2017 İlkbahar & Yaz Moda Trendleri

2017 İlkbahar & Yaz Moda Trendleri, 2017 İlkbahar – Yaz Döneminde Vitrilerde Neler Var, Tek Kol Elbiseler Yeniden Çok Moda.

Mart ayının sona ermesiyle artık havalar tamamen ısınacak ve insanlar daha pozitif olmaya başlayacak. Bu durum moda dünyasındaki tasarımcılar içinde geçerli olduğundan, bahar ve yaz aylarını canlanmak olarak adlandırıyorlar. Yani 2017  İlkbahar & Yaz moda trendleri Nisan ayı itibari ile artık raflarda daha açık renkler ve daha tarz parçalar görmek mümkün olacak.

Bu Sezonun Moda Trendleri

Öncelikle, bu kışın modasını hatırlamak gerekirse; simetrik kazak yakaları, pencereli botlar ve yırtık kotlar akla ilk gelenler arasında yer alacaktır. Aynı şekilde 2017 kışında şişme montlar yerini koruduğu gibi kabanlar da çok popüler oldu ve neredeyse her kadın bir kaban sahibi olmak için kendine yakışanı satın aldı.

 İlkbahar & Yaz

2017 ilkbahar yaz moda trendleri içinse öngörülenler arasında kısa kollu tişörtlerin üzerine askılı ipek elbiseler giyilmesi yer alıyor. Daha bahar ayları gelmeden vitrinlerde gördüğümüz bu kombinleri pek çok kişi sıcak havaları değerlendirmek için kullandı bile. Bir diğer moda trendi ise kesinlikle, mini etekler olacak. Deri mini etekler, pileli etekler, asimetrik kesim etekler ve daha pek çok modelde etek kadınların üstlerinde olacak. Çiçekli ve tül elbiseler de yine sıklıkla göreceğimiz trendlerden olacak. Bu arada söylemek gerek ki, bu senenin ilkbahar ve yaz moda trend rengi "kırmızı" olacak.

Geniş omuzlar ve büstiyerler de 2017 yılında sıklıkla trend olan modeller olmaya devam edecek. Göbeği açık tişört ve gömleklerin bu yılda etkisini sürdürmeye devam etmesi beklendiği için, koleksiyonlarda bu parçalarda yer alacak. Omzu açık tişört ve elbiselerin bu yılki trendlerde büyük bir yeri olacağını söylemekte mümkün.

Aksesuar anlamında 2017 yılı tam bir gösteriş yılı olacak denebilir. Çünkü her zaman sade ve şık aksesuarlar tercih edilirken, bu yıl gösterişli ve abartılı aksesuarlar kullanılacak. Eşofman gibi daha sportif kıyafetleri de günlük yaşama taşıma modası şimdiden kişilere empoze edilmeye başladı bile. Bu nedenle de spor yaparken giyilen taytlar, göbeği açık atletler günlük yaşamda kolay bir şekilde yerini bulacak.

Tek Kol Elbiseler Yeniden Çok Moda

Tek kol elbiseler de, abiye ve mezuniyet elbiseleri için trend olmaya uygun modeller olacaktır. Mevsim değişikliklerine karşı gelen bu kollar "hem içeri hem dışarı" havası yarattığı için çok tercih edileceği söyleniyor.

Bu yılın yaz modası için söylenebilecek en doğru şey kuşkusuz ki, 80'ler modasının geri döndüğüdür. Her şeyde abartı kullanılacak ve renk seçimleri de bir o kadar fosforlu olacak. Örneğin yeşiller, maviler, parlak griler, morlar ve daha pek çok eski popüler renkler tekrar hayatımıza girecek gibi görünüyor.

 İlkbahar & Yaz

Model anlamında da elbiselerin 80'lere uygun şekilde tasarlandığını söylemek mümkün. Pek çok tasarımcı bu yılın rengi için kırmızının yanında pembeyi uygun görüyor. Fakat pembe renklerin ne kadar sevileceğini henüz bilemiyoruz. Vitrinlerde yer alan pembenin tonlarındaki elbiselerin rağbet görmesi demek, trendlerin uygun şekilde işlediğini gösterecek. Bu nedenle ilkbahar ve yaz aylarında kişiler ne isterlerse giyebilecek varsa saklanan eski kıyafetler tekrar gardıroplarda yerini alacak.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();