22 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 22 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

22 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu 22 Ekim Cumartesi günü evde oturmayı tercih edebilirler. Normalde pek tercih etmeseler de, bu hafta dinlenmek isteyeceklerdir.  Dolunay’dan oldukça etkilendiniz. Tüm hafta içi yoğundunuz. Biraz ayaklarınızı uzatıp, keyifle kahvenizi içmek sizin de hakkınız.

BOĞA

22 Ekim’de çocuklarınız ile beraber olmak sizin için çok önemli. Bugün içinizde kalbinize sığmayan bir sevgi var. Etrafınızdaki herkese rahatlıkla ilgi ve şevkat gösterebilecek durumdasınız.Sevdiğiniz bir arkadaşınızdan güzel bir haber alabilirsiniz. Evde bile olsanız yine de temponuz değişmiyor.

İKİZLER

Kendi değeriniz konusunda biraz hassassınız. İşler pek de istediğiniz gibi gitmiyor olabilir. Size değer veren insanların yanında olmayı tercih edeceksiniz bu Cumartesi. Fazladan sosyalliğe pek iştahınız yok. Ne zaman oldu, oldu mu, hareketler başladı mı bilmiyorum ancak aşk hayatınızda bu dönem kıpırdanmalar olacağı kesin.

YENGEÇ

Bu Cumartesi gününün en duygusalı siz Yengeç burçlarısınız. Bir-iki gündür normalden hassassınız. Dokunsalar ağlayacak gibisiniz. Ortada çok major bir durum da olmayabilir. Ailenizi önemsiyorsunuz. Bu dönem daha da sıkı sıkıya bağlandınız onlara. Size tam destekler. Genel anlamda gerçekleri görmekte güçlük çekebilirsiniz.

ASLAN

Aslan burcu tüm geceyi rüyalarla boğuşarak geçirmiş olabilirsin. Bilinçaltınız oldukça karışık. Dinlenmeye ihtiyacınız olduğu kesin. Sadece bedenen değil, zihninizi de dinlendirmelisiniz. Bugün meditatif aktiviteler deneyebilirsiniz. İlla meditasyon yapmak değil; açıkhavada bir yürüyüş, sessiz bir yerde güzel bir kahvaltı, belki biraz sevdiğiniz müzikler…

BAŞAK

22 Ekim ’de şans yine Başak burçlarından yana.Fakat bu şans başkalarının parasını değerlendirmek, şans oyunları oynamak veya risk alabilecek aktiviteler yapmak anlamında değil. Daha ziyade işlerinizin yolunda gitmesi, siz istemeden birilerinin size yardım etmesi gibi. Bugün her işiniz kolaylıkla hallolacaktır. Geçmişten biri hortlayabilir.

TERAZİ

Bugün Terazi burçlarının haritalarında değişik bir gezegen yerleşmesi mevcut. Bir yandan zorlayıcı ancak diğer yandan da hiç beklemediğiniz olaylar yaşayacağınız bir gün olabilir. Neredeyse her temada bir gündeminiz var. Aile, arkadaşlar, romantik ilişkiler… Her ne olursa olsun kendinizi iyi hissediyorsunuz. Uzun süredir olmadığınız kadar dengedesiniz.

AKREP

Yakında beyniniz düşünmekten patlayacak diye korkuyorum sevgili Akrep burçları. Kendinize zaman ayırmanızın vakti geldi. Bu dönem strese hiç dayanıklı değilsiniz. Kendi evinizden biraz uzaklaşmak, kısa yolculuklar yapmak bu haftasonu size çok iyi gelecektir. Tebdili mekanda ferahlık vardır.

YAY

Hayat zorlamaya devam ediyorsa, siz de mücadeleye devam ediyorsunuz. Bir takım aktiviteler, belki eğitimler, belki yolculuklarla yorulmuş olan Yay burçları, haftasonunu dinlenerek geçirmek istese de, hareket devam ediyor. Ailenizle ilgili konuları iyileştirebilir, onlarla beraber zaman geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

OĞLAK

Bu haftasonu haritanızda ikili ilişkilerdeki problemler dikkati çekiyor. Oğlak burcu kendi dönüşümünü yaşarken, sınırlarını koymakta zorlanıyorsun. Özellikle bazı insanlara karşı tamamen ortadan kalkmış olan çizgiler artık sizi zorlamaya başladı. Bir an önce mesafeleri netlemeniz gerekiyor.

KOVA

Maddi anlamda zorlanıyor olabilirsiniz. Ancak maddi anlamdaki şifalanma süreciniz de çok yakında. Evrendeki karmaya inanın sevgili Kova burçları. Sizin sevgi ile harcadığınız tüm paralar size sevgi ile geri dönecektir. Fevri olmaktan kaçının. Geçtiğimiz Dolunay’ın takım arkadaşı, yöneticiniz Uranüs hala sizi bir miktar zorlayabilir.

BALIK

Balık burcu, 22 Ekim ‘de en çok istediğiniz şey, sevdiğiniz, hoşlandığınız, romantik anlamda etkileşim kurduğunuz kişi ile beraber olmak. Size iyi geldiğini hissediyorsunuz. Duygusal anlamda sizi beslemeyi başarıyor. Ani kazançlar ve ani kayıplar, özellikle maddi anlamda, bir süredir devam eden temanız.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();