24 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 24 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

24 Eylül Gökyüzü haritasına göre hazırlanmış günlük burç yorumları

24 Eylül Günlük Burçlar

KOÇ

Cumartesi gününü evde geçirmek isteyecek Zodyak’ın en son burçlarından birisiniz. Ancak bu Cumartesi evde olmak ve dinlenmek isteyebilirsiniz. Kendinizi evinizde veya ev ortamındaki organizasyonlarda duygusal anlamda daha huzurlu hissedeceksiniz. Yükselmekte olan aşk hayatınıza bugün fikir ayrıcalıkları sebebi ile nazar değebilir.

BOĞA

Kendi çevrenizdeki insanlarla yaptığınız konuşmalarda çok rahatsınız. Ancak bugün biraz monoton çevreniz dışına çıkabilirsiniz. Kendinizi, kendi çevreniz dışında fazla konforlu hissetmeyebilirsiniz. Yine de insanları incelemek, onların görünmeyen taraflarını görmeye çalışmak hoşunuza gidecek. Bugün kendinizi konumladığınız kişi olma konusunda kafanız karışabilir.

İKİZLER

Bugün maddi anlamda bazı kaygılar duyabilirsiniz. Maddi anlamda eliniz zayıf olduğunda kendinizi güvensiz hissediyorsunuz. Buna gerek yok. Yakın zamanda iş hayatınızda köklü değişiklikler olabilir ve bu durum tüm maddi gücünüzü bir anda 5-6 katına katlayabilir. Romantik anlamda işler yolunda gözüküyor ancak geçmişten hortlayacak birileri, sinirlerinizi bozabilir.

YENGEÇ

Bugün bir anda hüngür hüngür ağlarken, bir anda kahkahadan karnınız ağrırken bulabilirsiniz kendinizi. Duygusal olarak dalgalanmaya müsait bir gündesiniz. Korunmak, kollanmak, sevilmek, ilgilenilmek ve şevkat görmek istiyorsunuz. Aslında sadece verdiklerinizin karşılığını almak istiyorsunuz. Siz çok haklısınız ama maalesef herkes sizin kadar düşünceli değil.

ASLAN

Bugün birisi sihirli bir deynek ile dokunsa, şu kafanızın içinde dolaşan tilkileri bir durdursa istiyorsunuz. Oldukça duygusalsınız. Kimse ile konuşmak istemiyorsunuz. Kaybettiklerinize, geçmişte yaşananlara kafayı takmış durumdasınız. Aslında siz bu değilsiniz. Kendinizi toparlamak için biraz alışveriş yapabilir, kendinize pahaca değerli bir hediye satın alabilirsiniz.

BAŞAK

Çevrenizin giderek büyüdüğünü hissediyorsunuz. Ağustos ayı size çok iyi geldi. Eylül de aynı enerji ile devam ediyor. Ayaklarınızın sağlamca yere bastığını hissediyorsunuz. Bugün iletişiminiz oldukça güçlü. Bir sözünüzle kitleleri hareket ettirebilir, güzel organizasyonlara imza atabilirsiniz. Maddi anlamda riskli aksiyonlar almaktan kaçınmalısınız.

TERAZİ

Çevrenizin hakkınızda ne düşündüğünü pek de fazla umursamamalısınız. Bu ara dedikodular artmış olabilir. Sebebi sizsiniz. Evet! Çünkü son dönemde çok güzelsiniz/yakışıklısınız. Venüs’ün gücü arkanızda ve en bakımsız haliniz bile çevrenizi etkiliyor. Meyve veren ağaç taşlanır, bu kadar basit.

AKREP

Bugün her nerede olursanız olun, olamadığınız yerde olsaydınız kendinizi daha iyi hissedeceğinizi düşüneceksiniz. Yani sorun mekanda değil sizde. Huzursuz hissediyorsunuz. Bu ara size inançlarınız çok iyi geliyor. Spiritüel konularda bir şeyler yapabilir, bugünün yumuşak ama çekinik enerjisini değiştirebilirsiniz. Maddi konularda enteresan gelişmeler olabilir.

YAY

Yay burçları bugün çok enerji dolular. Ancak eğer enerjinizi doğru bir şekilde harcayamazsanız, gereksiz gerginlikler yaşayabilirsiniz. Size uygun sporlar için harika bir gündesiniz. Ne kadar macera gerektirecek organizasyon varsa dahil olabilirsiniz. Mümkünse evde oturmayın.  Dışarıda hem parıl parılsınız hem de enerjinizle herkesin odak noktasısınız.

OĞLAK

Bugün bir partneriniz varsa onunla beraber olmak size çok iyi gelecektir. Partneriniz yoksa veya beraber olma imkanınız yoksa kendinizi bir miktar mutsuz, eksik, duygusal ve yalnız hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yaşadığınız bir takım sıkıntılar sebebi ile, onlarla da beraber olmak istemeyebilirsiniz. Siz kendinize yeten bir burçsunuz, tek başınıza gezebilir, biraz kafanızı dinleyebilirsiniz.

KOVA

Günlük rutinlerinizi düzenleyememiş olmak bir süredir canınızı sıkıyor. Bugün yine eliniz ayağınız birbirine karışabilir. Biri gelip biraz yardım etse, ne olur sanki! Zaman değişim zamanı sevgili Kova burçları. Kendinizi akışa bırakın. En azından bu şekilde daha az yara bere alırsınız. Gün ne getirirse onu yaşayın, kontrol etmeye çalışmayın.

BALIK

Yalnız kalmayı hiç sevmiyorsunuz. Artık gerçekten romantik bir şeyler olmasına ihtiyacınız var. Biri gelsin ve tüm hayatınızı değiştirsin istiyorsunuz. Sabır sevgili Balık burçları, zaman sizin için çalışmaya başladı. Bugün çevrenizi etkilemek için yalan söylemekten kaçınmalısınız. Tahminleriniz sizi yanıltabilir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

No more pages to load

No more pages to load