23 Mart 2017 Günlük Burç Yorumları

Boğa burçları neredeyse oturmaya vakit bulamıyorlar. Kova burçları maddi anlamda hayal kırıklıkları yaşıyor olabilirler. Sizin burcunuz 23 Mart ‘ta hangi etkiler altında biliyor musunuz?

23 Mart Günlük Burçlar

KOÇ

23 Mart ‘ta değişik duygular hissedebilirsiniz. İçinizden hiç yapmadığınız şeyleri yapmak gelebilir. Arkadaşlıklarınız konusunda dikkatli olmalısınız. Bazı iyi insanları kaçırıyor, diğer taraftan aslında size hiç destek olmayan insanları sanki dünya tatlıları gibi hayatınıza sokuyorsunuz. Düşüncelerinizi disiplin altına almaya çalışın. Aşırılıklarınızı törpüleyin.

BOĞA

Sosyal ortamlardaki trafiğiniz çok yoğun. Artık bir süre daha böylesiniz. Bir güne beş kapı yeni hayat mottonuz. Bazı konularda büyük sıkıntılarınız var. Üzüldüğünüz derinden dert ettiğiniz konular. Bir süre daha bu konularla uğraşmak durumunda kalacaksınız. Zamanla geçecek.

İKİZLER

İkizler burcu  olarak kendinizi her zamankinden farklı hissediyorsunuz. Duygularınız çok karışık. Pozitifsiniz ama hayatının düzenini anlamaya çalışır bir haliniz var. Normalde böyle detaylar ile uğraşmazsınız ama bugün biraz daha farklı. Sosyal ortamlarda geçirdiğiniz vakit artacak.

YENGEÇ

Yengeç burcu çok güzel arkadaşlarınız var, çok güzel dostluklarınız var. Ancak si kimseden destek istemiyorsunuz. Aslında bir tanesini arasanız bu yalnızlığınız son bulacak. Kendinizle çok fazla baş başa zaman geçiriyor ve ne istediğinizi, gelecekte neler olacağını düşünüp duruyorsunuz. Daha fazla insanla değil, daha fazla gerçek arkadaşlarınızla beraber olmalısınız.

ASLAN

Sizin enerjiniz ne kadar düşük olursa olsun, yine siz hepimizden daha tatlı ve sempatik olursunuz. Çevreniz, iş arkadaşlarınız ofise veya organizasyonlara güneş gibi doğmanızı özledi. Yeni bir şeyler keşfetmelisiniz. Yeni bir yol bulmalısınız.

BAŞAK

Başak burçlarının hayat enerjilerini ve pozitif iradelerini kıskanır olduk. Sizlerin de birçok sorunu var. Ancak siz bu pozitif enerji ile her şeyin üstesinden gelirsiniz. Bahar ayı en çok Başak burçlarına yarayacaktır. Büyük dönüşümlere, hayatınızın güzel yerlere evirilmesine hazır ve açık olun.

TERAZİ

Terazi burçlarının tüm iş birlikleri için aksiyon alma güçleri artıyor. İkili ilişkiler hatta romantik ilişkiler de iş birliği çeşididir. Romantik anlamda adım atabilecek, eğlenceyi ve belki de istediğiniz kişiyi ayağınıza getirtebilecek enerjidesiniz.

AKREP

Özellikle yakın çevreniz ne kadar güçlü olduğunuzu yeterince deneyimledi. Siz de artık farkına varın. Siz isterseniz tüm taşlar yerinden oynar. Siz anca önde gidersiniz ve önde gittiğinizi asla belli etmezsiniz. Arkada olmak size yakışmaz. Böyle hisleriniz, öz güven kayıplarınız varsa, bir an önce imaj tazelemenizde fayda var.

YAY

23 Mart ‘ta iletişim konularında çok şanslı bir gün sizleri bekliyor. Bu sebeple bir süredir kurmak istediğiniz bağlantılar varsa, özel hayatınız veya iş hayatınız ile ilgili, 23 Mart’ı tercih edebilirsiniz. Beklemediğiniz şekilde güzel ve sürprizli sonuçlar alabilirsiniz.

OĞLAK

Hayallerinizde çok fazla zaman geçirmemelisiniz. Zirve hayal kurmakla elde edilmez. Çalışmak ve tırmanmak tek çareniz. Duygusal anlamda güçlü bir gün. Kendinizle olan iletişiminiz yüksek. Kendinizi daha iyi anlarsanız, istekleriniz için daha kolay adım atabilirsiniz.

KOVA

Hayal kırıklıkları yaşıyor olabilirsiniz. Özellikle maddi anlamda istediğiniz noktalara gelememiş olabilirsiniz. Aslında hayalini kurduğunuz gelirleri elde etmek için çok az zamanınız kaldı. Şans sizinle beraber. Bahar size birçok projeyi beraberinde getirecektir.

BALIK

Balık burcu iletişim trafiğiniz giderek artıyor. Daha sağlam konuşmalar yapıyorsunuz. Eskiye nazaran daha politik ve daha az tansiyonlusunuz. Kimse için canınızı sıkmanıza gerek yok doğru yoldasınız. Maddi anlamda sürpriz gelişmelere hazır olun. Güzel gelişmeler sizi bekliyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();