21 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç burçlarının kafası karışık, Balık burçları ise üzgün. Siz 21 Mayıs ‘ta nasılsınız?

21 Mayıs Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu kafanız çok karıştı. Neyin size iyi geldiğini anlamakta zorluk çekiyorsunuz. Yolculuklarda, tatillerinizde ve yurt dışı seyahatlerinizde bazı problemler ve zorlanmalar söz konusu olabilir. Fazla özgüven hissedip gereksiz çıkışlarda bulunabilirsiniz. Son zamanlarda ani çıkışlarınız oluyor, dikkat etmelisiniz.

BOĞA

21 Mayıs ‘ta egonuzun tavan yaptığı bir gün olabilir. Sürekli kendinizi gösterme arzusunda olabilirsiniz. Bütün gün konuşarak topluluğu domine etmeye çalışabilirsiniz. Günlük ahenginiz yerinde. Keyifli zaman geçireceksiniz. Sadece kafanız dolu. Bulunduğunuz anda bile sürekli gelecek planları yapıyorsunuz.

İKİZLER

İkizler burçları giderek öfkeli bir hal alıyorlar. Sinirleriniz çok gerildi ve üst üste gelen vakalar sizi yıprattı. Bu dönem yapabileceğiniz en güzel şey daha az konuşmak olacaktır. Aksiyon gücünüzün arttığı bu dönemde, az laf çok iş taktiği sizi istediğiniz seviyeye getirecektir.

YENGEÇ

O kadar bulanıksınız ki, ne hissedeceğinizi siz de şaşırdınız. Kırıldığınız noktaları kendi kendinize düzeltmek isterken aslında yaralarınızın üzerinden bir kere daha geçmiş oluyorsunuz. Doğru olan gelecek planları yapmak ve daha neşeli konuları düşünmek olacaktır.

ASLAN

21 Mayıs ‘ta maddi anlamda sizi rahatlatacak sürpriz gelişmeler olabilir. Başkalarının kaynakları üzerinden gelirler elde edebilirsiniz. Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Arkadaşlarınızın tanıştıracağı bir insan ile aranızda bazı duygusal etkileşimler söz konusu olabilir.

BAŞAK

Dünün karışıklığı ile daha dürtüsel adımlar atmaya müsaitsiniz. Özellikle romantik ilişkilerde daha tutkulu bir tavır takınabilirsiniz. Sürekli bir şeylerinizi kaybediyor, yerlerini unutuyor olabilirsiniz. Eski düzeninizi kaybetmiş olabilirsiniz. Hırslarınıza yenik düşmemelisiniz.

TERAZİ

Terazi burcu en yakınlarınıza en sert tavırları gösteriyorsunuz. Çevrenizdeki insanlardan sıkıldınız. Sabit çevrenizi değiştirmek yeni bir yere taşınmak istiyor olabilirsiniz. Bugün sadece kendi isteklerinizin peşinde koşacaksınız. Canınız ne isterse onu yapıyorsunuz.

AKREP

Hayatın sürprizleri size iyi gelecek. Beklenmeyen olaylar dikkatinizi başka bir yöne çevirecek. Bugün daha neşeli ve daha tutkulusunuz. İsteklerinizin peşinden gidecek gücü bulabileceksiniz. Partnerlik ilişkilerinizde küslükler var ise bugün barışma imkânı bulacaksınız. Maddi sıkıntılar söz konusu olabilir.

YAY

İsteklerinizi ifade etmek konusunda başarılı bir gün olacaktır. İnsanlara hizmet edebilir, başkalarının ihtiyaçlarını gözetebilirsiniz. Son zamanlarda daha fazla içinizde yaşıyorsunuz. Yavaş yavaş dış dünyaya açılma zamanlarınız geldi. Kabuğunuzda savaşmak yerine dışarıda savaşmaya devam edebilirsiniz.

OĞLAK

Oğlak burçlarının aşk hayatlarında enteresan gelişmeler söz konusu olabilir. Birden fazla kişiye aynı anda duygular besleyebilirsiniz. Flörtöz bir ruh haline bürünebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Ufak tefek kazalar söz konusu olabilir.

KOVA

21 Mayıs ‘ta maddi anlamda dengeleri korumakta zorlanıyorsunuz. Özgüven problemleri söz konusu olabilir. Aşk hayatınız beklenmedik bir şekilde hareketleniyor. Bir kalbiniz olduğunu hatırlayabilirsiniz. Uzun soluklu ilişkilerde ve evliliklerde geçmiş konular su yüzüne son kez çıkıyor ve bitiş çizgisine yaklaşılıyor.

BALIK

Balık burcu kendiniz ettiniz kendiniz buldunuz. Duygusal anlamda kendinize o kadar zarar verdiniz ki son zamanlarda. Sırf kaçtığınız için neler kaybettiğinizin farkında mısınız? Umarım bundan sonra daha güzel şeyler olur. Kendinizi güzelleştirmek için zaman harcayabilirsiniz. Çevrenizle olan iletişiminizi güçlendirmelisiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();