22 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Sert rüzgarların hasarlarını azaltmak için kendimizi tampon noktası yapabiliriz. Ancak bilmemiz gereken sürekli dengede kalmak zorunda olmadığımızdır. Bazen dengeler bozulur ve bozulması gerekir. Kalan kısımda dağılmamız gerekiyorsa dağılırız ve yeniden de toparlarız. Hayat böyledir.

Koç

Siz de biliyorsunuz kafanız hala biraz karışık. Bu dönem bir şeylere irade gösteriyor, yapmak istediğinizdense olması gerekenleri öncelik alıyorsunuz. Eski hareketliliğiniz bir süredir durağanlığa dönüştü. Neyse ki; doğum günleriniz ile beraber enerjiniz yükselecek. Sizin mevsiminizi açtık. Bu önce size ve sonra hepimize çok iyi gelecek.

Boğa

Gerçek arkadaşlarınızı ayırt etmelisiniz. Herkesi aynı kefeye koyarsanız yine üzülen siz olursunuz. Yine yoğun bir cuma günü ile hafta sonuna giriş yapacaksınız. Özellikle iş hayatınızdaki değişimler sizi mutlu edecek. Özgür bir şekilde çalışmayı seviyorsunuz. Tabii yoğunluktan gerçek işlerinize konsantre olabilirseniz.

İkizler

Her giden, her kayıp bir dönüşümdür aslında. İnsan yıkılanın yerine yenisi yapar. Beden bile hayatta kalmak üzerine programlanmıştır. Siz de her şeye rağmen ayakta kalmalısınız. Özellikle kariyer hayatınızdaki yeni girişimler başarılı sonuçlanacak. Ne çok emek verildi. Aradan 1-2 tanesi devrildi diye koca yapıt çöpe gitmez.

Yengeç

Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve art arda alacağınız teklifler hayatınızı değiştirebilir. Aşk hayatınızda evliliğe giden bir sürece girebilirsiniz. Her Yengeç burcu için değil tabi ki. Derin aşklar yaşayan veya derin aşkı arayan Yengeç burçları kendilerini biliyorlar. Maddi düzenlemeler önemli. Yine ipin ucu kaçtı.

Aslan

Çok muhabbet çok insan mottosu ile güne başlıyor, yetmiyor hafta sonuna da aynı motto ile devam ediyorsunuz. Seyahatler söz konusu olabilir. Birtakım eğitimler veya yabancılar ile iş birlikleri söz konusu olabilir. Yurt dışını ilgilendiren evrak işleriniz olabilir. Hukuki konulara da dikkat. Flört edin diyeceğim de, beni dinleyen kim. Uzun süredir sizi siz yapan özelliklerinizi kenara ittiniz.

Başak

Başak burcu iş yerinizde olabilecek enteresan gelişmeler, size kendinizi daha özgür hissettirecek. Hafiften her şeye isyan etme modunuzda olsanız da genel pozitif havanız devam ediyor. Bugün karamsarlık köşede otursun. Hafta sonu partneriniz ile güzel zamanlar geçirebilirsiniz. İstemiyor musunuz? O zaman o sizin artık partneriniz değildir.

Terazi

Terazi burcu özellikle romantik ilişkilerde beklemediğiniz garip çıkışlarınız olabilir. Yine size karşı da beklenmedik hareketler içerisinde bulunanlar olabilir. Genel kafa karışıklığınız en çok ikili ilişkilerde vuruyor sizi. Herkese akıl verirken şahanesiniz de iş kendi söküğünüze gelince ilgili ata sözünün altını çiziyorsunuz. İsteyen değil, istenen olduğunuz yerlere doğru gidin.

Akrep

Akrep burçları günün en neşeli insanları olabilirler. Hayata dair yepyeni planlarınız sizi heyecanlandırıyor. Uzun süredir baharı bekleyenlerdensiniz. Gözünüz aydın. Nedendir bilinmez Akrep burçları kışı pek sevmezler, soğuk havayı hiç. Ani kararlar vermekten kaçınmalısınız, özellikle de iş yerinizde.

Yay

Özellikle ailenizin desteğini aldığınız şu günlerde birlikte güzel olabilmek hoşunuza gidiyor. Şans zaten burcunuzda ilerliyor. Bunu biliyorsunuz. Ancak bugün şansınıza şans katabilirsiniz. Herkesin gözü üzerinizde olabilir. Siz evrenden, Allah’tan, inandığınız ne varsa ondan istemekten vazgeçmeyin. O da size vermekten vazgeçmeyecek.

Oğlak

Oğlak burçları bahara taşınarak giriyor olabilirler. Bazı Oğlak burçlarını hafta sonu taşınma telaşı bekliyor. Yer değiştirmek yeniden topraklanmak size iyi gelecek. Gerçekten de tebdili mekânda ferahlık bulacaksınız. Maddi anlamda dikkatli olmanızda, paranızı boşa harcamamanızda fayda var. Özellikle bu dönem yaptığınız alışverişlerden çok pişman olabilirsiniz. Merkür geriliyor. Yapacağınız en kötü yatırım çamaşır veya bulaşık makinası almak olacaktır.

Kova

Yeni adımlar maddi anlamda güçlenmenizi, rekabet gücünüzün artmasını sağlayabilir. Bazı Kova burçlarının taşındığını, yer değiştirdiğini biliyorum. Sabitlerinizi bozmak ilk defa hoşunuza gidebilir. Çünkü bu seferki değişim size çok iyi gelecek. Kimsenin geri dönmesini beklemediğinizi de biliyorum. Ancak özellikle su gruplarından geri dönüşler alabilirsiniz.

Balık

Çok şanslı olduğunuz bir gerçek. Ancak şans insanı bir yere kadar getirir. Her ne olursa olsun, bazı konular emek ister. Lafla peynir gemisi yürümez. Eğer bir beklentiniz varsa önce siz toprağa bir şeyler ekmelisiniz, sulamalısınız. Sonra bitki size meyvesini verecektir. Bir de önceden çok çalışıp ektikleriniz var. Onlara gelince; onları kimse elinizden alamaz. Döne dolaşa yine sizin olurlar.

http://www.yaseminorman.com/ 

No more pages to load

No more pages to load