22 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları

Gökyüzündeki değişken su grubu fazlalığı, bizi daha duygusal ama bir o kadar da değişen duygulara doğru sürükleyebilir. Sevinçler gözyaşına karışabilir.

Koç

Özel organizasyonlar konusunda sıkıntılarınız olabilir. Sosyal çevrenizle alakalı konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Yeni bir sosyal çevre edinmek durumunda kalabilirsiniz. Aslında şu an bulunduğunuz yerde de çok mutlu değilsiniz. Mecburiyetlerden sıkıldınız.

Boğa

Kariyer hayatınızda bazı sorunlar olması hareketlenmesine de engel olmuyor. Kariyer hayatınızın trafiği artıyor. Birçok Boğa burcu kariyerleri ile alakalı yeni teklifler alabilirler. Özellikle değişik sektörlerden gelen teklifler dikkatinizi çekebilir. Günlük rutinlerinizdeki trafik de devam ediyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kişiliğinize Göre Meslek Seçimi Nasıl Yapılır?

İkizler

Büyümek, daha güzel işlere imza atmak için önünüzde bazı engeller var. Ancak siz de yeterince hırslandınız ve inat ettiniz. Geleceği göremediğinizde biraz soluklanabilir, duraksama tuşuna basabilirsiniz. Sonra kaldığınız yerden devam edersiniz. Duygularınızı dinlemenizde fayda var.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatta Her Şeyin Başı Sabır

Yengeç

Yengeç burcu enerjinizi saklama modundasınız. Aslında isteyerek yapmıyorsunuz. Etrafa saçacağınız enerjiniz yok. Maddi anlamda bazı sıkıntılarınız söz konusu olabilir. Bu aralar hayat sizi gerçekten de zorluyor. Yeni hobiler edinmeli, kendinizi özel hobileriniz ile iyileştirmeye çalışmalısınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatta Para İle Satın Alamayacağınız Şeyler De Var

Aslan

İkili ilişkilerdeki karmaşalar devam ediyor. İletişimdeki aksaklıklar, karşılıklı koyulan kol boyu mesafeler işi daha da çıkmaz bir hale sokuyor. Karar vermek için uygun zamanlardasınız. Bitirilmesi gereken bir şeyler varsa tam da zamanı. Yeni adımlar atmak içinse bir iki gün daha beklemeniz gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkiler Neden Yürümüyor?

Başak

Kendinize üzülmeyi bırakın. İşler yoluna girecek ve sonunda çok mutlu olacaksınız. Hayatınızda hala alamadığınız dersleriniz varsa bir an önce tamamlamanız gerekiyor. Tekrar tekrar yaşadığınız olayların belki de sebebi sizsiniz. Biraz dönüp kendinize bakmanız gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kelebeğin Hayat Sırları Kitabından Bakış Açınızı Değiştirecek 10 Öneri

Terazi

Aşk hayatınızdaki rüzgarlara, bulutlara, yağmurlara, sellere, fırtınalara hazırlıklı olun. Aşk hayatınız yok mu? O zaman kendinizi akışa bırakın. İletişimde kendinize sınırlar koymaktan da vazgeçin. Herkesi idare etmek, her mayaya göre şerbet vermek zorunda da değilsiniz. Biraz da başkaları sizi idare etsin. Sizin de mutlu olma zamanınız geldi.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Belki De İhtiyacın Olan Biraz Bencil Olmak

Akrep

Finansal konulardaki gündemleriniz sıklaşıyor. Siz de kendinizi maddi anlamda sağlam hissettiğinizde daha güvende hissediyorsunuz. Ailevi konularda karışıklıklar söz konusu. Hem güzel gelişmeler hem de maalesef bazı tatsız olaylar gündeme gelebilir. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla alakalı aksiyon almanız gereken konular var.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Güçlü Bir Aile Bağı Yaratmanın Sırları

Yay

Potansiyel gücünüzü farkına varmanız gereken zamanlardasınız. İletişim en büyük silahınız olacak. Yakın çevrenizdeki fırsatları değerlendireniz gerekiyor. Gözünüz kulağınız açık olmalı. Mümkünse sürekli tetikte beklemelisiniz. Davetli olduğunuz yerlere, es geçmeden iştirak etmeniz gerekmektedir.

Oğlak

Oğlak burcu finansal anlamda tüm gündemleriniz hareketleniyor. Maddi anlamdaki sıkıntılarınızdan kaçma ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak bu sıkıntılar geçecektir. Güzel haberler yakında. Kafanız dolu. Bir süredir dert ettiğiniz konular var. Ailenizden destek alabilirsiniz.

Kova

Her olay, her gelişme sizi işaret ediyor. Dikkatler üzerinizde herkes bir şey yapmanızı bekliyor. Sizse koşarak tatile gitmek istiyorsunuz. Uzaklaşmaya, uzaklardaki huzuru bulmaya, kendinizle kalmaya çok ihtiyaç duyuyorsunuz. Sosyal ortamlarınızda bazı sıkıntılar olabilir. Yeni organizasyonlar oluşturmada zorlanabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bir Süre Yalnız Kalmaya İhtiyacınız Olduğunuzun 6 İşareti

Balık

Kafanızdaki kötü düşünceler en çok size zarar veriyor. Keskin sirke küpüne zarar verir. Siz kendi bindiğiniz dalı kesiyor, kendinize zarar veriyorsunuz. Maddi anlamda sürpriz kazançlar ve kayıplar söz konusu olabilir. Kariyer hayatınızda vermeniz gereken dersler söz konusu olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Pozitif  Düşünme Yöntemleri

http://www.yaseminorman.com/ 

No more pages to load

No more pages to load