24 -30 Nisan Haftanın Ürün Önerileri

24 -30 Nisan Haftanın Ürün Önerileri, Ünlü Markalar İle Şık Kombinler, En Şık Kıyafetler, ELLE Moda Festivali

Bu haftaki 24 -30 Nisan Haftanın Ürün Önerileri ve kombinlerimizi geçtiğimiz haftalarda Quasar Fairmont Hotel’de düzenlenen ELLE alışveriş şenliğindeki markalardan yapalım istedik...

Alısveriş şenliğinde, moda, mücevher, dekorasyon, çocuk, seyahat, yemek vb. birçok kategori vardı ve hepsi özenle seçilmiş markalar ve ürünlerdi.  Ayrıca birbirinden farklı konuşmacıların da yer aldığı etkinlikler,  kermese bir festival havası katmıştı...

24 -30 Nisan Haftanın Ürün Önerileri İle Dolaplarınızı Çeşitlendirin

Nedret Taciroğlu, Dilek Hanif, Tuvana Büyükçınar, Mehtap Elaidi, Elif Mısırlı, Aslı Filinta, Derya Açıkgöz, Gül Ağış gibi ünlü modacıları da ağırlayan ELLE Edit, iki gün boyunca moda, sanat ve cemiyet hayatından birçok önemli kişi  tarafından ziyeret edildi. Bu da şenliğe olan ilgiyi çok arttırdı.

Elle Art& Shooping’e katılanlar,  alışveriş yaparken özenle seçilmiş konuşmacıları da dinleme şansı bularak farklı bir deneyim yaşamış oldular…

70’den fazla markanın bulunduğu şenliğe katılan markalar arasında  özellikle gözümüze çarpanlar  arasında Nedret Taciroğlu, Dilek Hanif, Tuvana Büyükçınar, Mehtap Elaidi, Elif Mısırlı, Aslı Filinta, Derya Açıkgöz, Gül Ağış gibi ünlü modacılar oldu.

Daha önce adını duymadığımız birçok yeni markayla da tanışma fırsatı bulduk.

Bunlar arasından ilk önerimiz  Ayşe Burcu Kaya’nın  aynı ismi taşıyan markası. Rengarenk papağan desenli çantalar ve aynı temadaki swaroski kolyeleri ve küpeleri… Bunlara gerçekten  bayıldık.

 

Yazın kimonolarla, şortlarla, yazlık elbiselerle kombinleyebileceğimiz çantaların, küpelerin ve kolyelerin tarzımıza renk katacağı kesin..

24 -30 Nisan Haftanın Ürün Önerileri

 

Derya ve Hülya Çopur kardeşler tarafından kurulan Copur’s, Londra merkezli yeni bir lüks kadın giyim markası da yine burada tanıştığımız ve keşfettiğimiz ürünler arasında yerini aldı. Bu markanın  estetik, kaliteli ve eklektik görünümü dikkatimizden kaçmadı.

Diğer keşfimiz olan Vajra’nında kimonolarına bayıldık. Kimonoların %100 koton ve el yapımı olmak ile birlikte tek beden olduğunu ögrendik. Kurucusu Zeynep isimli genç bir tasarımcı olan ve annesiyle birlikte çıktığı bu yolculuktaVajra’yı aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi olarak geliştirdikleri bilgiside kimonolara olan ilgimiz arttırmadı değil.  Öğrendikki,  artan kumaş parçalarını kimono keselerinin yapımı için kullanıyorlar. Bütün desenler Afrika kökenli ve her parça sadece 1 adet üretilmiş. Kimononların kolay temizlenebilir olması ve asılması halinde ütü bile istememesi yaz için oldukça pratik bir kullanıma sahip olmasını sağlamış…

 

24 -30 Nisan Haftanın Ürün Önerileri

24 -30 Nisan Haftanın Ürün Önerileri

 

Diğer keşfettiğimiz bir marka da Sorbe oldu. Kurucusu Başak Barlas ceket markasını kurarken birbirinden farklı ceketlerle kadınların stilinde çabasız bir tarz yaratırken rahatlıktan da ödün vermek istememiş. Sorbe markası üç farklı ceket stili ile ön plana çıktığını vurguluyor. Bunlar; Maskülen Feminen’; kruvaze  ve sade modeller ‘The Gentle Women ile  ipek saten kumaşları kullanarak kadınların gece  davetlerde kullanabileceği bir koleksiyona imza atıyor.

‘The Timeless Lady’ ile mono ceket stili ile zamanız her zaman kullanılabilen ve dolapları için vazgeçilmeyecek bir yatırım olacağının üstüne basıyor. Çalışan kadınlar için hayat kurtaran bu ceketlere mutlaka göz atın.. Günlük yaşam için de hem spor hem şık modelleri çok güzel.24 -30 Nisan Haftanın Ürün Önerileri

Lussistanbul  markasını çanta tasarımına farklı bir soluk getirmek isteyen genç bir tasarımcı tarafından kurulduğunu öğrendik. Sipariş üzerine çalışılan el yapımı çantaların boyları farklı olduğu için üretim süreleri de değişebiliyormuş.

Sipariş verildiğinde  adet sayısına göre 1 ila 10 gün içinde teslim edebiliyorlar.

24 -30 Nisan Haftanın Ürün Önerileri

Söz çantalardan açılmışken yaz gelirken dikkatimizi çeken çantalar arasında minikoshop da satılan mino bagsler harika idi. Kalın meksika kumaşı ve hakiki deriden üretilmiş rengarenk çantalardan gözümüzü alamadık.

Yine aynı markanın Kolombiya'da köylerde, kabile kadınları tarafından elde örülmüş, canlı ve sıcak renklerde, torba şeklinde büzülebilen dokuma çantaları yaz için harika secenekler arasında . bu cantaların 30 dercede çamasır makinasında kolaylıkla yıkanabiliyor olması da güzel olmuş .

24 -30 Nisan Haftanın Ürün Önerileri

Yine  kermeste yer alan İstanbul merkezli lüks marka çanta statüsünde yer alan  Misela’dan da bahsetmeden geçemeyeceğiz. Ayrıca bu marka dünyaca ünlü tanınmış kişiler tarafından kullanılması ile  de global bir üne kavuştu.

Gerçekten çok elegan tasarımlarıyla kadınların gönlünde taht kurmayı başaran markalardan biri olmayı hedeflemiş Misela.

24 -30 Nisan Haftanın Ürün Önerileri

24 -30 Nisan Haftanın Ürün Önerileri

Etkinlikte birçok takı markasına da rastladık. En başta Kısmet by Milka tüm güzel ürünleri ile standında yer almıştı. Yeni modellerinden olan yıldız şeklindeki konyak ve beyaz pırlanta küpeleri çok sevdik. Bu modelin ayrıca yüzük ve kolye şekilleri de mevcut.

24 -30 Nisan Haftanın Ürün Önerileri

Aksesuar kategorisinde en cok ilgimizi çeken marka ise Ex Nihilo oldu.

Bu takı markası hiçlikten hiçlik doğar anlamına gelen felsefi bir düşüncenin ardında kurulmuş. Latince kökenli yoktan anlamına gelen ismiyle hayata geçmiş.

24 -30 Nisan Haftanın Ürün Önerileri

24 -30 Nisan Haftanın Ürün Önerileri

Tasarımlarında  ise felsefeden , simyadan esinlenmiş olması ilgimizi çekti.. Mutlaka bir göz atın..

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();