23 - 29 Ocak Çocuk Etkinlikleri

23 - 29 Ocak Çocuk Etkinlikleri. Bu hafta çocuklarınızla gidebileceğiniz etkinlikler hangileri? Etkinlik detayları sitemiz kadin.com'da

Çocuk etkinlikleri, hem çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar, hem zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler; hem de anne-babalara özellikle haftasonları çocuklarının oyalanması, güzel vakit geçirmesi için imkan sağlar. Kadin.com ekibi olarak bundan sonra haftalık çocuk etkinliklerini sizler için derleyip sayfamızda paylaşacağız.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

23 - 29 Ocak 2017 Çocuk Etkinlikleri

Oz Ülkesi
İstanbul - Avrupa
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi
Dorothy, evinin bahçesinde vakit geçirirken çıkan fırtınanın ardından kendini renkli, büyülü bir ülkede bulur. Dorothy ve arkadaşlarının Oz Ülkesi'ndeki maceralarının anlatıldığı tiyatro oyunu 25 Ocak'ta Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi'nde...
Etkinlik Tarihi: 25 Ocak
Yaş Grubu: 2 +
Dengede Heykeller
İstanbul - Avrupa
Pera Müzesi
Çocuklar Anadolu Ağırlık ve Ölçüleri koleksiyon sergisini gezdikten sonra geri dönüştürülebilir malzemeleri kullanarak dengeli bir şekilde asılabilen heykel çalışması ve malzeme, ağırlık, form, denge ilişkisi üzerinden bir üretim yapıyor.
Etkinlik Tarihi: 27 Ocak
Yaş Grubu: 7 - 12
Tiyatro: Parmak Çocuk
İstanbul - Avrupa
Profilo Kültür Merkezi
Tiyatro Mie'nin sahneye koyduğu "Parmak Çocuk" tiyatro oyununda, parmak çocuk ile parmak kızın fantastik çiçekler ülkesinde başlarına gelen eğlence dolu maceralar konu ediliyor.
Etkinlik Tarihi: 29 Ocak
Yaş Grubu: 2 +

[column size=one_half position=last ]

Sanal Gerçeklik Atölyesi
İstanbul - Asya
Atölye Bimono
‘Sanal Gerçeklik Atölyesi’nde çocuklar hayatları boyunca unutamayacakları deneyimleri, içinde yaşayarak öğreniyor. Eğitim, çocukların kendi gözlüklerini yapmasıyla başlayacak. Sonrasında eğlenceli bir konu seçilecek ve çocuklar gözlükleriyle yeni dünyaları keşfedecekler.
Etkinlik Tarihi: 25 Ocak
Yaş Grubu: 5 -12
Pepee: Birlik Zamanı
Tüm Türkiye
Sinemalarda
Pepee, dedesinin STEAM laboratuvarında ürettiği teknolojik sıcak hava balonu ile Türkiye semalarında kaybolur. Pepee önce Adıyaman - Nemrut, Urfa - Göbeklitepe ve en son da Kapadokya'ya gider.
Etkinlik Tarihi: 20 Ocak'tan itibaren
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.
Pul Atölyesi
Ankara
PTT Pul Müzesi
Çocuklar PTT Pul Müzesi'nde buluşuyor, eğitmenler eşliğinde ilk çağlardan günümüze iletişimin geçirdiği gelişmeleri öğreniyor ve gezinin ardından atölyeye geçerek kendi pullarını yapıyorlar.
Etkinlik Tarihi: 24 Ocak
Yaş Grubu: 7 - 10

Haftanın çocuk etkinlikleri için sehrincocukhali.com'a teşekkür ederiz.
Etkinlik detayları ve diğer çocuk etkinlikleri için Şehrin Çocuk Hali'ni ziyaret edebilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();