22 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları

Ay’ın İkizler burcundaki seyri hepimizin hareketlerine yansıyacak, karar vermekte zorlanacağız. İstediğimiz olmadığında aniden sinirlenme hali hepimizde var. Zihni sürekli yormak ve meşgul tutmak gerekiyor.

Koç

Değişik duygular hissedebilirsiniz. İçinizden hiç yapmadığınız şeyleri yapmak gelebilir. Arkadaşlıklarınız konusunda dikkatli olmalısınız. Bazı iyi insanları kaçırıyor, diğer taraftan aslında size hiç destek olmayan insanları sanki dünya tatlıları gibi hayatınıza sokuyorsunuz. Düşüncelerinizi disiplin altına almaya çalışın. Aşırılıklarınızı törpüleyin. Yaptığınız yolculuklar size iyi gelecek.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Şehrin Karmaşasından Uzaklaşmak İsteyenler İçin; Çadır Tatili

Boğa

Sosyal ortamlardaki trafiğiniz çok yoğun. Artık bir süre daha böylesiniz. Bir güne beş kapı yeni hayat felsefeniz. Bazı konularda büyük sıkıntılarınız var. Üzüldüğünüz, derinden dert ettiğiniz konular... Bir süre daha bu konularla uğraşmak durumunda kalacaksınız. Zamanla geçecek.

İkizler

Duygusal olarak kendinizi farklı hissediyorsunuz. Duygularınız çok karışık. Pozitifsiniz ama hayatının düzenini anlamaya çalışır bir haliniz var. Normalde böyle detaylar ile uğraşmazsınız ama bugün biraz daha farklı. Sosyal ortamlarda geçirdiğiniz vakit artacak. Ay burcunuzda ilerlediği için evrene daha uyumlu hissedebilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Haftanın Bütün Yorgunluğunu Unutturacak Birbirinden Eğlenceli Happy Friday Aktiviteleri

Yengeç

Yengeç burcu çok güzel arkadaşlarınız, çok güzel dostluklarınız var. Ancak siz kimseden destek istemiyorsunuz. Aslında bir tanesini arasanız bu yalnızlığınız son bulacak. Kendinizle çok fazla baş başa zaman geçiriyor ve ne istediğinizi, gelecekte neler olacağını düşünüp duruyorsunuz. Daha fazla insanla değil, daha fazla gerçek arkadaşlarınızla beraber olmalısınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kız Kardeşiniz Yoksa Kız Arkadaşlarınız Var

Aslan

Sizin enerjiniz ne kadar düşük olursa olsun, yine siz hepimizden daha tatlı ve sempatik olursunuz. Çevreniz, iş arkadaşlarınız ofise veya organizasyonlara güneş gibi doğmanızı özledi. Yeni bir şeyler keşfetmelisiniz. Yeni bir yol bulmalısınız. Bir grubu bir araya toplayacak aktiviteler içine girmelisiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İş Yerinde Başlayan Ebedi Dostlukların En Önemli 7 Sırrı

Başak

Başak burçlarının hayat enerjilerini ve pozitif iradelerini kıskanır olduk. Sizlerin de birçok sorunu var. Ancak siz bu pozitif enerji ile her şeyin üstesinden gelirsiniz. Bahar ayı en çok Başak burçlarına yarayacaktır. Büyük dönüşümlere, hayatınızın güzel yerlere evirilmesine hazır ve açık olun.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yaydığınız Pozitif Enerji Size Neleri Çeker?

Terazi

Terazi burçlarının tüm iş birlikleri için aksiyon alma güçleri artıyor. İkili ilişkiler hatta romantik ilişkiler de iş birliği çeşididir. Romantik anlamda adım atabilecek, eğlenceyi ve belki de istediğiniz kişiyi ayağınıza getirtebilecek enerjidesiniz. Hayatınızın bir bölümü oldukça monotonlaşmış olsa da gerekli cesareti yakaladığınızda onu da değiştirebilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin

Akrep

Özellikle yakın çevreniz ne kadar güçlü olduğunuzu yeterince deneyimledi. Siz de artık farkına varın. Siz isterseniz tüm taşlar yerinden oynar. Siz anca önde gidersiniz ve önde gittiğinizi asla belli etmezsiniz. Arkada olmak size yakışmaz. Böyle hisleriniz, öz güven kayıplarınız varsa, bir an önce imaj tazelemenizde fayda var. 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir Hayat İçin Önce Kendinize Güvenin

Yay

İletişim konularında çok şanslı bir gün sizleri bekliyor. Bu sebeple bir süredir kurmak istediğiniz bağlantılar varsa, özel hayatınız veya iş hayatınız ile ilgili, 22 Mart’ı tercih edebilirsiniz. Beklemediğiniz şekilde güzel ve sürprizli sonuçlar alabilirsiniz.

Oğlak

Oğlak burcu hayallerinizde çok fazla zaman geçirmemelisiniz. Zirve hayal kurmakla elde edilmez. Çalışmak ve tırmanmak tek çareniz. Duygusal anlamda güçlü bir gün. Kendinizle olan iletişiminiz yüksek. Kendinizi daha iyi anlarsanız, istekleriniz için daha kolay adım atabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Başarılı Kadınların 10 Özelliği

Kova

Hayal kırıklıkları yaşıyor olabilirsiniz. Özellikle maddi anlamda istediğiniz noktalara gelememiş olabilirsiniz. Aslında hayalini kurduğunuz gelirleri elde etmek için çok az zamanınız kaldı. Şans sizinle beraber. Bahar size birçok projeyi beraberinde getirecektir. Aslında geçmişe bakarsanız ne kadar fazla adım attığınızı fark edeceksiniz.

Balık

İletişim trafiğiniz giderek artıyor. Daha sağlam konuşmalar yapıyorsunuz. Eskiye nazaran daha politik ve daha az tansiyonlusunuz. Kimse için canınızı sıkmanıza gerek yok doğru yoldasınız. Maddi anlamda sürpriz gelişmelere hazır olun. Güzel gelişmeler sizi bekliyor. Yaşadığınız hayal kırıklıklarına da fazla takılmayın, geçecek.

http://www.yaseminorman.com/ 

No more pages to load

No more pages to load