22 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 22 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

22 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Haritalarınızın altıncı evinde Başak burcunda ilerleyen Ay, sizi gündelik işlerle fazlaca meşgul etmek zorunda bırakabilir. İlişkilerdeki dengeli genişleme sizi mutlu ediyor ancak sanki bir şeyler de büyüsünü kaybetmiş gibi. Sadece romantik ilişkilerinize odaklanmayın, tüm ikili ilişkilerinizi düşünün. Taşınma, yer değiştirme gibi gündemleriniz olabilir.

BOĞA

Boğa burcu her gün yaptığınız işleriniz artıyor. Daha fazla sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda bir takım konuları düzenlemek ve yeniden yapılandırmak istiyorsunuz. Duygularınızı tartmak zorunda kalabilirsiniz. Geçmişteki konular tekrar tekrar konuşulmak zorunda olabilir. Hayalet arkadaşlıklara dikkat etmek gerekiyor.

İKİZLER

İkizler burçlarının evlerinde tadilatlar olabilir. 22 Kasım ‘da bir takım ailevi konularla ilgilenmek durumunda kalabilirler. Aşk hayatınızı idare etmekte zorlanabilirsiniz. Kalbiniz birden fazla kişiye aynı anda çarpabilir. Yapılacak çok işiniz var. Sakın rehavete kapılmayın. Birikirse bir daha toplayamayabilirsiniz.

YENGEÇ

Tartmadan konuşursanız işte böyle pişman olursunuz. Neyse ki sizin tatlı diliniz her problemi çözer. Bir takım anlaşmalarınızı tekrar düzenleyebilirsiniz. Maddi konulara dikkat etmek gerekiyor. Hesaplarınızı yaparken gözden kaçırdığınız konular olabilir. Günlük hayatın temposu, kariyerinizde yeni adımlar atma kararı almanıza sebep olabilir.

ASLAN

Aslan burcu 22 Kasım ‘da maddi anlamda bazı tedirginlikleriniz olabilir. Aşk hayatınız bitişlere ve yeni başlangıçlara gebe. Hayatınızı tamamen başka bir noktaya taşımak isteyebilir, köklü ve büyük değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Zaman uygun. Sağlam adımlar atmaktan çekinmeyin.

BAŞAK

22 Kasım ‘da hayatınızda beklenmedik kararlar alabilir, beklenmedik hareketler yapabilirsiniz. Olsun hayat bazen sürprizlerle daha güzeldir. Biraz duygusal bir gün olabilir. Hafızanız sizi geçmişe, bazı anılarınıza götürebilir. Biraz yad edin, sonra geleceğe yönelin çünkü geleceğiniz çok güzel.

TERAZİ

Terazi burçlarının kendilerini pozitifleştirme, büyütme ve genişletme süreçleri devam ediyor. Fiziksel olarak genişleme eğiliminiz dışında her şey yolunda. Güçlü iletişiminiz hayatınıza yeni insanları getirebilir. Ancak fazla sertleşirseniz de birilerini kaybedeceğiniz kesin. İş hayatındaki bazı sınırlar sizi rahatsız etmeye başladı.

AKREP

Akrep burcu bir dönemi daha kapadınız. Geçtiğimiz bir ay nasıl davrandıysanız, neler yaptıysanız bir sonraki doğum günlerinize kadar, onların meyvelerini yiyeceksiniz. Maddi anlamda hem güzel hem de olumsuz gelişmeler var. Her şeye rağmen yeni anlaşmalar yapmaya müsait bir dönemdesiniz. Aile hayatınızda hiç beklemediğiniz değişimler  oluyor.

YAY

Doğum günlerinizi kutlamaya başlıyoruz. Artık evren bir ay boyunca size biraz daha bonkör davranacak. Ancak hayatınız ikilemlerle dolabilir. Kafanızdaki soru işaretleri artabilir. Aslında sürekli kafanıza takılan konular, sizin için bir ipucu. Hangi konuda tekamül ettiğinizi söylüyorlar. Geçmişten kaçmaya çalışmak yerine, geçmiş problemleri çözümlemeye çalışmalısınız.

OĞLAK

Kafanız biraz karışık. Problem çözmekten sıkılmış olabilirsiniz. Yaşadığınız değişimler bu dönem biraz daha uçlara kayabilir ve hız kazanabilir. Dış görünüşünüzde marjinal değişiklikler yapabilirsiniz. Bu dönem yapacağınız en güzel şey dostlarınıza vakit ayırmak ve çevrenizi genişletmek olacaktır.

KOVA

Enteresan fikirleriniz var ancak aksiyon alacak gücünüz yok. Aslında her şeyiniz va;r gücünüz de. Ancak tutulup kalıyorsunuz. Maddi konularda kendinizin kendi bütçenize vurduğu darbeleri, yine kendi çabanızla düzelteceksiniz. Bir –iki aydır mırıldandığım sözler artık şarkı olmalı; tüm Kova burçları kariyer hayatlarında pozitif gelişmeler yaşayacaklar.

BALIK

Yükseliş döneminden önceki son sıkışıklıklarınız. İş hayatınızda zorlanmalar yaşıyor olmalısınız. Bazı diyaloglar canınızı sıkıyor olabilir. Kulaklarınızı kapamak yerine, eleştirileri kabul edin. Bir sonraki aşamaya geçmek için sadece övgüye değil, hatalarınızı düzeltmeye de ihtiyacınız var.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

21 Kasım günlük burç yorumlarına ; 21 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları linkinden ulaşabilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();