23 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Duygularımızın yoğun, isteklerimizin fazla olduğu bir hafta sonu. Öyle fazla sabrımız da yok. Hemen, şimdi, şu an olsun istiyoruz. Evdeki hesap çarşıya uyacak mı, göreceğiz.

Koç

Koç burçları adım atmak için her türlü enerjiye sahipler. Üstelik bu aralar çok da temkinli oldukları için daha sağlam adımlar atıyorlar. Görünen yüzünüzün arkasında bir yüzünüz daha var. Derinde düşünen ve kimsenin bilmediği konuları kafasına takan. Kendinizle ilgili çok çok ani kararlar vermemelisiniz.

Boğa

Gerçek dostluklar size iyi davrananlar değil, sizin kötü gününüzde de yanınızda olanlar ve size iyi gelenlerdir. Yurt dışı ile bağlantılı konularda birtakım aksiyonlarınız ve dönüşümleriniz olabilir. Kariyer hayatınız ile alakalı bazı endişeleriniz ve baş kaldırışlarınız olabilir. İnsanların işinize burnunu sokmasından pek hoşlanmıyorsunuz. Toplum önündeki imajınızın seviye düşüyor gibi olması bile hoşunuza gitmiyor.

İkizler

İkizler burçları özellikle kariyer hayatlarına odaklandılar. Belki bu Cumartesi günü bile işinizle ilgili bazı konuları araştırıyor olacaksınız. Hazırdaki kaynaklarınızı iyi saklayın. Önümüzdeki dönem yatırımlarınızda ihtiyacınız olabilir. Ektim biçecek miyim diye sorunuz olmasın. Gerçekten emek verdiyseniz çiçekler açmaya başladı.

Yengeç

Yengeç burcu bugün kendinizi biraz tedirgin hissedebilirsiniz. Alışık olmadığınız duygular yaşayabilirsiniz. Bir yanınız sorumluluklarınız ve alışkanlıklarınız ile donanmışken diğer taraftan özgür olmak ve her şeyi bırakıp gitmek isteyebilirsiniz. Bazı konularda sürekli kendinizi, bazılarında ise sürekli karşı tarafı suçlamaktan vazgeçmelisiniz.

Aslan

Duygusal anlamda pozitif ancak enerji anlamında düşük olduğunuz bir gün. Haftanın yorgunluğunu hissediyorsunuz. Dinlenmek ve belki sonrasında akşam için bir program yapmak daha doğru olabilir. Bu dönem doğru beslenmeli ve vücudunuza daha fazla zarar vermemelisiniz. Bir de ruh var. Ona da iyi gelecek bir şeyler yapmak şart.

Başak

Günlük hayattan kaçıp uzaklaşmak istiyorsunuz. Bedenen bulunduğunuz yerde ruhunuz bulunmak istemiyor. Her ne oluyorsa çevrenizde, çok dikkatli incelemelisiniz. Hata yapmamaya çalışın. Bazı kimseler yanlış yapmanızı bekliyorlar. Bazı Başak burçları için tatil vakti.

Terazi

Terazi burçlarının en iyi yaptıkları işlerden bir tanesi çöpçatanlıktır. Bu hafta sonu sizi böyle bir iş bekliyor. Çöpçatanlık deyince illa romantik ilişkiler aklınıza gelmesin. İki küs kişiyi barıştırmak olabilir, insanları bir araya getirecek organizasyonlar olabilir, yeni ortaklıklar için vesile olmak olabilir. Bir seçenek daha var; o da kendi gönlünüzü yapmak.

Akrep

Akrep burcu aşk hayatınızda hızlı gelişmeler söz konusu olabilir. Yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Maddi anlamda ise şanslı bir gündesiniz. Elinize sıcak para geçmese bile, haberleri ile mutlu olabilirsiniz. Ailenizle zaman geçirmeye ve ailenizden şefkat almaya ihtiyacınız var.

Yay

Son zamanlarda ev enerjisini çok fazla sever oldunuz. Sizin ateşli olmanız gerekiyor. Enerjinizi başkaları ile paylaşmanız gerekiyor. Sizin pozitif enerjinize ihtiyacımız var. Hadi, ihtiyacı olduğunu bildiğiniz arkadaşlarınızla beraber olun. Onlarla iyi vakit geçirin. Son zamanlardaki manipülatif tavırlarınızdan da vazgeçin. Siz değilsiniz.

Oğlak

Siz, çevreniz, aileniz ve maddi kaynaklar tam anlamı ile hayatınızın merkezinde. Peki ya aşk? Arkadaşlıklar? Kariyer? Dolunayın teması kendini düşünmekken, iyi gelmeyene son vermekken, sorumluluklarınızdan fazlasını düşünün. Garip istekleriniz, iç sesinizden gelen farklı çağrılar olabilir. Kulak verin, kulak tıkamayın.

Kova

Sizi koşulsuz mutlu eden konuların oluşması için bir alt yapı şart. Siz de Cumartesi gününü bu alt yapıyı hazırlayarak değerlendiriyor olacaksınız. Çoğu Kova burcunun kafasının kazan gibi olduğunu, iç karışıklıklar, bir takım dönüşümler içinde olduğunu biliyorum. Bu sürecin hazırlık olduğunu bilin. Yakın zamanda çok büyüyeceksiniz. Evren buna hazır olup olmadığınızı kontrol ediyor.

Balık

Bu aralar egonuz o kadar şişkin ki; egonuzun yüksekliğinden kendinizi doğru dürüst göremiyorsunuz. İyi işler yapıyorsunuz, doğru platformlardasınız, bunlar doğru. Ancak etrafınızda olup biten hiçbir şeyi farkında değilsiniz. Belki de çok farkında ama adım atamayacak kadar atıl kaldınız. Siz isteyin yeter!

http://www.yaseminorman.com/ 

No more pages to load

No more pages to load