22 - 28 Mayıs Çocuk Etkinlikleri

22 - 28 Mayıs Çocuk Etkinlikleri. Mayıs ayının bitmesine az vakit kaldı. Yeni bir ay yaklaşırken çocuklarınızı götürebileceğiniz etkinlikler hangileri?

Çocuk etkinlikleri, hem çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar, hem zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler; hem de anne-babalara özellikle haftasonları çocuklarının oyalanması, güzel vakit geçirmesi için imkan sağlar. Kadin.com ekibi olarak haftalık çocuk etkinliklerini sizler için derleyip sayfamızda paylaşıyoruz.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

22 - 28 Mayıs Çocuk Etkinlikleri

2. Çocuk Sanat Bienali
İstanbul - Avrupa
Deniz Müzesi
Bahçeşehir Koleji tarafından geçen yıl ilk defa düzenlenen ve geleneksel hale gelen “Çocuk Sanat Bienali” 22 - 25 Mayıs tarihlerinde İstanbul Deniz Müzesi’nde ücretsiz olarak sanat severlerle buluşacak.
Etkinlik Tarihi: 22-25 Mayıs
Yaş Grubu: --
Alaaddin'in Lambası
İstanbul - Asya
Ataşehir Mustafa Saffet K.M.
Alaaddin'in başına gelen çeşitli maceraları konu eden ve Tiyatro Mie yapımı olan Alaaddin'in Lambası, 26 Mayıs tarihindeki özel gösterimini engelli çocuklarımıza ücretsiz olarak sergilenecek. Etkinliğe katılım öncesinde bilgi verilmesi gerekiyor.
Etkinlik Tarihi: 26 Mayıs
Yaş Grubu: 2+
Ailece Mozaik
İstanbul - Avrupa
Akbank Sanat
Ufak parçaların yan yana gelmesiyle oluşan mozaik resimler! Bu sefer bu parçaları aileler polimer killeri kullanarak “Millefiori” tekniği ile yaparken kaliteli, yaratıcı ve eğlenceli vakit geçirecekler.
Etkinlik Tarihi: 27 Mayıs
Yaş Grubu: 5-12

[column size=one_half position=last ]

Sanata Açılan Çiçekler
İstanbul - Avrupa
İstanbul Modern
İstanbul Modern, 4-5 ve 6-10 yaş grubu çocuklar ve aileleri için bahar atölyesi düzenliyor. Dünyanın güneş etrafında yaptığı yolculuğun izlerini süren atölye sanat ve doğayı buluşturuyor.
Etkinlik Tarihi: 27-28 Mayıs
Yaş Grubu: 4-10
Kağıt İşler Origami Atölyesi
İstanbul - Avrupa
Çocuk Atölyesi
Origamiden pop up kitap yapımına kadar kağıttan yapılabilecek tüm işler bu atölyede... Kâğıt İşler Atölyesi, 27 Mayıs Cumartesi günü deneyimli origami eğitmeni Gökçen Atamgüç tarafından yürütülecek origami atölyesi ile başlıyor.
Etkinlik Tarihi: 27 Mayıs
Yaş Grubu: 2+
İster Cheesecake ister Texmex
İzmir
the Chef 4 u
Çocuklar, İngiliz şef Chris eşliğinde önce yemek yapmanın püf noktalarını öğrenecekler ardından da cheesecake ve texmex yaparak mutfağın keyfine varacaklar.
Etkinlik Tarihi: 27-28 Mayıs
Yaş Grubu: 6+

Haftanın çocuk etkinlikleri için sehrincocukhali.com'a teşekkür ederiz.

Etkinlik detayları ve diğer çocuk etkinlikleri için Şehrin Çocuk Hali'ni ziyaret edebilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();