23 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları

Derin isteklerimiz için yeterli yaratıcı enerjiyi sağlayacak bir hayal gücümüz var. Gördüğünüz rüyalardaki sıklık, bilinçaltınızın bu sayede yoğunlaşmasının eseri. Sık sık bir şeyleri görüyor ama bu ben olmama diyorsanız, bilin ki sizsiniz. Sadece kabul etmeniz zaman alacak.

Koç

Koç burcu haftaya biraz kafanız karışık ama enerjik başlıyorsunuz. Kendinizi önceliğiniz olarak belirlediniz. Anladınız ki; sizin iyi olmanız çok önemli. Çevrenizdeki herkes sizin enerjinizden besleniyor. O yüzden önce siz iyi olmalısınız. Maddi anlamda harekete geçebilir, yeni yatırımlar yapabilirsiniz.

Boğa

Boğa burçları haftaya hareketli başlıyorlar. Hareket enerjisini iletişimsel bir öfkeye dönüştürmeyin. Saha yumuşak bir tavır takınmaya çalışın. Özellikle bekar Boğa burçları için romantik anlamda şanslı bir hafta olacaktır. Kariyeriniz ile alakalı yeni kararlar almaktan ve uygulamaktan kaçınmalısınız.

İkizler

Arkadaşlıklarınız konusunda şanslı bir haftaya başlıyorsunuz. İş hayatınızda sizin dışınızdaki başka firmalardan, çalışma arkadaşlarınızdan veya başka organizasyonlardan destek alabilirsiniz. Yönetimsel anlamda duygularınıza yenilmekten kaçınmalısınız. Tatilde tatil yapın lütfen.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Başarılı İnsanların Sırları

Yengeç

Ani duygu değişimleri söz konusu olabilir. Kariyeriniz konusunda beklenmedik haberler alabilir, beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ancak bu haberler ve gelişmeler, bulunduğunuz yeri sağlamlaştırmanıza yardımcı olacaktır.

Aslan

Geçmişi bir an önce temizlemelisiniz. Duygusal anlamda ilişkinizde kafa karışıklıkları yaşıyorsunuz. Bir şeyi sırf sürükleniyorsunuz veya alıştınız diye devam ettirmemelisiniz. Sabit bir burç olduğunuz için kolay kolay değişemiyorsunuz ancak yeniye yer açmalısınız.

Başak

Başak burçları haftaya düşük enerji ile başlayacaklar. Ancak Başak burçları yaşadıkları birtakım aksiliklerden dolayı bu enerji seviyesine son zamanlarda alıştılar. Kendinize iyi davranın. Sağlığınız konusunda çok rahat veya çok endişeli olmayın. Özellikle partnerlik ilişkilerinize ve ikili ilişkilere özen gösterin.

Terazi

Terazi burcu haftaya bazı problemlerinize, özellikle de sağlık problemlerinize çözüm bulmuş olarak başlayacaksınız. Ruhen daha enerjik ve umutlusunuz. Yeni bir şeylere başlama dürtüsü içerisindesiniz. Kimsenin sizin sağlığınız ile oynamaya hakkı yok. Önce kendinizi düşünmelisiniz.

Akrep

Akrepler haftaya şanslı başlıyorlar. Bir tek yerden değil, birçok yerden destek alacaklar. Çevrenizi tamamen değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bekar Akrep burçları için aşk, evli Akrep burçları içinse bebek zamanı.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Anne Olmak İçin İdeal Yaş

Yay

Yay burçları da bu haftaya şanslı başlayanlardan. Erken kalkan yol alır sevgili Yay burçları. Artık çalışmadığınızda bir sonuç alamayacağınızı öğrenmiş olmanız gerekiyor. Çevrenizdeki insanları algılamakta zorlanıyorsunuz. Bu aralar onlar da sizi algılamakta zorlanıyorlar. Basit ve net bir tutum içinde olmaya çalışın. Tatilde çalışmak mı, demeyin. Hayaller, düşünceler de bir adımdır.

Oğlak

Haftaya maddi anlamda şanslı başlıyorsunuz. Bugün iletişim sebebi ile oluşmuş sorunlara çözüm bulabilirsiniz. “Özür dilerim.” cümlesinin gücünü denemenizi tavsiye ederim. Bu cümle çok pozitiftir. Pozitif enerji yayar ve bu enerji sizi besler. Başkasından değil, kendinizden de özür dileyin. Çünkü kendinize fazla yükleniyorsunuz.

Kova

Günün maddi anlamda en şanslı burcu Kova burcu. Özgüveniniz sağlam. Hayat size fırsatlar sunuyor. Özellikle ekran önünde, sahnede yer alan Kova burçları için özel bir gün olacaktır. Çevrenizdeki insanların desteğini göreceksiniz. Uzun süredir ektiğiniz fidanların meyvelerini almaya başlayacaksınız.

Balık

Balık burçları “ben” dengesini kurmakta zorlanıyor olabilirler. Çok normal çünkü hayat tüm oklarını Balık burçlarına çevirmiş, onlar ne yapabilirler. Tabi ki bu güzel zamanların, bu güzel değişimlerin ve etkilerin tadını çıkartacaklar. Yükselmenin tadını çıkarın ve rüzgar arkanızdayken hareket etmeye devam edin.

http://www.yaseminorman.com/ 

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load