24 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 24 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

24 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Haftaya romantik sürpriz bir gelişme ile başlıyorsunuz. Ruhunuzun okşandığını hissedeceksiniz. Belki partnerinizden bir mesaj, belki bir çiçek, belki de daha fazlası. Kendinizi iyi ve mutlu hissediyorsunuz. Her ne kadar genel enerji düşmüş olsa da, siz her zaman enerji dolusunuz.

BOĞA

Aileniz ile alakalı konularda duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Bazı sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Genel olarak oldukça yoğun bir güne ve haftaya başlıyorsunuz. Bu yoğunluk bir süre daha devam edecek. Her şeyin üstesinden geleceksiniz merak etmeyin.

İKİZLER

İkizler burcu haftaya telefon trafiği ile başlıyorsun. Bugün tam anlamıyla çeneniz düşecek. Sürekli yeni haberler alacak ve bunları ilgili noktalara ulaştırmak zorunda kalacaksınız. Etkin bir şekilde çevrenizle vakit geçireceksiniz. Özetle mecburi sosyal kelebeksiniz bugün. Işıklar yanıyor sönüyor siz farketmiyorsunuz. Çevrenize bir alıcı gözle bakın.

YENGEÇ

Hiç beklemediğiniz yerlerden elde edeceğiniz gelirler, bugün sizi çok mutlu edecek. Maddi anlamda kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Geçmişle ilgili konuları konuşmamaya özen gösterin lütfen. Bugün enerjiniz içe dönük olacaktır. Kendinizi dinleyebilir, çevrenizi gözlemleyebilirsiniz.

ASLAN

Aslan burcu haftaya değişken bir ruh hali ile başlıyorsun. Duyguların sık değişecek. Gün içerisinde bu karmaşa kendini bile yorabilir. Çok fazla konuşma yapmak, e-posta göndermek, haberleşmek zorunda kalabilirsin. İletişimin yoğun olduğu bir gün olacaktır. Günlük hayatın temposuna yetecek enerjiniz var.

BAŞAK

Sevgili Başak burcu, dün gece ne kadar çok rüya gördünüz. Lütfen not alın. Bu gece de devam edeceksiniz rüyalar görmeye. Mesajlar önemli. Kalbinizin sesini, gönlünüzden geçeni rüyanızda göreceksiniz. Gün içerisindeki gezegen geçişleri, bugün sizi bir miktar yorabilir.

TERAZİ

Bugün arkadaşlarınıza hayatınızdaki beklenmedik gelişmelerden bahsedebilirsiniz. İş yerinizde durumlar biraz karışık gözüküyor. Bazı insanların sınır ihlalleri, işlerdeki belirsizlikler canınızı sıkabilir. Ancak yine bu konulardaki şifalanmalar da iş yerinizde. Oradaki problemleri çözebilirseniz, günlük hayatınıza yansıması pozitif olacaktır.

AKREP

Güneş’in Akrep burcuna ilerlemesi, Akrep burçlarına bir miktar güç kazandırdı. Daha etkilerini bangır bangır hissetmemiş olabilirsiniz ancak bir-iki gün içerisinde daha rahatlamış hissedeceksiniz. Maddi anlamdaki zorlanarak büyüme etkisi devam ediyor. Bugün iş yerinizde beklenmedik gelişmeler olabilir.

YAY

İnandığınız konulardaki inadınız bugün ilişkinizde bazı değişiklikler yapmanıza sebep olabilir. Sürekli tarz değiştiren bir haliniz var. Anınız anına tutmuyor. Biraz topraklanmanız gerekiyor. Bunun için de hem kendi değeriniz hem de maddi kaynaklarınız konusunda çalışmanız gerekiyor.

OĞLAK

Oğlak burcu haftaya güçlü bir başlangıç yapıyor. Yine gümbür gümnür gelen bir hafta. Artık ayak sesleriniz duyulmaya başladı. Planlarınız tıkır tıkır işliyor. Bugün yanlış anlaşılmaya açık konularda pek fazla yorum yapmamaya özen göstermelisiniz. Bazı konuları içinize atmayın, paylaşın.

KOVA

Derin ilişkilerde ve evliliklerde Kova burçları bazı duygusal parlamalar yaşayabilirler. Bunu sadece öfke olarak değerlendirmeyin, ilişkinin tekrar alevlenmesi söz konusu olabilir. Kariyer hayatınızda, derinden derinden ilerlediğiniz konularda başarılı olmaya başlıyorsunuz. Güneş yavaş yavaş kariyer evinize doğmaya başladı.

BALIK

Balık burcu 24 Ekim 'de de kendi şifasını aramaya devam ediyor. Kendi şifası kendisinde olan sevgili Balık burçları, o kadar uzaklara bakıyorlar ki, yakınlarındakini kaçırıyorlar. Geçmişte yaptığınız  ve çok keyif aldığınız konuları gözden geçirin. Belki şifanız oralardadır. İş yerinde pof-poflanmak hoşunuza gidiyor. Çalışıyorsunuz, hak ediyorsunuz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load