23 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 23 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

23 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

Koç Burcu haftaya dalgalı bir başlangıç yapıyorsunuz. Hem etrafınızdaki insanlar hem siz hem de duygularınız sürekli değişen bir hal gösterebilir. Duygusal anlamdaki eksiklikleriniz devam ediyor. İş yerinizde yaptıklarınızla insanların sizi takdir etmesini sağlıyorsunuz. Büyük bir dönüşüm içindesiniz. Hayat sizi savurmaya müsait, nereye savrulacağınıza kendiniz karar vereceksiniz.

BOĞA

Toplumsal konulara ağırlık vermeniz gerekiyor. Belki yeni bir gruba veya derneğe üye olmak, sosyal ortamlarda daha fazla bulunmak size daha iyi gelebilir. Kendiniz özel bir karar vermeden de bu gruplara dahil olduğunuzu fark edebilirsiniz. Canınızı sıkan haberler alırsanız bile geleceğe yönelik planlarınızdan vazgeçmeyin.

İKİZLER

İkizler burcu 23 Ocak haftasına biraz enteresan bir başlangıç yapacaksınız. Standartlarınıza hizmet etmeyen bir şekilde güne başlıyorsunuz. Sürpriz gelişmeler olabilir, sürpriz kararlar alabilirsiniz. Kariyeriniz konusunda içinizde kalmış ve daha önce yara aldığınız konularda şifalanmalar söz konusu olabilir. Beklenmeyen güzel olaylar günün teması olacaktır.

YENGEÇ

Duygu yoğunluğunuz artıyor. İnsanlara daha rahat empati yapabildiğinizi fark edeceksiniz. Günlük hayatın getirdiği problemler sizi artık o kadar da yormuyor. Bir durgunluk halindesiniz. Belki de bir kabulleniş hali. Birçok Yengeç burcu kendisinde yeni yollar, yeni inanışlar, yeni felsefeler fark edebilir, kendi içlerinde yeni yolculuklara başlayabilirler.

ASLAN

Aslan burcu haftaya biraz zor başlayacaksınız. Tutkularınız, günlük hayatın dışındaki arzularınız, hayalleriniz sizi gerçek dünyaya dönerken zorlayabilirler. Aşk hayatınız, çocuklarınızla olan ilişkileriniz ve yaşam enerjiniz baştan yazılıyor. Kuralların yıkıldığı, yıkılmak zorunda olduğu bir zamandasınız. Ancak o kurallarla yıkılan mı, kuralları yıkan mı olacaksınız buna karar vermeniz gerekiyor.

BAŞAK

Umarım bugün 23 Ocak ‘ta çalışmayan bir Başak burcusunuzdur çünkü Başaklar bugün hiç çalışmak istemeyecekler. Hatta belli bir saatten sonra işten kaçmak isteyecekler. Günlük hayatın koşturmasından kaçmak istiyorsunuz. İlişkiler ve hayatın diğer aşk yaratan temaları şu an sizin için birincil önem taşıyor. Maddi anlamda çok şanslısınız, bunu değerlendirmeye çalışmalısınız.

TERAZİ

Haftaya hem maddi anlamda hem de özgüven olarak güçlü ve pozitif başlıyorsunuz. Bir süredir maddi anlamda zorlanıyordunuz. Aslında bu sizi geliştirecek bir tekâmül süreciydi. Yolunuza daha güçlü devam edebilmek için hayatın maddi kaynaklar konusunda sizi verdiği dersi öğrenmeniz gerekiyor.

AKREP

Kendinizi fazlaca düşünüyorsunuz. Düşüncelerinizi aksiyona çevirmediğiniz sürece size bir faydası olmayacaktır. Maddi anlamda almanız gereken dersler ve dönüştürmeniz gereken konular var. Maddi anlamda karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeniz ve kaçırmamanız gerekiyor. İletişim konularına yönelebilirsiniz.

YAY

Maddi anlamda sürpriz kazançlar sağlayabileceğiniz bir gün. Haftaya duygusal anlamda pozitif başlıyorsunuz. Perde arkasında yürüttüğünüz işlerinizin sahne önündekilerden fazla olmamasına dikkat etmelisiniz. Yay burçlarının da kendilerinden yeni bir ben yaratma zamanları başlıyor. Aile içinde birtakım gerilimli diyaloglar söz konusu olabilir.

OĞLAK

Oğlak burcu haftaya hareketli bir başlangıç yapıyorsunuz. Belki bu hareketleri haldır haldır standart bir şekilde yapmak durumunda kalmayacaksınız ancak bir şekilde aksiyon almanız gerekecek. Maddi anlamda aklınız çok karışık. Paranın akışı da size karışık geliyor. Bazen çok paranız ve çok kaynağınız varken bazen işler hiç iyi gitmiyor. Dengeyi bulmanız biraz daha zaman alacaktır.

KOVA

Maddi anlamda şanslı bir haftaya merhaba diyorsunuz. Hem aksiyon alma hem de aksiyonlarınız ile durumlarınızı iyileştirme fırsatınız var. Gönül işlerinizde birden fazla seçenek, birden fazla insan arasında kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilgili konuları duygusal anlamda fazla büyütmemelisiniz.

BALIK

23 Ocak’ta uzaklaşma isteğiniz tavan yapıyor. Haftanın daha ilk gününde bu kadar kaçma arzunuzun olması tatile ihtiyacınız olduğunun bir numaralı göstergesi. Kaçamak yapacak zamanınız yoksa bile, hafta sonlarını değerlendirmek zorundasınız. Artık bedeniniz sizden bunu istiyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();