21-27 Kasım 2016 Çocuk Etkinlikleri

21-27 Kasım 2016 Çocuk Etkinlikleri. Çocuk etkinlikleri,çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar, zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler.

Çocuk etkinlikleri, hem çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar, hem zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler; hem de anne-babalara özellikle haftasonları çocuklarının oyalanması, güzel vakit geçirmesi için imkan sağlar. Kadin.com ekibi olarak bundan sonra haftalık çocuk etkinliklerini sizler için derleyip sayfamızda paylaşacağız.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

21-27 Kasım 2016 Çocuk Etkinlikleri

Bir Varmış Bir Yokmuş Masal Dinletisi
İstanbul - Asya
İstanbul Oyuncak Müzesi
Bir Varmış Bir Yokmuş Masal Dinletisi'nde çocuklar, en sevdikleri masalları usta sanatçıların sunumları ile dinleyecekler. Bu ay ünlü sinema oyuncusu Nur Fettahoğlu kendi seçtiği masalı çocuklara anlatacak.
Etkinlik Tarihi: 26 Kasım
Yaş Grubu: 5 +
Lunapark Gezegeni
İstanbul - Avrupa
Zorlu Center PSM
Lunapark Gezegeni müzikali, rengarenk atmosferi ile çocukları sanatın eşsiz güzellikleriyle buluştururken öğretici birçok mesajı da içinde barındırıyor. 4 yaş ve üzeri seyircisiyle ücretsiz olarak buluşan oyun, çocukların eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyor.
Etkinlik Tarihi: 26-27 Kasım
Yaş Grubu: 4 +
Bütün Bunlar Düş
İstanbul - Avrupa
Grand Pera Emek Sahnesi
Gate Sahne oyuncularının sahneye koyduğu oyunda, düşlerinde oldukça heyecanlı maceralar yaşayan İrem’in, rüyalarının derinliklerine indikçe yaşadığı serüvenler anlatılıyor.
Etkinlik Tarihi: 26 Kasım
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.

[column size=one_half position=last ]

Balkan Çocuk Oyunları
İstanbul - Avrupa
Pera Müzesi
“Balkanlardan Gelen Soğuk Hava” sergisi kapsamında hazırlanan “Balkan Çocuk Oyunları” isimli atölye çalışmasında çocuklar, kültürlerin zamana karşı direncinin önemli parçası olan Balkan çocuk oyunlarını oynuyor.
Etkinlik Tarihi: 26 Kasım
Yaş Grubu: 4 - 6
Fantastik Canavarlar
Türkiye Geneli
Sinemalarda
Ünlü yazar J.K.Rowling'in aynı adlı eserinden sinemaya uyarlanan "Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?", büyücü dünyasında yepyeni bir macera sunuyor. Filmi, son dört “Harry Potter” filmini de yönetmiş olan David Yates yönetiyor.
 
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.
Fırtına
Ankara
Akün Sahnesi
Shakespeare'in ünlü eseri Fırtına, bu kez çocuklar için sahnede. Dünyanın sihirli bir yer olduğuna inananlar; Prospero'nun büyülü adasında, sevginin ve bağışlamanın mucizesine tanık olacak.
Etkinlik Tarihi: 23-25 Kasım
Yaş Grubu: 7 +

Haftanın çocuk etkinlikleri için sehrincocukhali.com'a teşekkür ederiz.
Etkinlik detayları ve diğer çocuk etkinlikleri için Şehrin Çocuk Hali'ni ziyaret edebilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();