2017 Dekorasyon Trendleri

2017 Dekorasyon Trendleri, Son Dekorasyon Trendleri, Pastel- Mat- Parlak Uyumu, Doğal Ve Fonksiyonel Detaylar, Mantar Devri.

Evinizi yeniden dekore edecekseniz ya da yeni evleniyorsanız ve yepyeni bir ev kurma aşamasındaysanız 2017 dekorasyon trendlerinden haberdar olmadan bu yeniliklere başlamayın. Evinizi modern çizgilerde zamana ayak uydurarak dekore etmek aslında düşündüğünüzden çok daha kolay ve keyifli olacak. Hem modern çizgiler yaratmak hem de misafirlerinizi tarzınıza ve evinize hayran bırakmak için yapacağınız tek şey hem renkleri hem de detayları tamamen 2017 modasına uygun hale getirmek. O halde 2017 dekorasyon trendleri acaba ne?

Son Dekorasyon Trendleri

Sözler Havada Değil Eşyalarda Uçuşsun

2017 Dekorasyon Trendleri

En çok kullandığınız, sizi yansıttığını düşündüğün ya da her okuduğunuzda gülümsediğiniz sözler neler? Bu sene kıyafetlerde de oldukça moda olan söz akımları sizin için ne ifade ediyor? Evini modern tarzda dekore etmek isteyenlerin bu sene ilk tercihi “Typo” yazı karakterlerinin dekorasyonlarına yansıması. En çok kullandığınız söz eğer aşk ise belki bu kelimeyi bir aydınlatma da kullanabilirsiniz. Hayata motive olmak, kendinizi yansıtmak ya da her gördüğünüzde yüzünüzde bir tebessüm oluşması için paspastan yastık kılıflarına kadar her ayrıntı için ince ince düşünülmüş bu yeni sitili kendi evinizde uygulayabilirsiniz. Eğer hala hayata karşı bağırdığınız bir kelimeniz yok ise belki de şimdi o kelimeyi bulmanın en doğru anı olabilir.

Pastel- Mat- Parlak Uyumu

Bu sene yine her alanda oldukça tercih edilen pastel renkleri evimizi de ele geçirmiş durumda. Yatak odaları ile başlayan bu akım salonlarda hız kazandı. Burada dikkati çeken en önemli husus ise pastel ve mat renklerin parlak detaylar ile süslenmesi. Pastel bir koltuk takımını parlak bir avize ile süsleyerek hem ortamı canlandırmış olacaksınız hem de pastel renklerin sakinliğini hareketlendirmiş olacaksınız.

Doğal Ve Fonksiyonel Detaylar

Hayat gittikçe karmaşık bir hal alırken eşyalar bir o kadar doğallığa dönüş yapıyor. Son dönemin en gözde seçimleri doğal ürünlerden tasarlanmış aksesuar ve mobilyalardan oluşuyor. Sıcak bir ortam oluşturmak adına kullanılan çakıl taşları ya da doğal ağaçlardan yapılmış sehpalar ile yaşadığınız ortamı çok daha sade bir görünüme ulaştırabilirsiniz.

2017 Dekorasyon Trendleri

El Yapımı Eşyalar

Makineden çıkma tek tip ürünlerin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Artık el emeği göz nuru eşyalar çok daha moda. Elinizle ördüğünüz bir kalemlik, bir paspas ya da dergilik ile evinizi çok daha kişiselleştirmeniz mümkün hale geliyor. Evinize zevkinizi ve emeğinizi katacak bu ayrıntıları mutlaka değerlendirmelisiniz.

Şimdi Düzenleme Zamanı

Evler küçüldükçe içine sığmakta zorluk çekiyoruz. Bu amaçla yeni trend olan düzenleyiciler ciddi anlamda tam bir hayat kurtarıcı. Küçük evlerinizde maksimum çözümler sağlayan ev düzenleyicilerini mutlaka denemelisiniz.

Mantar Devri

Dayanıklı ama yumuşak, kolay şekil verilebilir ve geri dönüşümü olması sebebi ile bu yılın en güçlü trendi mantardan yapılan objeler oluşturuyor. Futuristik bir özelliğe sahip olan mantarları ileriki dönemlerde aydınlatmalardan minderlere kadar her ayrıntıda görecek gibiyiz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();