23 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 23 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

23 Eylül Gökyüzü haritasına göre hazırlanmış günlük burç yorumları

23 Eylül Günlük Burçlar

KOÇ

Cuma gününün tüm enerjisine ragmen bugün biraz içinize kapandığınızı hissedebilirsiniz. Özellikle uzun konuşmalar yapmaktan, sosyalleşmekten çekinebilirsiniz. Nedensiz alınganlıklar gösterebilirsiniz. Özellikle iş yerinizde duygusal konuşmalar yapmamak, bugün sizin için doğru bir tercih olacaktır. Partnerinizle olan ilişkiniz için de aynı uyarı geçerli olacaktır.

BOĞA

Çocuklarınız ve hayata dair genel ihtiyaçlarınızla alakalı konularda zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Bugün maddi anlamda kendinizi rahat hissedebilirseniz, aynı zamanda kendinizi duygusal anlamda da güvende hissedeceksiniz. Bugün biraz alışveriş tüm modunuzu düzeltebilecek güce sahip olacaktır. Canınız sıkılırsa, hemen alışverişe.

İKİZLER

Tüm karakterinizin aksine bugün kendinizi bir miktar duygusal ve kırılgan hissedebilirsiniz. Yumuşak karnınızı belli edebilirsiniz. Bu dönem hala eviniz ve eviniz gibi hissettiğiniz mekanlar favoriniz. Çok modunuz düşerse yine evinizi rahatlamak üzere kullanabilirsiniz. Bugün partnerinizin yanında kendinizi çok güzel/yakışıklı ve güvende hissedeceksiniz.

YENGEÇ

Bugün iletişim konusunu pek zorlamamanızda fayda var. O kadar duygusalsınız ki; ister istemez konuşmalarınıza yansıyacaktır. Boşuna kalp kırmamanızda fayda var. İşler hayal ettiğiniz gibi ilerlemiyor olabilir. Zorlanmalarla karşı karşıya olabilirsiniz. Ancak bu size başkalarını suçlama hakkını vermeyecektir. Bu zaman da geçecektir, sabredin.

ASLAN

Arkadaşlarınıza güvenebilirsiniz. İçinizden geçenleri onlara aktarabilirsiniz. Bazı kırgınlıklarınız varsa aktarmak için çok uygun bir gündesiniz. Belki de “dağ dağa küsmüş ve dağın haberi yok” durumundasınız. Evdeki durumlar pek de hayalini kurduğunuz gibi ilerlemiyor olabilir. Hareketli romantik hayatınız son sürat devam ediyor.

BAŞAK

Bugün iş yerinde yaşayacağınız bazı duygusallıklar tüm gün enerjinizin düşmesine sebep olabilir. Kariyeriniz konusunda hala kafanıza takılan bazı soru işaretleri var. Kendinizi evinizde gibi hissederek çalışmak istiyorsunuz ve bu bozulduğu zaman duygusal anlamda dalgalanmalar yaşıyorsunuz. Ancak işinizle ilgili biraz ütopik hayaller kuruyor olabilirsiniz.

TERAZİ

Bugün takınacağınız anaç ve şevkatli tavır, özellikle iş yerinde bazı konuları halletmekte zorlanmanıza sebep olabilir. O kadar politik davranmamalısınız. İnsanları incitmek istemiyorsunuz ama belki de etrafınızdaki insanlar sizin kadar iyi niyetli değiller. Artık gerçekten harcamalarınızı kısmanızın zamanı gelmiş gözüküyor.

AKREP

Bugün şansınız yaver gidecek. Hani sizin o her şeyin gizli kalan bölgelerini de görebilen üçüncü bir gözünüz var ya, bugün işinize çok yarayacak. Hislerinize güvenin. Maddi anlamda beklenmedik gelirler ve giderler söz konusu olabilir. Aileniz ile iletişim kurarken biraz daha dikkatli olmalısınız.

YAY

Aniden parlıyor, aniden sönüyorsunuz. Beş dakikadan fazla aynı yerde duramıyorsunuz. Kontrolsüz bir güç gibi enerjinizi nereye akıtacağınızı bilemiyorsunuz. İlham gerektiren konularda çok başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz. Tasarım, reklam, resim, grafik vb. konularda çalışan Yay burçları için, çok verimli bir gün olacaktır.

OĞLAK

Maddi konularda hayallerinizdeki devrim bugün de gerçekleşmeyecek maalesef. Her ne kadar çok çalışıyor ve emek veriyor olsanız da, zaman tam olarak o zaman değil. Eviniz ve aileniz ile ilgili bazı beklenmedik durumlar yaşayabilirsiniz. Bugün iş yerinizde kendinizi evinizde gibi hissedebilirsiniz.

KOVA

Özellikle partnerlik ilişkiniz ile alakalı konularda bugün kafanız oldukça karışıyor. Fazla kontrolcü ve detaycı davranmak isterken tüm kontrolü kaybedebilirsiniz. Biraz daha rahat olmanızda fayda var. İçinde bulunduğunuz dönem ilişkilerinizi düzenlemek için çok uygun. Bu dönemi boşa harcamayın. Fazla da küs kalmamaya özen gösterin.

BALIK

Partnerinizi kaybetmek istemiyorsanız, onun huyuna suyuna göre hareket etmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Uyum sağlamasını istiyorsanız önce siz uyum sağlmalasınız. Sürekli talepkar olmaktan vazgeçmelisiniz. Bugün romantizm silahınızı kullanmanızın tam zamanı. Bu konuda içinizden geldiğinde, kimse elinize su dökemez. Merak etmeyin, yaptıklarınız karşılıksız kalmayacaktır.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();