2016 Yılındaki En Ünlü Düğünler

2016 Yılındaki En Ünlü Düğünler - Merakla takip edilen, hakkında çok konuşulan ünlülerin düğünleri! Hangi düğün daha çok konuşuldu?

Gün geçmiyor ki sanat camiasından biri daha evlilik kervanına katılmasın. Hele 2016 yılı bu konuda kesinlikle oldukça bolluk ve bereket dolu bir yıl oldu. Evlenmez dediklerimiz evlendi, çocuk yapmaz dediklerimiz ise hamile. Gündemi takip etmek bile oldukça zordu bu sene. Özellikle de genç kızların sevgilisi ne kadar yakışıklı ünlü varsa hepsinin bu sene evlenmiş olması hem davetlerde ünlülerin şıklık yarışı yapmasını sağladı hem de evlenen gelinlerin gelinlikleri bu sene evlenecek olan gelin adayları için rehber niteliğinde oldu. Sadece bunlarda değil, düğün yapılacak yerler ve balayı mekânları da sıkı takibe uğrayarak favori mekânlar arasına kaydedildi. Kimi ünlü otel kapatırken kimi sade ve gizli bir nikâh ile evlendi. Kimi yurt dışında evlenmeyi tercih ederken kimi de ülkenin çeşitli yerlerinde birden fazla düğün yaptı. O halde bu yıl içinde evlenen ünlülere ve en ünlü düğünler hangileri şöyle bir göz atalım.

Merakla Takip Edilen En Ünlü Düğünler

Tarkan Tevetoğlu - Pınar Dilek

Olmaz denilen oldu ve Tarkan sonunda nikâh masasına oturdu. Elbet bir gün olacaktı tabii ki ama böyle birden bire olması hiç beklenilen bir şey olmadı bizler için. Özellikle de bir hayranı ile evlenmiş olması hepimizi içten içe büyük bir kıskançlığa boğmadı dersek yalan söylemiş oluruz. O hayran biz de olabilirdik ne yani… Mutlu mesut olsunlar. Almanya’da evlenen Tarkan’ın düğününe 100 kişi katıldı. Balayı tatillerini ise Marmaris Bozburun’da gerçekleştirdiler.

2016 Yılındaki En Ünlü Düğünler

Başak Sayan - Murat Vardal

Oyuncu Başak Sayan havalimanında tanıştığı eşi ile 2016 gelinleri arasındaki yerini aldı. Washington konsolosluğunda sade bir nikâh töreni ile evlenen çiftin nikâhına aileleri katıldı.

Kıvanç Tatlıtuğ - Başak Dizer

Genç kızların gözdesi olan Kıvanç Tatlıtuğ, sade bir nikâh töreni ile dünya evine girenler kervanına adım attı. Kıvanç Tatlıtuğ’un annesi sağlık problemleri nedeni ile nikâha katılamamış olsa da 3G bağlantısı ile nikâhı canlı izleme imkânı buldu. Kıvanç Tatlıtuğ’da Fransa’nın başkenti Paris’te evlenerek yurt dışında evlenenlerden oldu.

2016 Yılındaki En Ünlü Düğünler

Burcu Biricik - Emre Yetkin

Oyuncu Burcu Biricik ve reklamcı sevgilisi Emre Yetkin herkesin günlerce bahsettiği oldukça eğlenceli bir düğün ile dünya evine girdiler. Çiftin düğünlerindeki eğlenceli halleri onlardan sonra yapılan birçok düğüne ilham niteliğinde oldu. Balayı tatillerini Bali Adasında yapan çiftin düğününde yaklaşık 150 kişi vardı.

Neslihan Atagül - Kadir Doğulu

Her ikisi de oyuncu olan ünlü çift güzel bir düğün eşliğinde yeni hayatlarına adım attılar. Kanlıca’da yaklaşık 200 kişinin katıldığı bir düğün ile evlenen çift balayı tatillerinde ise Maldiv Adalarını tercih ettiler. Düğününde iki gelinlik giyen Neslihan Atagül giydiği gelinlikler ile göz doldurdu.

2016 Yılındaki En Ünlü Düğünler

Kenan İmirzalıoğlu - Sinem Kobal

300 kişinin katılımı ile gerçekleşen ünlü çiftin düğünü Ayvalık ilçesinin Cunda Adasında gerçekleşti. Çiftin fotoğrafları magazin basınını uzun süre meşgul etti.

2016 yılında evlenen ünlüler sadece bu kadarla kalmadı elbet. Derya Karadaş - Haki Biçici, Emre Aydın - Eda Köksal, Gülşen - Ozan Çolakoğlu gibi ünlü çiftler de 2106 yılında evlenen ünlüler arasındaki yerini aldılar.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();