok zorlayan biri yeni sevgiliniz olmaya aday.

OĞLAK

Oğlak burçları kendilerinden hiç beklenmeyen aksiyonlar alabilirler. Bir takım marjinal girişimlerde bulunabilirsiniz. Bir devir kapatıyorsunuz, yeni bir devir başlatıyorsunuz. Bu sebeple her türlü enteresan aksiyonu almak size mübahtır. Canınız ne istiyorsa yapmalı, kimseye de hesap vermemelisiniz. Canınız yanarken kimse size hesap sormuş muydu!

KOVA

Kova burçları her konuda sınırlarını korumakta zorlanıyorlar. Bu bir süreç ve belki de artık sizin de biraz daha rahat olmayı öğrenmeniz gerekiyordur. Etrafınızdaki insanlar artıyor. Çevreniz genişliyor. Bu yeni oluşan ve oluşmaya devam eden çevrenizden güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Biraz daha sosyal olmaya çalışın. Yorucu ama sizin için önemli.

BALIK

Kariyer hayatınızla ilgili çok güzel gelişmeler söz konusu. Yeni işbirlikleri içine girebilir, yeni ortaklıklar yapabilir, yeni bir pozisyona terfi edebilirsiniz. Bu yeni oluşum beraberinde güzel ve beklenmedik kazançlar getirecektir. Sosyal çevreniz değişiyor.  Düşünceleriniz ve inançlarınız değişiyor. Önümüzdeki bir ay daha pozitif olacaksınız.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load