22 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 22 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

22 Eylül Gökyüzü haritasına göre hazırlanmış günlük burç yorumları

22 Eylül Günlük Burçlar

KOÇ

Bugün sık sık değişen durumlar ve sık sık değişen ruh haliniz aynı paralellikte ilerlemeyecek. Herkesin kutlama yaptığı bir anda siz karalar bağlayabilir, günün en stresli anında zil takıp oynayabilirsiniz. Tüm Koç burçları için, içinde bulunduğumuz günler terfi etmek anlamına gelebilir ancak bu durumdan en çok kozmetik ve güzellik sektöründe çalışan Koç burçları faydalanacaklar.

BOĞA

Değişen dengeler, maddi anlamda sizi biraz zorlayacak. Belki bayram döneminde ucunu kaçırdığınız, belki yaşadığınız ufak aksilikler sonucu yaptığınız mecburu harcamalar maddi dengenizi bozmuş durumda. Kaynak yaratmak konusunda alternatif çözümlere baş vurabilirsiniz. Bugün her şeye rağmen neşeniz yerinde, kendinizi dengeli ve huzurlu hissediyorsunuz.

İKİZLER

Aklınız iyice karışmış gözüküyor. Bugün mantıklı kararlarınız ve duygularınız arasında kalabilirsiniz. Duygularınızı bastırmayın. İçinde bulunduğumuz günler siz İkizler burçlarının aşk hayatlarını hem dengeleyecek, hem de hayatlarını dengeleyecek partnerlikleri kendilerine çekmelerini sağlayacak. Ailevi konuları düzenlemekte çok başarılı olmanıza rağmen, sürekli özel hayatınızın sorgulanması sizi rahatsız ediyor.

YENGEÇ

Özel hayatınızın son dönemde geçirdiği evreler ve kökten değişimler, diğer taraftan günlük hayatınızda ve iş yerinizde yaşamakta olduğunuz problemler iyice kafanızı karıştırıyor. Zihinsel anlamda oldukça yoğun bir gün geçireceksiniz. Aklınız o kadar karışık ki şu an ona güvenebilecek bir zamanda değilsiniz.

ASLAN

Özellikle güzellik ve kozmetik sektöründen kazanç sağlayan Aslan burçları için maddi anlamda oldukça pozitif bir gün olacak. Dilin gücünü iyi kullanıyorsunuz. Partneriniz ile alakalı duyacağınız haberler pek de hoşunuza gitmeyecek. Özellikle partnerlik ilişkileriniz ve arkadaşlarınızı ortak olarak ilgilendiren bazı konularda duygusal çalkantılar yaşayabilirsiniz.

BAŞAK

Kendinizi uzun süredir bu kadar iyi hissetmemiştiniz. Hem konforlu hem de güçlü hissediyorsunuz. Her şeyin üstesinden gelebilecek gibisiniz. Aileniz ve evinizle ilgili bazı maddi sıkıntılar söz konusu olabilir. Kariyer hayatınızda oluşabilecek değişimler sizi biraz endişelendiriyor. Bu gün birden fazla işle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

TERAZİ

İletişim konusunda yaşadığınız sıkıntılar, ulaşılmaz halleriniz, tüm güzelliğinizin önüne geçiyor. Değişen çevreniz, yakın ilişkide olduğunuz insanları rahatsız ediyor. Bugün iş yerinde işlerinize odaklanmakta oldukça güçlük çekebilirsiniz. Önünüzü görmekte zorlanıyorsunuz.  Bugün hayatın anlamını sorgulayabilir, derin hayallere dalabilirsiniz.

AKREP

Tüm düşüncelerinize, dikkatlerinize ve düzenlemelerinize rağmen maddi anlamda istediğiniz sonucu alamamış gözüküyorsunuz. Geçtiğimiz dönemdeki harcamalar sizi biraz zorlayabilir. Yaşamı çok fazla sorguladığınız, duygusal anlamlar aradığınız bir gün. Spiritüel konularda derinleşmek ve meditasyon yapmak için uygun bir gün.

YAY

Partnerlik ilişkilerindeki ikilemler hayat enerjinizi oldukça zorluyor. Bu dönemde fazlası ile gergin ve saldırgansınız. Bu durumu dışa vurmuyor olabilirsiniz, içinizde yaşamanız gergin olduğunuz gerçeğini değiştirmez. Bazı Yay burçlarının, önceden yapmış oldukları kaçamaklar bugün fena halde canlarının sıkılmasına sebep olabilir.

OĞLAK

Zihninizdeki gerilim ve endişeler bugün iş hayatınıza negatif anlamda yansıyabilir. Hem zihin karışıklıklarınız hem de işinizle aynı anda uğraşmak duygusal anlamda sizi yoracak. Tatil önerilerimi dinlemiş olan Oğlak burçları biraz daha rahatlamış durumdalar, birden fazla işi aynı anda yapabilecekler.

KOVA

Kova burçları yaşam enerjilerini ikiye bölmüş gözüküyorlar. Konu ne olursa olsun, hayatınızda bir bölünme söz konusu; iki aşk, iki iş, iki ayrı kaynak, iki arkadaş… Listeyi siz hayatınızda olanlara göre uzatabilirsiniz. Arada kalmak pek size göre değil, normalde hemen eleme yoluna gidersiniz ancak bugün ani kararlar için uygun değil.

BALIK

Aileniz konusunda yaşadığınız ikilemler bugün duygusal anlamda sizi yorabilir. Kariyeriniz konusunda sağlam adımlarla ilerliyorsunuz. Uzun süredir işinize bu kadar odaklanmamış, bu kadar hırslanmamıştınız. Somut dünyada çok fazla işi olmayan ve dünyevi meseleleri çok da kafasına takmayan sizlerin, isteyip de ulaşamayacağınız hiçbir şey olamaz. Siz bir şey isterseniz, o sizin olur.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();