2016-2017 Saç Rengi Trendleri

2016-2017 Saç Rengi Trendleri! Sonbahar/ Kış saç rengi modası nedir? Saç renklerinde son trendler, güzellik ve modaya dair tüm ipuçlarıyazımızın devamında.

Bir yaz mevsimi daha sona erdi. Yaz mevsiminin yıpratıcı etkileri ile yorulan saçlarınızı düşünme zamanı geldi o halde. Muhtemelen tatilden önce bakımını ve boyasını yaptırdığınız hatta renk tercih etmek için günlerinizi harcadığınız saçlarınız deniz, kum ve güneş üçlüsü tarafından ablukaya alınıp değişime uğradı. 2016 yılının en trend saç renkleri olarak aklınıza gelen ve kendinize bronz teniniz ile en çok yakışacağını düşündüğünüz modeli seçip uyguladınız. Eminiz ki harika da olmuştur. Ama artık güneşe ve yaz aylarına veda ederken yorulan saçlarımızı dinlendirme zamanı. O halde gelin 2016-2017 saç rengi trendleri ile sonbahar kış sezonu için kendimizi yeni bir bakım zamanına alalım.

2016-2017 Saç Rengi Trendleri Nelerdir?

Açık Renk Saç Tonları

2016-2017 saç rengi trendleri arasında çilek sarısı tonlar bu sene oldukça revaçta. Eğer sarı ve açık tonlardan asla vazgeçemem diyenlerden iseniz ve cildiniz hala açık renk tonlarda ise çilek sarısı, kirli sarı ve platin renk tercihleri kesinlikle bu senenin en trend saç renkleri arasında yer alıyor.

2016-2017 Saç Rengi Trendleri

Koyu Renk Saçtan Vazgeçemeyen Kadınlar İçin Gölgeler

Saçlarınızı doğal renginde ya da koyu tonlarda kullanmayı seviyor ve radikal değişiklikler yapmayı asla düşünmüyorsanız, size hem koyu tonlara sadık kalacağınız hem de havanızı baştan aşağı değiştirecek harika bir seçenek önerimiz var. 2016-2017 saç rengi trendleri içinde koyu saç üzerine, saç renginin bir kaç ton açığı olarak atılan gölgeler ile hem alıştığınız renklerden vazgeçmemiş olacaksınız hem de içindeki açık tonlar ile hareketlenen saçlarınızla kendinizi yepyeni bir havaya bürüyeceksiniz.

2016-2017 Saç Rengi Trendleri

Sıra 2016-2017 Saç Rengi Trendleri Arasında En Popüler Olanda

Her yıl müdavimleri tarafından birinci sıradaki yerini koruyan çikolata kahvesi rengi, bu sene de her zamanki gibi ilk sırada yer alıyor. Hem saçı yıpratmıyor oluşu hem de duruşundaki asalet ile bakışları üzerine çeken çikolata kahvesi rengi, son dönemlerde ünlülerin de tercihi haline geldi. İster evde ister kuaförde boyama kolaylığı sunan bu renk ile doğallığın ve güzelliğin tadını çıkartın. 2016-2017 yılının en moda ürünlerini, en trend saç renklerini ve aklınıza gelen tüm detayları sitemizde bulabilirsiniz.

2016-2017 Saç Rengi Trendleri

Gri Saçları Görmeye Devam Ediyoruz

2016 yazında görmeye alıştığımız gri saç tonunu 2016-2017 saç rengi trendleri arasında görmeye devam edeceğiz. Bu modaya ayak uydurmadan önce bilmeniz gereken en önemli şey ise bu rengin nötr bir renk olduğudur. Bu da aslında her tene, her cilde kolaylıkla uyum sağlamayacağı anlamına gelir. Ancak beyaz tenli değilseniz veya özellikle sıcak makyaj renklerini tercih ediyorsanız rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2016-2017 Saç Rengi Trendleri

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();