21 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumları

Birçok burç maddi anlamda daha pozitif bir döneme geçiş yapıyor. Özellikle Aslan ve Oğlak burçlarını yeni fırsatlar bekliyor. Sizin burcunuz 21 Nisan ‘da hangi fırsatlar ile karşı karşıya?

21 Nisan Günlük Burçlar

KOÇ

Aynı insanlarla sürekli takılmak size göre bir şey değil. Özellikle bugün artık farklı bir şeyler yapmak, daha farklı insanlarla beraber olmak istiyorsunuz. Değişiklik ve yeni bir şeyler denemek size iyi geliyor. Koç burçları kariyer hayatları ile ilgili büyük bir dönüşüm yaşıyorlar. İş değiştirmekten çok yön değiştirmek şeklinde.

BOĞA

Boğa burcu haftanın son iş gününde çalışma ortamınızda başarılı işlere imza atabilirsiniz. Son dönemde çok çalışıyorsunuz ve bu da size iyi geliyor. Kendinizi daha özgür ve yenilikçi hissediyorsunuz. Hala şansınızın dönmediği konular olsa da genel anlamda daha düzenli ve sabit bir döneme geçiş yapıyorsunuz.

İKİZLER

Aşk hayatınızdaki durgunluk, hayatınızın diğer taraflarınızı dengelemenize yardımcı olsa da halinizden pek memnun değilsiniz. Bazı İkizler burçları âşık olmak istiyorlar. Kariyer hayatınızdaki aksilikleri iyileştirme imkanına sahipsiniz. Şans bugün yanınızda.

YENGEÇ

21 Nisan ‘da özellikle kariyer hayatınızda yeni adımlar atıyorsunuz. Bazı Yengeç burçları iş değişiklikleri yapıyorlar. Bazı Yengeç burçları ise terfi ediyorlar. Eksik olduğunuzu düşündüğünüz konularda kendinizi geliştirebilirsiniz. Yeni kurslar ve okullar için uygun zamanlar.

ASLAN

Aslan burcu maddi anlamda yavaş yavaş güzel gelişmeler ile karşılaşacaksınız. İdeallerinizin ve düşüncelerinizin değiştiğini fark edeceksiniz. Tüm kayıplar ve sıkıntılardan sonra iyileştirici etkiler de gelmeye başladı. Günlük rutinlerinizi tamamen değiştiriyorsunuz.

BAŞAK

Başak burçları 21 Nisan’da zorluklarla karşı karşıya kalabilirler. Aldığınız haberler pek hoşunuza gitmeyecektir. Her şeye rağmen siz, duygusal anlamda pozitif kalmaya devam ediyorsunuz. Negatif enerjinizi, başka insanlara yardım ederek ve iyilik yaparak pozitife çevirmeyi başarıyorsunuz.

TERAZİ

Çok şanslısınız! Şu an rüzgâr sizin arkanızdan esiyor. İletişim konusunda yaşadığınız problemler olmasa çok daha rahat ilerleyeceksiniz. Daha önce hissetmediğiniz duygular hissediyor olabilirsiniz. Bazı Terazi burçları taşınma süreci içerisindeler. Taşınmaz mülklere yatırım yapılabilir.

AKREP

21 Nisan ‘da ikili ilişkilerde biraz kırıcı olabilirsiniz. Eğer bitirmeyi planladığınız bir ilişkiniz varsa sıkıntı olmayacaktır. Ancak eğer beraberliğinize zarar vermek istemiyorsanız biraz daha sakin ve serin kanlı olmalısınız. Karşı tarafın fikirlerini de dinlemeli, sadece kendi düşüncelerinizi kabul ettirmeye çalışmamalısınız.

YAY

Yay burçlarının aşk hayatı giderek hareketleniyor. Özellikle bekar Yay burçları için romantik ilişkiler pek yakında. Kapınızı çaldı çalacaklar. Siz de bu süreçte kendinizi hazırlayabilirsiniz. Biraz kendinize ayıracağınız zamanlar ve fiziksel değişimler size iyi gelecektir.

OĞLAK

Oğlak burcu maddi anlamda elinizin kuvvetlenmesi için, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Özellikle yaratıcı fikirlerinizi değerlendirmenizde fayda var. Bu ara romantik ilişkilere normalden daha fazla zaman harcıyor kendi işlerinizi biraz aksatıyor olabilirsiniz.

KOVA

Kendi kendinizi daha iyi bir noktaya getirmek için ürettiğiniz yaratıcı projeler değer görecek. Duygusal anlamda kendinizi çok rahat ve iyi hissettiğiniz bir gün olacak. Maddi anlamda risk almaktan, arkasını göremediğiniz, güvenemediğiniz projelerde yer almaktan kaçınmalısınız.

BALIK

Kariyer hayatınızdaki emeklerinizin, kendinize koyduğunuz sınırların karşılığını almak üzeresiniz. Belki de alıyorsunuz. Balık burçları maddi anlamda çok pozitif bir döneme geçiş yaptılar. 21 Nisan’da duygusal boşluklar hissetmeniz, aklınızın karışması gayet normal.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();