21 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 21 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

21 Eylül Gökyüzü haritasına göre hazırlanmış günlük burç yorumları

21 Eylül Günlük Burçlar

KOÇ

Normalde bıcır bıcırsınızdır. Herkesle konuşur, herkesle anlaşabilirsiniz. Ancak 21 Eylül gününde iletişim konusunda ciddi sıkıntılar yaşayacaksınız. Çok şey söylemek isteyecek ama bir türlü tam anlamıyla kendinizi ifade edemeyeceksiniz. İşler konusunda organizasyon yetiniz çok yüksek olmasına rağmen, kafanızaki düşüncelerin fazlalığından odaklamakta güçlük çekeceksiniz. Karar vermekte zorlanabilirsiniz.

BOĞA

İki ayrı kaynaktan beklediğiniz paranızı almakta zorlanabilirsiniz. Kendi değeriniz konusunda ikilemlerde kalacağınız, sürekli duygusal seçimler yapmak zorunda kalacağınız bir gün olabilir. Çocuklarınız ve partneriz ile ilgili konulardaki düzenlemeleriniz ve şanslarınız devam ediyor. Bugün beklemediğiniz erkek bir misafir kapınızı çalabilir.

İKİZLER

Kendiniz ile alakalı konularda karar vermekte oldukça zorlanacağınız bir gün sizi bekliyor. İletişim konusunda çok şanslısınız. 21 Eylül tarihinde konuştuğunuz herkeste iz bırakacaksınız. Özellikle romantik etkileşimde bulunduğunuz kişi ile arkadaşlarınız arasında kalabilir, istemeden de olsa seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. İşleriniz yolunda ancak eski gündemler tekrar yüzeye çıkabilir.

YENGEÇ

Maddi anlamda şanslı bir gün geçireceksiniz. Evinizdeki düzeni sağlamış durumdasınız. Romantik ilişkilerinizde eski gündemler tekrar su yüzüne çıkabilir. Günlük hayatın rutini ve çalışma temposu sizi yoruyor. Kariyer hayatınızda radikal değişiklikler yapma kararı alabilirsiniz. Uykunuzda problemler yaşayabilir, sık sık uyanabilirsiniz.

ASLAN

Çevrenizdeki insanlar konusunda tercihler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün arkadaşlarınızla beraberken kendinizi duygusal anlamda daha güvende hissedeceksiniz. Her konuda şansınız yaver gidecek. Çocuklarınız konusunda eşinizle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Günlük rutinleriniz, özellikle her gün kullandığınız taşıtlar, iletişim araçlarınız vb. değişmek durumunda kalabilir.

BAŞAK

Evinizle, ailenizle ilgili endişeleriniz tüm pozitif enerjinizi baltayabilir. Hiç beklemediğiniz kaynaklardan maddi akış sağlayabileceksiniz. Yine beklemediğiniz bir, hatta birden fazla iş teklifi alabilir, seçenekleriniz arasında karar vermekte zorlanabilirsiniz. İçgüdülerinize, altıncı hissinize güvenmeniz gereken bir gün. İç sesinize kulak verin, sizi yanılmayacaktır.

TERAZİ

Bugün arkadaşlarınızdan aldığınız iltifatlarla güne başlayacaksınız. Bu ara Venüs’ün gücü yanınızda biliyorsunuz. Afrodit gibi hissetmeniz kadar doğal bir şey yok. Geçmişte yapmış olduğunuz borçlar bu ara kapınızı çalabilirler. Özellikle kradi kartı borçları bugün bir çok Terazi burcunu zor durumda bırakabilir. Bu kadar güzelsiniz, zarifsiniz, Afroditsiniz ama son zamanlardaki eleştirmenliğiniz yok mu! Kalp kırıyorsunuz, dikkat!

AKREP

Akrep burçlarının bir süredir devam eden bir enerji düşüklükleri vardı. Bugün de bu durumdan nasibinizi alacaksınız. Özellikle ikili ilişkilerde olduğunuz her konuda, partnerlikler, ortaklıklar, işbirlikleri vb. hayal kırıklığına uğradığınızı hissedeceksiniz. Gerçekten uğradınız mı; onu zaman gösterecek. Ancak siz bir şey hissediyorsanız, genellikle doğrudur.

YAY

Yay burçları hem düşüş hem de yükselişi bir arada yaşayacaklar bugün. Gün kendi dengesini kendi bulacak. Ne kadar çabalasanız da bazı konular hallolmayacak, parmağınızı kıpırdatmasanız da bazı konular şıp diye hallolacak. Nereye gitseniz uzun süre kalamıyorsunuz bugün. Enerjiniz anbean değişiyor.

OĞLAK

Siz herkese iyi davranmak, şevkat göstermek, iyi tarafını görmek istiyorsunuz ama bakalım etrafınızdaki insanların sizin koca yüreğinizi anlama kapasitesi var mı?! Siz ne derseniz deyin, söyledikleriniz karşı tarafın anlayabileceği kadardır. Bugün olmasını istedikleriniz ile olması gerekenler arasında bocalayacağınız bir gün olacaktır.

KOVA

İnsanlara yardım etmeyi çok seviyor, empati yapmaktan kendinizi alamıyorsunuz. Çok normal, siz kendiniz için değil, daha ulvi bir görev için dünyaya gelmişsiniz ama artık paranızı dağıtmayı biraz azaltmalısınız. Kreatif konulardan kazanç sağlıyorsanız gün sizin gününüz. Fakat diğer tüm konularda çalışan Kova burçları harcamalarına dikkat etmeliler.

BALIK

Balık burçları bugün kendilerini maddi anlamda kazanç elde etmede daha hırslı hissedecekler. Bugün sürekli aceleniz varmış gibi hissedecek ve maalesef hiçbir yere vaktinde yetişemeyeceksiniz. İş yerinizde çok girişken, ekibinizi yönlendiren, lider bir profil çizeceksiniz. Partneriniz ile iletişim sorunlarınıza çözüm bulabilirseniz, günü mutlu kapatacaksınız.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();