21 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 21 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

21 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Haftaya geçtiğimiz haftadan kalan işlerinizi toparlayarak başlıyorsunuz. Ne kadar düzenli bırakırsanız bırakın Pazartesi gününe yine de bir iş kalıyor. Ancak iş yerinizdeki yoğun tempo bugün itibari ile giderek azalacak. Düşüncelerinize, isteklerinize daha fazla zaman ayırma fırsatı yakalayacaksınız.

BOĞA

Bazen atıl kaldığınızdan, bazı konuları sürekli ertelediğinizden, işleriniz birikmek durumunda kalıyor. Önce biriken işlerinizi toparlayacak, sonrasında birebir temas gerektiren gündemlerinizi halledeceksiniz. Hayatınız ve özellikle işiniz ile alakalı radikal değişiklikler yapabilir, yapmak için adımlar atabilirsiniz.

İKİZLER

İkizler burcu , iş hayatınızda zorlu bir süreçtesiniz. Bir takım sorumluluklarınız artmış durumda. Altından kalkabileceğinizi biliyorsunuz, ancak kafanızı kaldıracak zaman bulamıyorsunuz. Bir süre daha bu yoğunluk devam edebilir. Yurt dışı, kurslar, seminerler gibi konular gündeminize gelebilir.

YENGEÇ

Yengeç burcu , siz biraz değişmek, gündeminizi değiştirmek istiyorsunuz ancak günlük hayatın koşturması ve problemleri size kaçma imkanı vermiyor. Bir nefes payına ihtiyacınız olduğunu hissediyorsunuz. Haftanın ilk gününden bunalmış olabilirsiniz. Maddi konuları düzenlemeniz gerekebilir. Çok isyankar ve talepkar davranışlardan kaçınmanız gerekiyor.

ASLAN

Aslan burçları haftaya çalışarak başlıyorlar. Daha kahvaltınızı edemeden telefonlar çalmaya başlayacaktır. Maddi konuları düzenlemeniz için, çalışmanız şart. Romantik anlamda bir çok Aslan burcu yeni bir ilişki için hazırlık yapıyor olabilir. Size gökyüzünden aşk var!

BAŞAK

Haftaya zihniniz dolu başlıyorsunuz. Detaylandıramadığınız konuları kafanıza takıyorsunuz. Belki de zamanın yetmemesinden şikayetçisiniz. Maddi bazı konular istediğiniz aksiyonları almanıza engel oluyor. Evinizde, yuvanızda şans sizinle beraber. İlişkinizde sadakate önem verilmesini istediğiniz kadar siz de önem vermelisiniz.

TERAZİ

Çevrenizde ani gelişen olaylar biraz canınızı sıkabilir. Siz kısa sürede tüm problemleri çözeceksiniz merak etmeyin. Maddi anlamda pozitif gelişmeler söz konusu olacaktır. İnsanların belli kuralları izleyebilmesi için, neyin nasıl yapılması gerektiğini izah etmelisiniz. Eski bir partnerinizden geleceğe yönelik bir teklif alabilirsiniz.

AKREP

Akrep burcu , Güneş’in burcunuzdaki son günlerinin tadını çıkartıyorsunuz. Hayat tüm iniş-çıkışlarına rağmen sizi aydınlatmaya devam ediyor. Maddi anlamda güzel fırsatlar yakalayacaksınız. 21 Kasım ‘da evinizi ilgilendiren bir takım konularda aksiyon alabilirsiniz. Gün içinde konularınız, gündemleriniz sık sık değişmek zorunda kalabilir.

YAY

Haftaya fikirsel olarak aydınlanmış olarak başlayacaksınız. Ne istediğinizi biliyorsunuz ve Pazartesi için planlarınız çoktan hazır. Maddi anlamda aksiyon almaktan kaçınmamalı yeni fırsatları değerlendirmelisiniz. Yabancı ortaklı veya yurt dışı bağlantılı işleriniz olabilir, yeni anlaşmalar yapabilirsiniz.

OĞLAK

Bir takım mistik konular kafanızı karıştırabilir. 21 Kasım ‘da kendinizi hafiyelik yaparken bulabilirsiniz. Tam olarak ne aradığınızı bilmiyorsunuz ama bir şeylerden şüphelendiğiniz kesin. Kariyerinizde şansın sizden yana olduğu günlerde, karşınıza çıkan her fırsatı titizlikle değerlendirmenizi tavsiye ediyorum. Olmaz demeyin, bir görüşün.

KOVA

İkili ilişkilerinizdeki anlaşmazlıkları değerlendirmek istiyorsunuz ama şimdi sizin için daha önemli konular var. Uzak mesafeden gelecek fırsatları değerlendirmelisiniz. Kariyerinizde şans sizden yana. Etrafınızda ne kadar insan varsa hepsi ile temas kurmalı, çevrenizi genişletmeye gayret etmelisiniz. Uzun süredir aktarıyorum, yaratıcı gücünüzü kullanmalısınız.

BALIK

Haftaya güçlü bir başlangıç yapacaksınız. Düzenlediğiniz bir konu iş yerinizde takdir toplamanıza sebep olacak. Bu dönemde sizi kariyeriniz konusunda çok özel ve güzel gelişmeler bekliyor. İplere sıkıca asılmanızın tam zamanı. Kaçmak, boşvermek şu an yapacağınız en büyük hata olacaktır.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();