23 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 23 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

23 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

İş hayatınızda ve günlük rutininizde yoğunluk devam ediyor. Uzun süreli ilişkilerde ve evliliklerde pozitif gelişmeler yaşıyorsunuz. 23 Kasım ‘da kendinizi yorgun, bitkin hissedebilir, hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Uzun mesafeden alacağınız bir haber var. Hiç beklemediğiniz konular gündeminize pat diye düşebilir.

BOĞA

Boğa burcu 23 Kasım aşk hayatınızda duygusal bir gün. Pozitif gelişmeler sizi duygulandırabilir. Uzun süredir hissetmediğiniz kadar düzgün bir şeyler yaşadığınızı düşünebilirsiniz. Çevrenizle iletişim problemleriniz, yanlış anlaşmalar söz konusu. Bazı arkadaşlarınız üslubunuz yüzünden size isyan edebilir.  Kariyerinizde belli sınırları koymanız gerekiyor. Artık bir karar vermelisiniz.

İKİZLER

İkizler burcu , aile düzeninizi oturtmakta zorlanıyorsunuz. Duygusal temalardan hoşlanmıyorsunuz. Geçmiş hadiseleri konuşmak hoşunuza gitmiyor. Bir birlikteliğe ihtiyacınız var ancak ne istediğinizden emin olamadığınız için onu da başaramıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar sizi anlamakta güçlük çekiyorlar. Biraz tatil iyi gelebilir.

YENGEÇ

Günlük hayatınızda kuramadığınız iletişim, iş yerindeki bazı münakaşalarınız maalesef kariyerinizde ani bir düşüşe sebep olabilir. Siz de duygusal anlamda bir takım sorunlar olduğunu farkındasınız. İçinize döndünüz ve canınız hiçbir şey anlatmak istemiyor. Bazı Yengeç burçları miras konuları ile uğraşmak zorunda kalabilirler.

ASLAN

Maddi tedirginlikleriniz var. Bazı ödemeleri yetiştiremeyeceğinizi düşünüyorsunuz. Evinizde zaman geçirmeye çalışın. Hem bütçenize hem de size iyi gelecektir. Aşk hayatınız karışık gözüküyor. Yeni talipler bir yanda dursun, partnerinizle de ne noktaya geldiğinizi anlayamıyorsunuz. Bir çok Aslan burcu bu dönemde hayatlarında ciddi değişimler yaşayabilirler.

BAŞAK

Başak burcu duygusal anlamda zorlanacağınız bir 23 Kasım sizleri bekliyor. Kendinize acımak gibi duygularınız olabilir. Fazlaca eleştirel bir tutum takınabilirsiniz. Sadece kendi iç sesinizle değil, çevreniz ile de çok fazla konuşmak zorunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda pozitif değişimler söz konusu.

TERAZİ

Maddi anlamda çok pozitif bir gün. İşleriniz açılıyor. Maddi anlamda önümüzdeki bir ay boyunca oldukça rahat olacaksınız. İletişim konuları yine gündemde. Bu dönem insanlarla anlaşmakta zorlanıyorsunuz. Çok hızlı ilişki kurmaktan ve çok hızlı bitirmekten kaçınmanız gerekiyor.

AKREP

Şimdi hatalarınızı düzeltme zamanı. Bir şeyleri tamamlayamadığınızı, bir şekilde bazı yanlışlar yaptığınızı düşünüyorsanız, bugün sizin çift dikiş hakkınız. Çevrenizdeki insanları ayıklama, analiz etme ve belli noktalara yerleştirme görevini üstlenebilirsiniz. Kariyeriniz açısından önemli bir gün olabilir.

YAY

Kendinizi ifade etmekte oldukça zorlanıyorsunuz. Zihin enerjiniz sanki bir sınavdan geçiyor. Bir çok soru var aklınızda özellikle kendiniz ile alakalı ancak cevaplarını bulamıyorsunuz. Ne kadar sizin için heyecanlı bir dönem de olsa, kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulamıyorsunuz.

OĞLAK

Bazı ezberleri bozmak, bazı düşünce kalıplarınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Neyin doğru neyin yanlış olduğu, kime neye inanmanız gerektiğini ayırt edemiyor olabilirsiniz. İkili ilişkilerde ev sıcaklığı yaşanabilir. Bu dönemde fazla isyankar olduğunuzu farkedebilirsiniz. İletişimde sınırlar önemlidir sevgili Oğlak burçları.

KOVA

Yeni bir iş, yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Kendinize sınır koymakta zorlanıyor olabilirsiniz. Sanki eski disiplininiz yok. Bir şekilde sürekli kaçma halindesiniz. Kaçma olmasa bile kaytarma diyelim.Çevrenizde toplu değişiklikler yapabilirsiniz. Kariyer hayatınızda bazı zirveler yaşıyabilirsiniz. Bu sebeple kaçmak yerine işlere asılmanız gerekiyor.

BALIK

Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Düşüncelerinizi ifade etmekte, yeni kararlar almakta zorlanabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha duygusal bir tutum içindesiniz. Bugün sizin için oldukça sosyal bir gün. Siz de yakın çevresini tadilattan geçirenlerdensiniz. Beklenmedik bir kazanç sağlayacaksınız.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();