21 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 21 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

21 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu 21 Ekim’de adeta bir anne kuzususun! Korunmaya kollanmaya, şevkat almaya ihtiyaç duyduğun bir gündesin. Bugünü evinde ve ailen ile geçirebilirsin. Uranüs’ün tutarsız hallerinin ilişkine yansımasına izin vermemelisin. Kendini dinlemekten vazgemelisin. Bir olmayı, biz olmayı öğrenmen gerekiyor.

BOĞA

21 Ekim ‘de o kadar şevkat dolu ve naifsiniz ki, etrafınızdaki herkes sizin yanınızda olmak istiyor. Sözlerinizle insanları iyileştiriyor, onlara bakım yapıyorsunuz. Haftanın son gününde işler yine yoğun ama dengeli. Bir sistem oturttunuz ve siz, özel bir çaba harcamasanız da o sistem çalışmaya devam ediyor.

İKİZLER

Maddi anlamdaki kaygılarınız sizi elinize ilk geçen parayı taşınmazlara yatırmaya itebilir. Bunda bir sakınca yok. Gökyüzü sizi özellikle ev, işyeri gibi daimi olarak zaman geçireceğiniz taşınmazları almanız konusunda destekliyor. Hala aşk kapınızı çalmadıysa, sabırla beklemeye devam, gelecektir. Çaldıysa keyfiniz bol olsun.

YENGEÇ

Yengeç burcu gereksiz ve aşırı bir duygusallık içerisindesiniz. Sanki dokunsalar ağlayacaksınız. Eğer bebek bekleyen bir Yengeç burcu iseniz, normaldir, hormonlar. Ancak bebek beklemiyorsanız bir küçük test yapmanızda fayda var. Bebek denemek için oldukça uygun bir gün. Çocuk planlayan Yengeç burçlarına duyurulur.

ASLAN

Piyasada geriye dönük ödemeleri olan Aslan burçları, 21 Ekim ‘de piyasada olan paralarını toplayabilecekler. Maddi anlamda şanslısınız. Çok  fevri, düşünmeden yaptığınız konuşmalara, ağzınızdan çıkan sözlere dikkat etmeniz gerekiyor. Bazı kayıplar yaşayabilir, ancak uzunca bir süre bir şey kaybettiğinizin farkında olmayabilirsiniz.

BAŞAK

Başak burcu 21 Ekim’de çok şanslısın! Bu şansı denememen için hiçbir sebep olamaz. Güzel bir Cuma günü sizleri bekliyor. Hayatın size verdiği transformatif enerjiyi kullanmakta gecikmemeli, bu dönem eskide kalmasını istediğiniz her şeyden kurtulmaya çalışmalısınız. Eski ve hiç kullanmadığınız eşyalarınızı atın. Yazlıkları kaldırırken eleyin. Yeni’nin enerjisine yer açın.

TERAZİ

Sizin toplum önündeki imajınızı parlatmak gibi bir derdiniz var ancak maalesef evdeki şartlar buna izin vermiyor. Artık belli bir doyuma ulaştınız. Karar verme aşamasındasınız. Her şeye rağmen bugün Cuma ve sizin de enerjiniz yerinde. Sevgili Terazi burçları biraz kilo almaya başlamış olabilir misiniz?

AKREP

Akrep burcu 21 Ekim ‘de yer değiştirme isteğine bağlı bir kaçma isteği hissedebilirsiniz. Fiziksel olarak seyehat etmeniz de mümkün. Değer kaybettiğiniz hissine kapılabilirsiniz. Çok normal bir gökyüzü yansıması. Beyninize format atma zamanınız geldi. Lütfen bu konuda bir aksiyon alın. Hazır haftasonu da kapıya dayanmışken, size özel bir zaman yaratın.

YAY

Yay burcu 21 Ekim sizi duygusal anlamda zorluyor. Hiç çalışasınız yok. Öğrenesiniz yok, öğretesiniz yok. Eve gitmek istiyorsunuz. Bir an önce rahatlamak ve miskinlik yapmak istiyorsunuz. Belki biraz uyumak; keza dün gece pek iyi uyuyamadınız.

OĞLAK

Sevgili Oğlak burçları, siz de geceyi gündüze tercih eden, geceleri pek uyumayan Zodyaklılarımızdan birisiniz. Ancak işte güne böyle yorgun başlıyorsunuz. İletişiminize dikkat edin. Yanlış e-postalar göndermeyin. Yanlış anlaşılmaya da müsaitsiniz, çok derin konulara girmeyin. Bir an önce partnerinizin yanına gitmek istiyorsunuz.

KOVA

Bilinç altınızda ne var ne yoksa silinip yenileniyor. Biraz zaman alacak, artan stres ve uykusuzluk baş gösterebilir. Ancak bu dönüşüm tamamlanınca kendinizi çok çok daha iyi hissedeceksiniz. Bugünden yarına bir şey beklemeyin. Biraz zaman alacaktır. Çalışırken kendinizi güvende ve huzurlu hissediyorsunuz. Çalışmak size iyi geliyor.

BALIK

Partnerinizle beraber olduğunuzda çok mutlusunuz. O kadar mutlusunuz o kadar mutlusunuz ki, o mutlu mu değil mi farkında bile olamıyorsunuz. Bazı şeyler çok yolunda gitmiyor olabilir. Hazır şansınız varken durumları düzeltmeye bakın. Çalışma ortamınızda tüm zorlanmalara rağmen işler yolunda gözüküyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();