23 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 23 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

23 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu ilişkinizin istediğiniz noktaya gelebilmesi için, eğerleri elinize almanızın vakti gelmiş gözüküyor. Eğer bir miktar ilişkinin liderliğini üstlenebilir, partnerinize söz geçirebilirseniz kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Sizin için çok sosyal bir gün olacak. İçinizde kendinizle baş başa kalmak istemiyorsunuz.

BOĞA

Boğa burcu her yerde güç gösterisi yapmak gibi bir alışkanlığınız varsa, bundan vazgeçmelisiniz. Çok domine olursanız, yönetilmeyi seven kişiler bile bundan rahatsız olacaktır. Özellikle kız arkadaşlarınıza karşı daha naif olmaya çalışmalısınız. Emir kiplerinden uzaklaşmanız gerekiyor. 23 Ekim ‘de size en iyi gelecek yer eşinizin yanı.

İKİZLER

İkizler burcu partneri ile yapacağın konuşmalarda gönülleri fethediyorsun.  Nasıl flörtöz, nasıl eğlenceli bir gün geçireceksiniz belli değil! Yavaş yavaş derin ilişkiler kurma zamanlarınız geliyor. Bir süredir aşk hayatınız kalabalık ama dengeliydi. Belki bir arayıştaydınız. Şimdi kök salmaya doğru ilerliyorsunuz.

YENGEÇ

Maddi anlamda, bir kadının desteğini alabilirsiniz. Yarın iş var diye dertlenmiyorsunuz çünkü iş yerinizde yapmak istediğiniz bazı konular söz konusu. Eğer kendinizi ispat edebilirseniz, duygusal anlamda tatmin olmuş olacaksınız. Aileniz genilşliyor. Yeni bireyler katılıyor.

ASLAN

Bu Pazar günü sizi tutabilene aşk olsun. Enerjiniz yerinizde. Kendinizi belli etmek, fark edilmek istiyorsunuz. Birileri sizi olur da beğenirse ve pof-poflarsa duygusal anlamda kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Enerjinizi savurmayın. Mutlaka sosyal aktivitelere katılın. Yeni insanlarla tanışın.

BAŞAK

Dün risk almayın, maddi anlamda şansınızı denemeyin demiştim, bugün tam tersini söylüyorum. Bugün maddi anlamda oldukça şanslısınız ve şansınızı deneyebilir, risk alabilirsiniz. Kendinize güveniyorsunuz. Ailenizin desteğini de aldınız. Sanki hayatta karşınıza ne çıksa mücadele edebilecek gibi hissediyorsunuz.

TERAZİ

23 Ekim ‘de yanlarında kendinizi daha güzel ve daha baskın hissettiğiniz arkadaşlarınızla beraber zaman geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi lider gibi hissetmeye ihtiyacınız var. Yer değiştirme arzunuz günden güne artıyor. Artık aileniz ile beraber kalmak, orada yaşamak istemiyorsunuz. Kendi temellerinizi atmak istiyorsunuz.

AKREP

Sizin için çok yoğun, çok mistik bir gün olabilir. Güneş’in Akrep burcuna ilerlemesi ile birlikte enerjiniz artıyor. Akrep burcu demek, hisler demektir. Zodyak’ta 6. Hissi sizin kadar kuvvetli başka bir burç yok. Bugün sahip olduğunuz değişik enerjileri mutlaka kullanın.

YAY

Aileniz ile aranızdaki sınırın kalkması oldukça hoşunuza gitti. Ancak artık biraz arkadaşlarınızla vakit geçirmek istiyorsunuz. Kariyer hayatınız anlamında, şans da, bolluk da, bereket de , büyüme de sizden yana. Bu etki taşarken doldurun. Pazar Pazar ne kariyer hayatı demeyin. Düşüncelerinizi değerlendirin, bekletmeyin.

OĞLAK

Size bugün “rüyalarda buluşuruz” parçasını gönderiyorum. Beyniniz o kadar dolu ki; saatlerce uyusanız boşaltamazsınız. Mutlaka fiziksel bir aktivite yapmanız gerekiyor. Gezmek tozmak değil, kallavi bir spor yapmalısınız. Bu enerjiyi dağıtmalısınız. Miskinlik hiç size göre değil. Kararsızlık hiç size göre değil.

KOVA

Arkadaşlarınızdan birine tutulmuş olabilir misiniz? Uzun süredir arkadaşlık ettiğiniz, her şeyinizi konuştuğunuz bir insana karşı farketmeden romantik duygular beslemeye başlamış olabilir misiniz? Bunu bir düşünün. Bugün evde oturmayın. Ne kadar sosyalleşirseniz size o kadar iyi gelecektir.

BALIK

Balık burcu 23 Ekim ‘de dışarılarda olmalısın! Sakın kendini eve kapatma. Hava soğuktu, güneş vardı, yağmur vardı, oydu buydu yapma. At kendini sokaklara. Çevreni güçlendir, etrafındaki insanlara hayallerinden bahset. İstediğin enerjiyi evrene gönder. Dilek kapılarınız çok açık, değerlendirin.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load