22 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumları

Başak ve Kova burçları duygusal rüzgarlar altındalar. Her şeye rağmen mantıklı kararlar almaktan da geri kalmıyorlar. Siz 22 Nisan ‘da nasıl hissediyorsunuz?

22 Nisan Günlük Burçlar

KOÇ

Bugün dışarıdan gelen müdahalelere sırt çeviriyorsunuz. Kendi kendinize çok mutlusunuz. Değişiklikler yapmak istiyor, yeni insanlarla zaman geçirmek istiyorsunuz. Kısıtlanmak ve baskı altında hissetmek hiç hoşunuza gitmiyor. Güzel düşünceleriniz, güzel olayları çekecektir.

BOĞA

22 Nisan ‘da insanları kıran, sonrasında kendinizin de kırılmasına sebep olan diyaloglardan kaçınmanız gerekiyor. Hayatınızda bu dönem olan stresin oluşturduğu gerilimi, hiç hak etmeyen insanlara yansıtmamalısınız. Yeni organizasyonlar ve yeni arkadaşlıklar önem kazanıyor.

İKİZLER

İkizler burcu 22 Nisan’da çok duygusalsınız. Kendi düşüncelerinizin eleştiriliyor olması sizi kırıyor. Bazı kayıplar hayatınızı istemediğiniz bir şekilde dönüştürmenize sebep oluyor. Her şeye zaman işlerinizi yoluna koymaya devam ediyorsunuz. Planlı organizasyonlarda bir değişiklik olmayacaktır.

YENGEÇ

Yengeç burçları duygusal anlamda bugünü pas geçiyorlar. Çok derin duygular hissedebilir, kendi içlerine kapanmayı tercih edebilirler. Çok dolduğunuzu, duygusal anlamda rahatlamaya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız romantik bir filme gidip gözyaşlarınızı boşaltmayı deneyebilirsiniz.

ASLAN

Aslan burcu cumartesi günü sizi zorlayabilir. Beklemediğiniz aksilikler, sonrasını göremediğiniz olaylar, sisli puslu ortamlar sizi rahatsız edecektir. Sevdiğiniz bir insan ile aranız bozulabilir. Zamanınızın büyük çoğunluğunu arkadaşlarınıza ayırmak en iyi tercih olacaktır.

BAŞAK

Zorlu rüzgarlar esiyor olabilir. Ancak Başak burçları bir şekilde bu rüzgarlara karşı durmayı başarıyorlar. Partneriniz ile aranızda olan sorunları çözmeyi başarıyorsunuz. Duygusal konuşmalar söz konusu olabilir. Yeniye yar açın. Belki de yeni bir aşk çok yakınınızdadır.

TERAZİ

Bazı Terazi burçları sağlık problemleri ile uğraşıyor olabilirler. Kendinizi yanıltmaya müsaitsiniz. Vücudunuzun ihtiyaçlarını görmezden gelmemelisiniz. Bir farklılık hissediyorsanız doktor ziyaretlerinizi aksatmamalısınız. Rutinlerinizi planlamakta zorlanıyor olabilirsiniz.

AKREP

Eski bir kaynaktan veya piyasada kalan borçlarınızdan gelir elde edebilirsiniz. Bugün kapınızı sürpriz bir kazanç çalabilir. Pantolonlarınızın cebine bakmayı unutmayın. Ailenizle ilgili sıkıntıları çözümlemek için onlarla daha fazla zaman geçirmeniz gerekiyor.

YAY

İletişim yolu ile yapacağınız tüm anlaşmalardan bugünlük kaçınmalısınız. Kredi kartlarınız ile yapacağınız harcamalara dikkat. Romantik anlamda güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Ummadığınız insanlardan ummadığınız teklifler alabilirsiniz.

OĞLAK

Oğlak burcu geçmişten aldığınız dersler ile geleceğe daha temkinli adımlar atıyorsunuz. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Ayın sonuna gelmeden tüm kazancınızı bitirmek istemezsiniz. Ailenize yeni üyeler katılabilir. Aileniz ve yuvanız ile alakalı güzel haberler alabilirsiniz.

KOVA

Kova burcu tüm duygusallığınıza rağmen mantıklı kararlar alıyorsunuz. Sağlam adımlar atmak için ne gerekiyorsa onu yapıyorsunuz. Disiplinli ve çalışkansınız. Yeni girişimler içerisindesiniz. Aktif olmak size çok iyi geliyor. Arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız.

BALIK

22 Nisan ‘da partnerlik ilişkilerindeki problemleri çözümleyebilirsiniz. Kafanızın karışık olduğu birçok konu var. Sürekli ertelemekten kaçınmalısınız. Problemlerinizin üstüne gidin. Maddi anlamda oldukça şanslı bir gündesiniz. Belki şans oyunları denenebilir. Geçmiş problemler su yüzüne çıkabilir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();