22 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç burçları haftaya maddi anlamda şanslı başlıyorlar. Balık burçları da iletişim konusunda başarılılar. Siz 22 Mayıs ‘ta yeni haftaya nasıl bir başlangıç yapıyorsunuz?

22 Mayıs Günlük Burçlar

KOÇ

22 Mayıs ‘ta Koç burcu maddi anlamda şanslı bir haftaya başlıyorsunuz. Gelir kaynaklarınızı arttırıyorsunuz. Özellikle iletişim, medya, basın-yayın, internet gibi sektörlerden gelir elde eden Koç burçları için çok daha şanslı bir hafta olacaktır. Anlık ihtiyaçlar ile sık sık seyahat etmek durumunda kalabilirsiniz.

BOĞA

Boğa Burcu kendinizi çok sinirli ve gergin hissedeceğiniz bir gün olacak. Bazı insanların gözünün üstünde kaşı olması bile bugün sizi rahatsız edebilir. Kendinizi çok güçlü hissediyorsunuz ama bu gücü başkaları üzerinde kullanmamalısınız. Kendi hayatınıza ve kendi amaçlarınıza odaklanmalısınız.

İKİZLER

Doğum günlerinizi kutladığımız bu zamanlarda, Mars’ın da burcunuzda ilerlemesi ile beraber, gücünüz giderek artıyor. Aramızda en çok fark edilen, dikkatleri üzerlerine toplayan sizlersiniz. Bu dönemde kendinizi ortaya koymaktan, risk almaktan ve istedikleriniz uğruna savaşmaktan çekinmemelisiniz. Tüm işaretler sosyal dünyayı işaret ediyor.

YENGEÇ

22 Mayıs ‘ta tüm enerjinizi dış dünyaya vermiş vaziyettesiniz. Özellikle sosyal ortamlar, kariyeriniz ve seyahatler tüm hayatınızı oluşturmaya başladı. Yaz ayları yaklaştıkça enerjiniz artıyor. Çok büyük hayaller kuruyorsunuz. Ne zamandır gerçekleştirmek istediğiniz konular var. Belki de zamanı gelmiştir ve güzel haberler yakındadır.

ASLAN

Neyi bırakmak istediğinize karar vermeden, neye ulaşmak istediğinize de karar veremeyeceksiniz sevgili Aslan burçları. Yeni Ay’a yaklaştığımız bu günlerde, hayatınızda temizlemek, ayıklamak istediğiniz konuları bir an önce belirlemelisiniz ki; yeninin enerjisine yer açabilesiniz. Özellikle kariyeriniz konusunda yepyeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.

BAŞAK

Zor günler geçiriyor, haftaya tatsız başlıyor olabilirsiniz. Hayat sizin için çok hızlı akmaya başlamış ve kendinize zaman ayıramıyor da olabilirsiniz. Bu süreçte yapabileceğiniz en güzel şey, uykuya gitmeden önce kendinize 15-20 dakikalık zamanlar ayırmanız olacaktır. Belki kısa meditasyonlar veya kitap okuma seansları size çok iyi gelecektir.

TERAZİ

Terazi burcu 22 Mayıs’ta hiç beklemediğiniz güzel haberler alabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Özellikle duygusal anlamda güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Sağlığınız konusunda kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Aslında son zamanlarda yaşadığınız sağlık problemlerinin tek sebebi sizsiniz. Duygusal anlamda çok streslisiniz.

AKREP

Günlük hayatın koşuşturması ve iş hayatınızdaki değişkenlikler sebebi ile normale göre gergin zamanlar geçiriyorsunuz. Aslında güzel haberler alacak ve gün içinde sevineceksiniz ama o kadar yoğunsunuz ki; sevincinize bile doğru düzgün zaman ayıramıyorsunuz. Manevi konulara daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

YAY

Boğuştuğunuz sağlık problemlerinden sonra bu güçlü dönem size çok iyi gelecek. Yay burçları, özellikle bu dönemlerde kilo kontrolü için en fazla iradeye sahip olan kişiler. Bu sebeple eğer zayıflamak gibi bir amacınız varsa gökyüzünün desteğini kaçırmayın derim. Maddi anlamda sağlam temeller atmaya başladınız.

OĞLAK

Ailevi konular haftanın ilk gününe damgasını vurabilir. Özellikle eviniz konusunda istekleriniz ve arzularınız olabilir. Günlük hayatta ufak tefek kazalarla uğraşıyor olabilirsiniz. İşlerinizi ve günlük rutinlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. İletişim trafiğiniz fazla. Günün sonunda konuşmaktan yorulduğunuzu fark edebilirsiniz.

KOVA

Kova burcu işler yoluna giriyor. Haftaya özellikle maddi anlamda alacağınız güzel haberler ile başlayacaksınız. Maddi durumunuz bir anda beklenmedik şekilde iyileşecek. Hem çok şanslısınız hem de çok çalışkansınız. Güzel işler ortaya çıkarıyorsunuz. Hayal kurmaktan vazgeçmeyin. Bazen fazla mantıklı olmanız, bazı fırsatları kaçırabilmenize sebep oluyor.

BALIK

Haftaya mutlu başlıyorsunuz. Güzel gelişmeler kendinizi iyi hissetmenize sebep olacak. Maddi anlamda kötü giden grafiğiniz, ayın sonuna yaklaşmamıza rağmen sürpriz bir şekilde pozitif tarafa doğru eğimlenecek. İletişim konusunda çok başarılı olmanıza rağmen, duygusal anlamdaki konuşmalarda başarısız bir dönemdesiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();