2018 Yıllık Burç Yorumları2018 YILLIK BURÇ YORUMLARI

Aralık ayının günleri birer birer akmaya başladıkça hepimiz yavaş yavaş yılbaşı ruhuna bürünüyoruz. Yılbaşı ağaçlarımızı hazırlamaya başladık. O gün için planlar yapılmaya başlandı. Tüm bu telaş aslında yepyeni bir yıla hazırlanmak için. 2018 yılına az bir zaman kaldı.

2016 yılından hiçbirimiz memnun kalmadık. Ülkece zor zamanlar geçirdik. Geçtiğimiz yıl 2017 Burç Yorumlarımızı yayınladığımızda da 2017’nin de kolay bir yıl olmayacağını söylemiştim. Belki majör problemler yaşamadık 2016 yılı gibi. Ancak 2017’de sürekli mızmızlanan bir çocuk gibiydi. Belki çok büyük problemler yoktu ama sürekli meşgul ve yorgunduk. 2017 yılına “Hoşça kal” demeye hazırlandığımız bu dönemlerde de çok rahatlamış sayılmayız. Peki 2018?

2018 yılı bizler için ne vaat ediyor?

Gökyüzünün sözü daha sert geçen gezegenlerine baktığımızda bolluk bereket gezegeni Jüpiter Akrep burcunda ve 8 Kasım’a kadar bu yerleşimde olacak. Elini değdirdiğini büyüten Jüpiter’in tutkulu Akrep burcuna dokunması 2018 yılında isteklerimiz ve arzularımızın peşinden koşma aksiyonlarımızın artacağının göstergesi.

Neptün Balık burcunda, Plüton Oğlak burcundaki seyrine bu yıl da devam ediyor. Yeni jenerasyon bebeklerinin bir yıl öncekilerden farklı kuracakları bir hayal veya majör olarak değiştirecekleri bir şey yok demektir.

Uranüs Koç burcunda hareketini sürdürürken, baharda Boğa burcuna geçiş yapacak ve sonbaharda Koç burcuna geri dönecek. Bu sürede Boğa burcunun temsil ettiği konularda ani gelişmeler yaşanabilir.

2018 yılının en önemli olayı Satürn’ün Yay burcundaki seyahatini sonlandırıp yıla Oğlak burcunda başlaması. Yay burçları derin bir nefes alırken, 2,5 senelik sınavlarından başarı ile geçtilerse hediyelerini toplamaya başlayacaklar. Sıra Oğlak burçlarında. Önümüzdeki 2- 2,5 yıllık süreçte Oğlak burçlarının konuları bireysel haritalarına göre değişkenlik gösterecek olsa da genel bir zorlanma yaşamaları söz konusu. Diğer burçlar içinse durum daha pozitif olabilir. Satürn genel anlamda korkulan bir gezegendir. Benim için durum böyle değil. Satürn’ün kendi yöneticisi olduğu Oğlak burcunda ilerlerken hepimizi daha güçlü, daha disiplinli hale getirip, kendimiz için daha yüksek hedefler koymamızı sağlayacaktır.

2018 yılının burçlara etkileri nelerdir?

Genel anlamda 2018 yılının geçtiğimiz iki yıla göre bireyler üzerindeki etkisi daha yumuşak olacaktır. 2018 yılı özellikle yakın çevremizle ilgili konuları çözümlediğimiz, kendi küçük dünyamızda işe yarayanla yaramayanı birbirinden ayırıp, temizlik yaptığımız bir yıl olacaktır.

Bu yıl maddi anlamda, özellikle risk taşıyan işleri, girişimleri destekleyebilir.

Duygusal anlamda hem toplum olarak, hem de evrensel anlamda bakış açılarının değişeceği, birden fazla doğrunun kabul göreceği zamanlar yaşayacağız. İnsan hakları ve hizmet sektörü daha fazla değer görecektir.

Aşkı bir kenara koyma ihtiyacı duyabiliriz. Birey olarak planlarımız ve hayallerimiz öne çıkıyor.

Burcunuza ait detaylı burç yorumları aşağı yer almakta.

Hepinize mutlu, sağlıklı ve huzur dolu bir yeni yıl diliyorum.

İyi Seneler!