22 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumları

Aslan burçları geçmişi düşünme eğiliminde olacaklar. Telefonlardan uzak durmakta fayda var. Balık burçlarının çalışmaktan başka çareleri yok. O kadar çok istekleri var ki; onlara ulaşmak için sahneye çıkmaları şart. Sizin burcunuz 22 Şubat ’ta hangi etkiler altında?

22 Şubat Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu 22 Şubat günü sosyal çevrenizde değişikliler yapıyorsunuz. Yeni bir çevre edinmenizin vakti geldi. Sürekli aynı insanlarla takılmak artık size iyi gelmiyor. Çok fazla enerjiniz arttı. Bu sebeple öfke kontrolü için bir spora yönelmeniz şart. Hareketinizi arttırmanız gerekiyor. Kariyer hayatınızla ilgili problemleriniz var. Yıkıcı değişimlere gitmek isteyebilirsiniz.

BOĞA

Yakıcı ve yıkıcı bir tavır sergiliyorsunuz. Geçmişe dönüp dönüp durma eğilimindesiniz. Geçmişi kapatmalısınız artık. Kendinizi işinize vermeniz şu dönem sizin için çok iyi olacaktır. Sosyal bir takım organizasyonlara katılıyorsunuz. Size iyi geliyor. Hareketlerinizi kısıtlamayın. Yapmak istediklerinizi özgürce deneyimleyin.

İKİZLER

İkizler burcu sizin için hareket eşittir bereket. Daha fazla sosyalleşmeniz gerekiyor. İnsan ilişkilerinizi kuvvetlendirmelisiniz. Bazen bu konuda zorlanıyor, yüzeysel kalıyor olabilirsiniz. Daha fazla organizasyonlara iştirak etmelisiniz. Sağlıkla ilgili konulara dikkat. Bedeninizi dinleyin. Uyarıları boş vermeyin.

YENGEÇ

Yengeç burçlarının yorumlarını yazarken zorlanmaya başladım. Biraz zorlayıcı bir dönemden geçiyorsunuz sevgili Yengeç burçları. Ancak geçici olduğunu unutmayın. Olan bitenden bir ders almaya çalışmak, yaşadıklarınızın bir sebebi olduğunu bilmek size iyi gelebilir. Kariyer hayatınızda aksiyon alma zamanı.

ASLAN

Aslan burcu 22 şubat ‘ta ilişkilerdeki karanlık noktalar aydınlanıyor. Bir süredir çözümsüz kalan veya saklı kalan konularda çözülmeler yaşayacaksınız. Aşk hayatınızda geçmişi yad etmeye, geçmişi anmaya meyillisiniz. Bu gece sarhoş olunacaksa, telefonlar öncesinden uzak bir noktaya bırakılmalı. Ani hareketlerden kaçınmalı, kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

BAŞAK

Çalışmaktan kaçmak isteyebilirsiniz. Yapmayın. İnadına daha çok çalışın. Çünkü fırsatlar ve aslında yaşam enerjinizi çalışmak, başkalarına hizmet etmek ayakta tutuyor. Maddi anlamda çok çok şanslı bir gündesiniz. Hadi bugünü değerlendirin. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler olacak, geçmişe dönmeyin, bekleyin.

TERAZİ

Tüm duyguların çözüldüğü bir döneme giriş yapmaya başladığımıza göre artık Terazi burçlarının aşk hayatı da çözülmeye başlayabilir. Terazi burçları hiç beklemedikleri haberler alacak ve güzel bir ilişkinin başlangıcı için yol alacaklar. Evden uzaklaşmaya olan ihtiyacınız artıyor.

AKREP

Akrep burcu maddi anlamdaki dengelerin bozulması sizi tedirginleştirmişti ancak bugün durumu biraz da olsa toparlamanızı sağlayacak etkiler söz konusu olacaktır. Ailenizi ilgilendiren konularda beklenmedik haberler alabilirsiniz. Kafanızda çok fazla düşünce var. Aksiyon almadan biraz daha düşünmenizi tavsiye ediyorum.

YAY

22 Şubat günü kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Adımlar arttıkça özgüveniniz sağlamlaşacak. Tam emin olamasanız da insanlara tam anlamı ile güvenemeseniz de çevrenizdeki kalabalığı arttırmanız gerekiyor. Biraz politik olmaktan ve biraz daha fazla güler yüz göstermekten kimseye zarar gelmez. Size de gelmeyecek. Geleceğiniz için yatırım yapmış olacaksınız.

OĞLAK

Maddi anlamda oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. Alacaklar verecekler, para transferleri, banka kuyrukları, hesap açma kapama derken neredeyse bütün gün finansal konular ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Çok fazla düşünecek vaktiniz olmasa da, duygusal anlamda geçmişe dönmeye meyillisiniz.

KOVA

Kova burcu tam anlamı ile şaha kalktığınız, kendinizi ortaya koyduğunuz, yanlış anlaşılma ihtimaliniz olmasına rağmen konuşmaktan çekinmediğiniz bir gün sizleri bekliyor. Maddi anlamda güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz artacaktır. Para kazandıkça daha fazla kazanmak isteyeceksiniz.

BALIK

Balık burçları için güzellik dönemi başladı. Ancak çok fazla değişiklik yapmaktan, daha doğrusu her değişikliği bir arada yapmaktan kaçınmalısınız. Yavaş yavaş. Bir gün saçınızsa, diğer hafta kaşınız olsun. Her şeyi bir günde halletmeye çalışmayın. Çok çalışmaktan başka çareniz yok. Kafanızdakileri elde etmek için, kendinizi ortaya koymanız gerekiyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();