22 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün çok güzel insanların doğum günleri… Nedendir bilinmez; yılın en uzun günü ve ertesi gününde doğan insanların, kendilerine has bir sıcaklıkları oluyor. Yazı başlattıkları için belki de! Şimdiden tüm Yengeç burçlarının doğum günleri kutlu olsun!

2018 yılında sizi neler bekliyor öğrenmek için tıklayın.

Koç

Maddi anlamda hiçbir konuda bir süre karar vermeyin. Yanılmaya, aldatılmaya ve bazı manipülatif durumlardan etkilenmeye çok müsaitsiniz. Kendinize fazla güvenmeyin. Tabi ki güvenin ama sürekli “ben yaparım” modunda da takılmayın. Gerçekten altından kalkabileceğiniz işlere gönüllü olun.

Boğa

Maddi anlamda çok şanslı olduğunuzu, para biriktirmek konusunda, taşınmaz mülk satın alımı konusunda ne kadar pozitif desteklendiğinizi neredeyse bir haftadır söylüyorum. Eğer bir birikmişiniz varsa, mutlaka değerlendirmelisiniz. Duygusal anlamda şanslı bir gün olacak. Romantik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

İkizler

Ayaklarınız yere sağlam basmıyor. Bunu siz de farkındasınız. Şu an sahip olduğunuz bazı konularda, yarın ne olacağı ile alakalı sizin de şüpheleriniz var. Bu sebeple b planı yapmak akıllıca olacaktır. Yatırımı nereye yapacağınızı bilmiyorsanız yardımcı olayım; kendinize.

Yengeç

Arkadaşlıklarınız konusunda çok şanslısınız. Ne yapsanız sizi destekleyecek insanlar var. Belki az insan var hayatınızda ama öz oldukları da kesin. Her koşulda yanınızda olan bu insanları kırmamaya özen göstermelisiniz. İş hayatınızda ve günlük rutinlerinizde bazı aksilikler söz konusu olabilir.

Aslan

Aslan burcu sosyal ortamlarda eskiye göre biraz daha içe dönük tutumlar sergiliyor olabilirsiniz. Aslında herkesin desteğini alıyorsunuz. İnsanlar size değer veriyor. Biraz özgüven kaybetmiş gözüküyorsunuz. Sebebini anlamaya çalışıp durumunuzu tamir etmeniz gerekiyor. İş yerinizdeki yaprak dökümü sizi de etkiliyor olabilir.

Başak

Bazen fazla analitik olmak sizi hataya sürükleyebiliyor. Mantık insana hata yaptırır mı? Tabi ki yaptırır. Biz robot değiliz. Herkesin bir kalbi, ruhu var. Çevrenizdeki insanlara empati yapabilirseniz, sadece mantık çerçevesinde değil, duygusal anlamda da, çok daha rahat edecek ve çok daha doğru kararlar alacaksınız. Aşırı eleştirel tutumunuz çevrenizi rahatsız ediyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Biten İlişkiler Empati Kurmayı Mı Öğretiyor?

Terazi

Düşüncelerinizin değişiyor olması sizi tedirgin etmesin. Hepimiz değişiyoruz, büyüyoruz, bazen vazgeçiyoruz tekrar çocuk oluyoruz. Sürekli sabit olamayız. Doğamıza aykırı. Korkmayın, yaşayın! Özellikle Terazi burçlarına bu dönem verebileceğim en güzel tavsiye bu. Siz de biraz düşünmeden yaşayın!

Akrep

Akrep burçları için oldukça zorlayıcı bir gün. Kendinizi kaybetmiş, dibe vurmuş ve çaresiz hissedebilirsiniz. Pozitif taraftan beklemediğiniz bir kimse veya kimseler tarafından desteklenebilirsiniz. Bugün her türlü iyi ve kötü sürprizi yaşamaya hazırlıklı olun. Takıntılarınızdan kurtulun demem zor. Ancak en azından bir süre ara verin.

Yay

İkili ilişkilerde oldukça başarılısınız. Bu durum bazı Yay burçlarını yükseltirken, bazı Yay burçlarının gereğinden fazla samimiyeti sorun yaratabilir. Fazla rahat tutumlarınız işlerinizin aksamasına, değişmesine sebep olabilir. Disiplinli olmanız gereken bir dönemdesiniz.

Oğlak

Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Özellikle kadın hastalıkları konusunda, rutin kontrolleri aksatmamanızda fayda var. İnsanlara yaptığınız hizmetin öne çıkacağı bir gün. İşiniz ile ilgili çok daha pozitif hissedeceksiniz. Çalışmayan Oğlak burçları tüm günü evlerinde getirmeyi tercih edeceklerdir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Menapoz, Erken Menapoz ve Menapoz Belirtileri Hakkında Tüm Merak Edilenler

Kova

Kova burcu ummadığınız fırsatlar geleceğinizi ummadığınız şekilde değiştirebilir. Duygusal iniş çıkışlarınıza rağmen, hayat bir şekilde size gülümsüyor ve mutlu olmanız için fırsatlar sunuyor. Yer değiştirmek, aniden taşınmak ve çevrenizde ani değişimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün hayat gerçekten size gülümseyecek!

Balık

Aslında hep yanınızda olan kişi sevdiğiniz kişi. Arayışlarınıza son verin. Bu dönem maymun iştahlılık ile saldırdığınız her şeyin altı boş çıkacak. Elinizde olanların kıymetini bilmeniz gerekiyor. Eğer bilemezseniz, kayıplarınızın miktarı dengenizi bozacak kadar çok olacaktır. Sarılın sevdiklerinize en kocamanından. Çünkü sizler sevdiğinizde çok güzelsiniz!

http://www.yaseminorman.com/

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load