21 Mart 2017 Günlük Burç Yorumları

Başak burçları bugün mutlaka şanslarını denemeli. Belki şans oyunlarında şanlarını deneyebilirler. Yay burçlarının ise geçmişten ders almaları gerekiyor. Belki de aynı hataları tekrarlamak üzereler Sizin burcunuz ve siz 21 Mart ‘ta hangi etkiler altındasınız?

21 Mart Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu ummadığınız taşlar baş yarar sevgili Koç burçları. Beklenmedik gelişmelere açık olun. Bu arada mümkünse bir de kendinize gereksiz sınırlamalar koymayın. Neyin iyi neyin kötü olacağını bilmeden akışına bırakmak da biraz fazla cesurca. Sonra yine kafanızı vurmayın bir yerlere.

BOĞA

Boğa burcu karamsar tutumlarınıza rağmen oldukça şanslı bir gündesiniz. Kendinizi inançlarınız doğrultusunda hareket ettirebilecek güçte hissediyorsunuz. Ani fikir değişiklikleriniz olabilir. Özellikle güzellik, kozmetik ve kişisel bakım konularında ani kararlar vermeyin.

İKİZLER

Bundan sonra izleyin ve görün. Özellikle kariyer hayatınızda çok güzel gelişmeler söz konusu olacak. İlk hareketi bugün yarın hissedersiniz bile. Düşüncelerinize, duygularınıza göre hareket etmeyin. Her konuda uzmanına danışın. Zira bu ara sizin doğru karar verme mekanizmanız gölgeler altında.

YENGEÇ

21 Mart ‘ta yengeç burçları iş değiştiriyor olabilirler. Biraz ani gelişecek olsa da sonuçları güzel olacaktır. Kendinizi kısıtlanmış, başka çareniz kalmamış gibi hissediyor olabilirsiniz. Hiç üzülmeyin. Siz bir şey yapmak isterseniz, her yerde yapabilirsiniz. Gücünüzü küçümsemeyin.

ASLAN

Aslan Burcu yeni tanıştığınız insanlar hayatınızın dengelenmesine yardım edecekler. Bu sebeple bol bol yeni çevreler içine girmeli, davet edildiğiniz hiçbir organizasyonu reddetmemelisiniz. Uzaklardan gelen veya bir eğitim sırasında tanıştığınız bir insan aniden hayatınıza katılabilir.

BAŞAK

21 Mart’ta Başak burçları mutlaka şanslarını denemeli! Maddi anlamda sürprizlere çok açıksınız. Bir bilet alabilir, daha güzeli sonucu hemen belli olacak şans oyunlarını deneyebilirsiniz. Şansınız bol olsun, diyeceğim ama zaten bol! Yüzünüz gülecek hiç merak etmeyin.

TERAZİ

Hayatınız gittikçe güzelleşecek. Baharla beraber siz de çiçek açacaklardansınız. Kafanız karışıyor, arada bir bunalımlara giriyor olabilirsiniz şu ara gayet normal. Ancak zamanla hayatınız değişecek. Bu yaz sizin için çok güzel bir yaz olacak ve bahar da bu güzel yazın başlangıç menüsü gibi olacak.

AKREP

21 Mart ‘ta keyfiniz yerinde. Bazı karışıklıklarınız var ama genel anlamda hayatınızın güzel ve farklı bir döneminden geçtiğinizi söyleyebiliriz. Günlük hayatınızın temposu sürekli değişiyor. Bir saat sonra neler olabileceğini öngöremiyorsunuz artık. Sizin kadar sabit bir insan için zaman zaman zorlayıcı olabilse de genel olarak alıştınız.

YAY

Geçmişte yaptığınız hatalardan ders çıkartmanız gerekiyor. Yeni yatırımlarınızda, yeni işlerinizde veya yeni aşklarınızda, aynı seçimleri, aynı hataları, aynı tutumları sergilerseniz sonuç da doğal olarak birebir aynısı olmasa da benzeri olacaktır. Pozitif olmak ayrı, sürekli boş vermek ayrı bir şey.

OĞLAK

Oğlak burcu tüm çalışkanlığınıza ve disiplininize rağmen iletişim konusunda çok eksiksiniz. Doğru iletişim ile gereksiz samimiyet farklı şeyler. Bu ara çevreniz ile çok iyi geçindiğinizi sanıyor olabilirsiniz. Ancak tersi şekilde dürtüsel davranışlarınız çevrenizi rahatsız ediyor.

KOVA

Kova burcu evren etrafınızda dönüyor. Ancak sizin gözlerinize o kadar perde indi ki; neyin doğru neyin yanlış olduğunu görseniz bile karar almakta zorlanıyorsunuz. Akıntıya kapılmış bir dal parçası gibisiniz. Maddi anlamda güzel etkileşimler altındasınız. Bu hafta güzel haberler alacaksınız. Çevreniz değişiyor.

BALIK

Güne sağlam başlıyorsunuz. Oldukça kararlısınız ve özellikle kariyer hayatınızda ne istediğinizi biliyorsunuz. Bu ara evren tamamen sizin etrafınızda dönüyormuş gibi davranmanız dışında bir probleminiz yok. Maddi anlamda kazanç elde etmeye de oldukça müsaitsiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();