24 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 24 Aralık  2016 Günlük Burç Yorumları

24 Aralık Günlük Burçlar

KOÇ

Arkadaşlarınız konusunda hayal kırıklıkları yaşıyorsunuz. Belki daha da fazlası. Belki aldatıldınız. Belki geleceğe olan umudunuzu kaybettiniz. Hepsi normal, hepsi gökyüzünde olanlar. Bir an önce geleceğe dedike olmanız gerekiyor. Dönem pes etme zamanı değil, dönem daha fazla adım atma zamanı. Bulduğunuz her fırsata saldırın. Her açık kapıyı aralayın.

BOĞA

Değişmekten, etrafınızdaki karmaşadan sıkıldınız. Kendinizi iyi de hissetmiyorsunuz. Bu ara hepimiz biraz böyleyiz. Yalnız değilsiniz. 24 Aralık gününü arkadaşlarınız ve yakın çevrenizle, belirli organizasyonlar, kalabalıklar içinde geçirmeyi tercih etmelisiniz. Bu dönem içinize kapanmak size iyi gelmeyecektir.

İKİZLER

Kafası karışıklardan bir tanesi de sizsiniz sevgili İkizler burçları. Onca verdiğiniz emekten sonra, sonuçların böyle olması sizi çok üzdü. Belki yeni umut kapıları, ihtimaller de getirdi. Ancak genel olarak yorgunsunuz. Size şu an en iyi gelecek şey yeni bir aşk veya ilişki. Heyecanınız azaldı ve tazelenmeye ihtiyacınız var.

YENGEÇ

Yengeç burcu hesap kitap zamanına girdiniz. Bu zamana kadar belki maddi anlamda zorlanmamıştınız. Belki yine zorlanmayacaksınız. Ancak belli düzenlemeleri aksatmadan yapmanız gerekiyor. Eviniz için bolluk bereket zamanı. Kaybettiğiniz bir paranızı bulabilir veya cebinizde unuttuğunuz bir kaynak yakalayabilirsiniz.

ASLAN

Bu kadar kurcalarsanız elbet elinize bir şey geçecekti. Geçmişi kurcaladınız, şimdi önünüzde. Ne geçti elinize. Mutlu musunuz? Bence değilsiniz. Fazladan bir sürü şey düşünmek ve kurmak zorunda kaldınız. En güzel çözüm iletişimdir. Ortalama ses desibelleri içinde bazı konuları konuşabilmelisiniz.

BAŞAK

Günlük hayatınızda bir piranaya dönüşmüş olabilirsiniz. Sakın ha, çevrenizde biri bir hata yapmaya görsün. Geleceğinizi etkileyecek her hangi bir karşı harekete karşı aşırı duyarlı ve tepkili haldesiniz. Kimse oluşturduğunuz düzeni bozsun istemiyorsunuz. Kilo almaya meğillenmeye başladınız. Yediklerinize dikkat etmek için tamam günündesiniz. Cumartesi Astrolojik olarak rejime başlamak için en uygun gündür.

TERAZİ

Hem kendi hislerinizi kendiniz coşturuyorsunuz, hem de sonra duygusal olarak yaralanıyorsunuz. Bazı konuları fazla düşünmeyin, komplo teorileri kurmayın. Bir şey olursa siz göreceksiniz zaten. Aileniz ile ne oluyorsa da oluyor. Olmak zorunda. Akışına bırakın ve dönüşümün gerçekleşmesini bekleyin.

AKREP

Maddi anlamdaki tekamülünüz devam ediyor. Hem maddi olarak potansiyel taşıyorsunuz; yatırımlara müsait bir dönemdesiniz, hem de maalesef maddiyat yumuşak karnınız haline geldi. Çok yoğun bir hafta geçirdiniz. Özellikle iletişimsel olarak. Dinlenmeye ve ruhunuzun okşanmasına ihtiyacınız var. Her kimse o ruhunuzu okşayabilecek, zamanınızı onunla geçirmeyi tercih etmelisiniz.

YAY

Yay burçları tamamen içlerine döndüler. Dışarıdan çok sosyal veya çok eğleniyor gibi gözükebilirsiniz. Ancak dışı bizi içi sizi. Hala kendiniz ile ilgili öğrenmeniz ve geliştirmeniz gereken konular var. Hayattan ne istediğinizi algılama ve farketme dönemindesiniz. Gelecekteki kariyer fırsatları için, şu an kariyerinizde var olan sıkıntıları çözmeniz gerekiyor.

OĞLAK

Oğlak burcu yavaş yavaş güzel dönemlere girmeye başlıyorsunuz. Son birkaç yıldır en çok hırplanan burçlardan biri siz olduğunuza göre, artık mutlu olmak ve hayatın tadını çıkartmak sizin de hakkınız. Geleceğe  umutla bakmalısınız. Bırakın ikinci üçüncü planları. Evren sizin için planlarını çoktan yaptı. Siz şu anın tadını çıkarmaya bakın.

KOVA

Sevgili Kova burçları, bugün Cumartesi! Siz hala çalışıyor musunuz? Çalışmasanız bile kariyerinizle ilgili konular ile uğraşıyorsunuz. Dinlenmek en çok size lazım ama maalesef siz de böylesiniz. Gerçekten size tatil öneriyorum. Lütfen yeni yılı değerlendirin. Varsa izinlerinizi kullanın ve imkanlarınızı zorlayın. Ruhunuzun okşanmasına ve rahatlamaya en çok sizin ihtiyacınız var.

BALIK

Kafa karışıklıkları, yaşanan hayal kırıklıkları, geleceği planlayamama, geleceği görememe… Yine mi aldatıldınız sevgili Balıklar. Yoksa yine mi hayal kırıklığına uğradınız. Yoksa Merkür ile beraber geçmiş tekerrür mü ediyor. Tüm bunları bir kenara koyun. Evet üzgün, kıgın, yorgun veya tatminsiz olabilirsiniz, fakat şu an kendiniz için çalışmanız gerekiyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();