2016-2017 Sonbahar/Kış Renk Trendleri

2016-2017 Sonbahar/Kış Renk Trendleri Nelerdir? Yeni sezonda bizi bekleyen en moda renkler hangileri?

Bir yaz mevsimini daha geride bıraktık. Her ne kadar havaların sıcaklığı bizden yana olsa da Sonbahar kendini hafif hafif hissettirmeye başlıyor. Yazlık ürünlerimizi kaldırma ve yerlerine sonbahar ve kış için ürünleri koyma zamanımız geldi. Bronz tenimize çok yakıştığını düşündüğümüz o neon renklerle vedalaşma vakti artık geldi. Umarız seneye tekrar moda olursunuz diye arkalarından seslenerek yeni mevsimin ve yeni sezonun en trend renklerine şöyle bir göz atmaya başlayabiliriz. Malum, mevsim alışveriş mevsimi. Kıyafet tercihlerimizde neye dikkat etmemiz gerektiğini bilirsek modanın gerisinde kalmamış oluruz. Hatta belki de bu renkleri sokak modasında yayan kişi sizi olabilirsiniz. Tabii ki elinizi çabuk tutup, herkesten önce Sonbahar, Kış alışverişinizi tamamlayabilirseniz… Kadin.com ekibi olarak sizler için 2016-2017 Sonbahar/Kış renk trendleri nelerdir, hangileri daha çok ön plana çıkacak araştırdık. İşte sonuçlar…

Yeni Sezonda Renk Trendleri

Huzurun Rengi Mavi

Mavi rengin insana verdiği huzurun bir tarifi yoktur sanırım. En çok sevilen renklerden biri olan mavi renk yeni sezonda da tüm ihtişamı ile sizlerle olmaya devam edecek. Günlük kullanımdan gece kıyafetlerine varıncaya kadar mavinin her tonunu görebileceğiniz yeni sezonda, kabanların da renklendiğini söylemek mümkün. Mavinin koyu tonlarının bu sene siyahı gölgelediğini söyleyebiliriz. Ayrıca kobalt maviler ile de dolabınızda yepyeni kombinler oluşturabilirsiniz. Böylelikle sadece yaz aylarında değil kış aylarında da huzurun rengi olan maviler ile oldukça haşır neşir olacağa benziyoruz.

2016-2017 Sonbahar/Kış Renk Trendleri

Sıcak Kahverengiler

Sonbaharın sarı yapraklarından esinlenildiği için mi bilinmez ama sonbahar ve kış aylarına en çok yakışan renkler arasında hiç kuşkusuz ki kahverengi bir adım öndedir. Yazdan kalma bronz ten ve şık bir kombin ile hem hala parlak bir cildin göstergesi olan hem de ağır duruşu ile her ortamda rahatça tercih edebileceğiniz kahverengi tonları ile girdiğiniz her ortamda göz alıcı bir güzelliğe bürünebilirsiniz. Özellikle sıcak kahverengi tonları bu senenin en trend renkleri arasında yer alıyor.

2016-2017 Sonbahar/Kış Renk Trendleri

Mor Ve Lila İle Yazdan Kalma Zamanlar

Canlı renk tutkusundan asla vazgeçemeyenler için en güçlü renklerden biri olan mor renk bu sene sonbahar hüznüne tepki olarak vitrinlerdeki yerini alıyor. Özellikle son zamanlarda vitrinlerde oldukça fazla yer verilen mor renk için sezonun trend rengi olması hiç de sürpriz olmamıştır. Lila ise daha naif duruşu ile daha özel anların rengi olarak dolabımızda kendine hak eden yeri almaya başlıyor.

2016-2017 Sonbahar/Kış Renk Trendleri

Yeşil Renk Tutkusu

Sonbahar ve kış dönemlerinin en çok tercih edilen renklerinden biri olan yeşiller bu sene de varlığını koruyor. Özellikle koyu yeşil tonları ile tasarlanmış elbiseler, gündelik ve özel anlarda imdadımıza koşacak gibi görünüyor. Ofis kadınlarının en sık tercih ettiği renkler arasında yer alan yeşil tonları ile en trend renleri dolabınıza taşımış olacaksınız.

2016-2017 Sonbahar/Kış Renk Trendleri

Tercihinizi hangi renkten kullanacak olursanız olun, bu sene hem canlı hem de sakin renklerin moda olduğu bir yıl olacak. Duygu dünyanızın izin verdiği ölçüde siz de hem dolabınızı hem de üstünüzü bu renk kombinleri ile sarıp sarmalayabilirsiniz. Şimdiden iyi alışverişler.

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();